Skocz do zawartości

Które ligi są najlepsze do progresji na remis?


pantis24

Rekomendowane odpowiedzi


W drugiej włoskiej też się sporo remisów trafia.... Polecam program sportskeeping. Tam jest ładnie i kolorowo pokazana liczba zwycięstw, remisów i porażek w danym sezonie z większości lig europejskich... Do ściągnięcia za darmo z www.sportskeeping.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska, francuska czy hiszpanska2 liga mają jedną wadę niskie kursy na remis. Ja osobiście gram progresje na Szwedzkie i Norweskie najwyższe klasy. Dobre do grania na remisy są też Irlandia i MLS. Tylko trzeba dobrze wybrac drużynę. (Ja osobiście lubie grać na Droghedę-ligę i puchary).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W zeszłym sezonie najlepsza była druga włoska. Dość dobra byłą druga francuska. Do gry nadawała się też Championship ale tylko po dokąłdnej analizie formy.

 

Ale teraz nie ma co sie nastawiać na progresję na remis ponieważ nadchodzi nowy sezon a to wielka niewiadoma. Ja zacznę grac dopiero od 4-5 kolejki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To zalezy co uważasz za ligę dobrą do progresji bo wszystko jest zależne od strategii i nie da się ukryć zasobności portfela Jak zaczynasz z grubej rury od wysokich stawek to najlepsze są polecane wyzej ligi gdzie jest duzo remisów bowiem najwieksza przebitka procentowa przy grze z podwojeniem stawki jest na pierwszych poziomach odpowiednio 300%,200%, 171%, 161%, 154%.... (przy załozeniu kursu 3 na X) Zaczynajac z grubej rury i trafiając na dłuższą serię płyniemy oj płyniemy :c: Ja raczej jestem zwolennikiem grania na ligi gdzie nie sypią sie remisy jak z rękawa ale w takim wypadku stawkowanie moje oparte jest o ciąg Fibonacciego na dodatek juz na początku zakładam maksymalną stawkę jaką jestem skłonny postawić na jedną drużynę i w przypadku gdy długo ona nie remisuje i osiagam stawkę maksymalna nie podbijam jej lecz stosuję częściowe przesuniecie kapitału na inne druzyny tej ligi (gram obstawiając remis w każdym meczu w danej kolejce wybranej ligi) Na efekty nie narzekam. Dla mojego sposobu gry za najlepsze uważam ligi skandynawskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...