Skocz do zawartości

Progresja Wykopu - MŚ


ozzy88

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa systemu dość dziwna, ale myślę, że system w miare pewny

 

Zamierzam grac progresją "Kto bedzie mial pierwszy wykop od wlasnej bramki?" - będę stawiał na faworyta tego zdarzenia, czyli najczesciej na druzyne, ktora w meczu faworytem nie jest.

 

Przewiduję 4 poziomy progresji, nie sądzę, abym miał takiego pecha, żę cztery zdarzenia pod rzad mi nie wejdą. A co Wy o tym myślicie?

 

Najnizyszy kurs jaki znalazlem na to zdarzenie to 1.70, a wiekszosc kursów to 1.85

 

Nie wiem jakim kapitałem będę dysponował, ale przykładowe poziomy progresji (przy kapitale ok. 200zl) mogą wyglądać następująco:

 

POZIOM | STAWKA

1 | 10zl

2 | 20zl

3 | 40zl

4 | 110zl

 

Gram TYLKO I WYŁĄCZNIE w bet-at-home, jakieś opinie?

 

Myślałem tez o progresji na czerwone kartki (AKO = 3.4), ale sam nie wiem, czy nie byłby to zgubny sposób... (tak samo sprawa wygląda z rzutami karnymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

mVk?,

Faworyt zdarzenia, czyli drużyna u której bardziej prawdopodobny jest pierwszy wykop.

Drużyna która faworytem nie jest, tutaj odnośnie meczu.

 

Przykład:

Angola - Portugalia

Faworyt zdarzenia pierwszy wykop: Angola

Faworyt meczu: Portugalia

 

Stawia na Angole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dokladnie tak, a jakies opinie odnosnie progresji?

 

 

nie ważne co zagrasz ...

 

 

ważne żeby to była progresja :smiech: na tym zawsze wyjdziesz do przodu :) oczywiście przy dobrym manipulowaniu stawkami :respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a co myślicie o graniu na karne(czy będzie rzut karny?)? Lub czerwone kartki... Kursy dosc wysokie, ale sam nie wiem czy oplaca sie grac taka progresje, myslalem tez o progresji na brak karnego lub czerwonej kartki, ale kursy sa tak niskie, ze wole grac juz na ten wykop gdzie szanse sa w zasadzie 50/50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj powim tak, każda progresja jest ok do póki będziesz miał szczęście. Ale wierz mi, że ono prędzej czy później Cię opuści. W końcu nawet przy zdarzeniu , które teoretycznie jest 50/50 szans coś nie wyjdzie i upacie nie będzie Ci wchodzić. Piszeż o wykopach itd, grałem bardzo długo u/o w nhl i wierz mi że 4 ra y razy pod rząd nie trafić to nie sztuka. Trafisz 20 razy aż w końcu przyjdzie ta pechowa seria i dupa. Niestety taka jest progresja. :niesmak: Ale próbować trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to trochę loteria - ja kiedyś grałem progresję na mecze koszykówki - typowałem, ze gospodarze rzucą pierwsze punkty w meczu, w drugiej kwarcie, trzeciej i czwartej, ale dośc szybko wybiłem sobie ten pomysł z głowy - trzeba by było jakos pokombinowac na zmianę - raz typowac gospodarzy, raz gości :). Co do Twojego pomysłu - brakowałoby mi tutaj jednego ważnego czynnika jakim są emocje :) - ja lubie się emocjonować przez 90 minut a tutaj po kilku minutach wiedzielibyśmy czy zakład jest wygrany czy przegrany, ale dobrze myślisz - kombinuj w ten deseń bo oferta niektórych buków na MŚ jest ogromna :). Pochwała dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, 1.40? U jakiego buka? To swietny kurs na progresje, przeciez szansa, ze karnego nie bedzie jest bardzo wysoka, w bet-at-home jest caly czas 1.20 (tak samo na brak czerwonej kartki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...