Skocz do zawartości

progresja "pokazana czerwona kartka i przyznany rzut ka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam pomysła :)

 

... buszowałem po serwisach ... i wymyśliłem coś :jupi:

 

Na zdarzenie "Pokazana czerwona kartka i przyznany rzut karny" ...

 

w meczu niemcy - kostaryka jest 11 zł

 

w meczu polska - ekwador jest 8,50 zł

 

......

 

przecież będzie kiedyś ten karny :smiech:

 

a kursy wysokie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

JA TAM MIMO WSZYSTKO SPRóBUJę Z 2 MECZE TAK POJECHAC :)

 

WIESZ, OSTRA GRA I WYJśCIE NA CZYSTA POZYCJE NIECH SIE TRAFI 1 MECZ NA 8 I WYGRAM %-)

 

DZIS POLACY I NIEMCY PO CZERWONEJ W MECZU I JESTEM BOGIEM :roll::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brs

ale w tych zakładach chodzi o to ze jednoczesnie musi być czerwień i karny,lepszym rozwiązaniem jest zagranie na te zdarzenia oddzielnie

czerwona kartka w meczy kursy ok 4zł,czy bedzie rzut karny równiez w granicach 4zł

 

niższe kursy ale pradopodobieństwo o wile wyższe

 

takie jest moje skromne zdanie na temat takiej progresji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to tylko jedna z propozycji :)

 

ja zagram z 3 meczyki na probe takie :p

 

a może akurat będzie i czerwien i karny podyktowany :p

 

 

takie rzeczy sa nieprzewidywalne ... kto by postawił ze w finale LM bedzie czerwien i karny :p

 

PS. zobaczymy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawdopodobieństwo zajscia jednocześnie tych dwóch zdarzeń jest zbyt niskie, ale tak jak ktoś powiedział wcześniej dobrą opcją byłoby zagranie tych dwóch rzeczy oddzielnie. Zwłąszcza mam tu na myśli progresję na rzut karny w meczu po kursie 3.70 w Winunited :). Statystycznie rzut karny jest bardziej prawdopodobny w meczu niż remis - przydałyby się statystyki z poprzednich MŚ odnośnie ilości czerwonych kartek i liczby rzutów karnych :). Jak ktoś takową posiada to niech tutaj wrzuci :D

 

Mozna jeszcze spróbowac zagrać progresję na przestrzelony rzut karny po kursie ok. 11 w BAW ale to jest chyba zbyt ryzykowne :).

 

Bursztyn - w finale LM nie było karnego z tego co pamiętam (ale gwarancji nie dam), Lehmann faulował tuż przed polem karnym :).

 

Ja dzisiaj zagrałem rzut karny w meczu Niemcy-Kostaryka - myślę, że sędziowie mogą przyznać Niemcom kontrowersyjną jedenastkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wiem że w finale nie było karnego :p

 

to tak dla zabwy można pograć :p

 

 

ja tam myślę ze dzis będzie i czerwień i karny w meczu niemiec i koniec kropka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie karnego nie było chociaż były dwie kontrowersyjne sytuacje (Schneider, Lahm).

 

Ja sie powaznie zastanawiam nad zagraniem progresji na liczbę zółtych kartek w meczu - under 4.5 po kursie 1.85 w BAW wydaje mi się swietną opcją - wczoraj w meczu Niemców mieliśmy tylko 1 zółta kartkę, w meczu Polaków 3 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...