Skocz do zawartości

.:: SYSTEM 15 PLUS PROGRESJA ::.


mario22

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy zna system 15 oraz progresje. Postanowiłem połączyć te dwa systemy by uzykac coś co moim zdaniem jest w miare pewnym sposobem by oszukać bukmachera.

Chyba każdy typer potrafi wybrać jeden mecz o kursie pomiędzy 2,00 a 2,25 i przy takim wysokim kursie, skuteczność powinna wynosić maksymalnie 2 przegrane kupony przy 3 kuponie powinniśmy wygrać. Jeżeli uda nam się tak typować to system będzie działać. A więc do rzeczy:

 

krok 1 stawiamy 2zł

wygrywamy kupon +4zł w kasie mamy +2zł

 

krok 2 stawiamy 2zł

przegrywamy -2zł i tutaj zaczyna sie progresja w kasie mamy 0zł

stawiamy 4zł przegrywamy w kasie -4zl

stawiamy 8zł wygrywamy 16zł w kasie +4zł i progresja skończona

cofamy się do stawki jaką przegraliśmy na początku czyl do 2zł

 

krok 3 stawiamy 2zł

wygrywamy kupon +4zł w kasie mamy +8zł

 

krok 4 stawiamy 4zł

przegrywamy -4zł i tutaj zaczyna sie kolejna progresja w kasie mamy +4zł

stawiamy 8zł przegrywamy w kasie -4zł

stawiamy 16zł wygrywamy 32zł w kasie mamy +12zł

 

krok 5 stawiamy 4zł

wygrywamy kupon +8zł w kasie mamy +20zł

 

krok 6 stawiamy 8zł

wygrywamy 16zł w kasie mamy +36zł

 

krok 7 stawiamy 8zł

przegrywamy i tutaj już nie stosujemy progresji tylko cofamy sie o 2 kroki w kasie mamy 28zł

 

krok 8 stawiamy 4zł

jak przegramy stosujemy progresje jak wygramy przechodzimy do kolejnego kroku czyli 8zł

 

Sądze że system jest prosty i mam nadzieje że będzie skuteczny. Prosze o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i progresja jest lepsza ale ile ryzykujesz z własnej kieszeni a tutaj jak dobrze pójdzie to stracisz tylko 2zł a w progresji może to być nawet 2000zł i ile kasy musisz mieć by grać progresją sam dobrze wiem bo grałem tym sposobem w tym sezonie i przekonałem sie już co to znaczy brak kasy na ostatni poziom progresji. Moim celem bylo stworzenie systemu w który nie trzeba iwestowac zbyt wiele kasy progresje każdy zna a ja przedstawiłem tutaj cos nowego a czy dobrego to sie przekonamy po testach :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakoś w kuponie ekspertów ta '15' z progresją troche cienko im poszła... Grać za 2zł to możesz w necie, bo inaczej to się mija z celem. Jak chcesz grać np. za 20zł to już po pewnym czasie masz zonka. Poza tym to co przedstawiłeś to nie jest '15', bo przy 7 kroku jak przegrasz to się cofasz :p a z tego co się orientuję to w 15, jak sama nazwa wskazuje jest... 15 kroków? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem ten system nazywa sie 15 i z założenia ma 15 kroków ale wiadomo że to nie jest łatwo trafić 15 razy z rzędu kupon. W kroku 7 już nie stosujemy progresji bo mamy sie gdzie cofnąć i za co a w zwykłej 15 jeżeli z początku żle typujemy to nie mamy za co sie cofnąć dla tego proponuje podparcie sie progresją na początku.

 

Grać za 2zł to możesz w necie, bo inaczej to się mija z celem.

No i oczywiście że grać u buka w internecie w końcu mamy XXI wiek a komputer i internet to dziś normalna rzecz hehehe :roll:

 

Każdy może sobie wypróbować najpierw na sucho ten system czy sie sprawdza. Bo ja jak na razie nie narzekam :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem ten system nazywa sie 15 i z założenia ma 15 kroków ale wiadomo że to nie jest łatwo trafić 15 razy z rzędu kupon. W kroku 7 już nie stosujemy progresji bo mamy sie gdzie cofnąć i za co a w zwykłej 15 jeżeli z początku żle typujemy to nie mamy za co sie cofnąć dla tego proponuje podparcie sie progresją na początku.

 

Grać za 2zł to możesz w necie, bo inaczej to się mija z celem.

No i oczywiście że grać u buka w internecie w końcu mamy XXI wiek a komputer i internet to dziś normalna rzecz hehehe :roll:

 

Każdy może sobie wypróbować najpierw na sucho ten system czy sie sprawdza. Bo ja jak na razie nie narzekam :jupi:

 

stary 15 gniecie nałeb na szyje twój system.Załóżmy ze ruszają wszystkie ligi masz w cholere meczy dowyboru :D wybierasz sobie 10 zdarzen na kupon obstawiasz na podwójna szanse oczywiscie na kluby typu barca milan juve i duża szansa jest ze ci wejdzietaki kupon ;)

ale na dzien dzisiejszy trudno o taki myk ponieważ jest mało meczy i wogóle kisza :wsciekly: ale idą MŚ:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierasz sobie 10 zdarzen na kupon obstawiasz na podwójna szanse oczywiscie na kluby typu barca milan juve i duża szansa jest ze ci wejdzietaki kupon

 

heheh a to dobre :cwaniak1: a udało ci sie kiedykolwiek trafić taki kupon :krzeslo: na 10 zdarzeń i to z takimi drużynami to zawsze będzie jedno zdarzenie niespodzianka, niestety taki jest sport i dla tego sa na świecie bukmacherzy

 

łatwiej jest trafić jeden kupon o kursie 2,00 niż 10 kuponów o kursie 1,1 i powie ci to każdy kto sie choć troszke zna na matematyce

 

tary 15 gniecie nałeb na szyje twój system

a to niby w jaki sposób jest lepsza. przeciesz ja tutaj podałem ulepszenie

 

czekam na dalsze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sawyer188 napisał/a:

wybierasz sobie 10 zdarzen na kupon obstawiasz na podwójna szanse oczywiscie na kluby typu barca milan juve i duża szansa jest ze ci wejdzietaki kupon

 

 

heheh a to dobre :cwaniak1: a udało ci sie kiedykolwiek trafić taki kupon :krzeslo: na 10 zdarzeń i to z takimi drużynami to zawsze będzie jedno zdarzenie niespodzianka, niestety taki jest sport i dla tego sa na świecie bukmacherzy

 

A udalo Ci sie kiedys trafic 15 typow pod rzad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A udalo Ci sie kiedys trafic 15 typow pod rzad?

 

 

No jasne że nie chyba nie ma takiego typera który by trafił 15 typów pod rząd. Dla tego ten system jest dla takich ludzi co nie trafiają wszystkiego pod rząd, bo system ten zakłada porażki czyli cofnięcie sie o jeden poziom. Sądze że trafienie 15 kuponów z rzędu jest porównywalnie niemożliwe jak trafienie na jednym kuponie 10 spotkań o kursie 1,1

I dla tego powtarzam jeszcze raz w ten system są wliczone porażki :mlotek:

W świecie sportu nic nie jest tak do końca pewne.

 

Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w swiecie sportu.

 

Tak czy siak, z Twojego systemu wynika, ze musisz miec minimum 60% skutecznosci, zeby wyjsc na plus (jakis plus). Wszystkie systemy sprowadzaja sie do tego, ze musisz miec wysoka skutecznosc.

 

Bawi mnie, jak ludzie szukaja systemow, wymyslaja nowe progresje a wszystkoe sie do jednego sprowadza... skutecznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie, jak ludzie szukaja systemow, wymyslaja nowe progresje a wszystkoe sie do jednego sprowadza... skutecznosci

 

Masz racje liczy sie skuteczność. W zwykłym typowaniu również liczy sie skuteczność i chyba nawet bardziej niż w systemach bo systemy są po to by w jakiś tam sposób zminimalizować porażki albo pokryć straty i by wyjść na jakiś tam plus, co przy tych samych typach ale stawiając normalnie single lub AKO doprowadziło by nas do bankructwa.

 

Z tym że żaden system sam w sobie nie pomoże nam wygrać liczy sie też wiedza i statystyki a łącząc te trzy rzeczy można coś zwojować :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...