Skocz do zawartości

Analiza bet-at-home


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy Waszym zdaniem taki system jest prawdopodobny do wygrania :

 

Z serwisu bet-at-home.com pobieram wszystkie zakłady na dzień dzisiejszy - typy 1 x 2 ; potem wyliczam proporcje który zakład jest opłacalny najbardziej czy wygra czy przegra ( remisu nie uznaje ) - potem sortuje wszystkie dane i wychodzą mi najwyższe wyniki od 4,75 zł do 3,02 zł - jest ich około 15 najlepszych - potem sortuje je wg kursu dla remisów - od najwyższego do najniższego - bo czym wyzszy kurs tym mniejsze prawdopodobieństwo trafienia - i na dzień dzisiejszy najlepszy kurs wychodzi Ulricehamms IFK - Skovde AIK > 4,40 zł - 4,00 zł - 1,50 zł ; proporcja do kursu : 31,25% dla 1 i 68,75% dla 2 - przeliczając na złotówki przy stawce 10 zł to jak wygra Ulricehamms mam 13,75 i jak przegra tez 13,75 ( 3,75 zysku ) - i biorąc pod uwagę najwyższy kurs remisu ze nie padnie bo 4,00 zl ( to duzo ) obstawiam Jak oceniacie szanse ??

Dzis sie sam przekonam bo mecz jest o 15.00 ale jak uważacie ?

 

Dodam że ułożyłem program do tego - kto by sprawdzał 400 zakładów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

Moim zdaniem opieranie sie tylko i wyłącznie na kursach, jest złym sposobem. Wybierasz mecze z wysokim kursem na remis, jeśli są to spotkania piłkarskie, to przecież jeśli są szanse na wygrane gospodarza i gości Twoim zdaniem, to remis musisz brac pod uwage... jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...