Skocz do zawartości

Jak zmaksymalizować zyski z zakładów??


gooaal

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poddać dyskusji następujące kwestię:

 

:help:Czy istnieje jakis sposób zwiększenia swoich zysków czerpanych z zakładów bukmacherskich?

Każdy z nas ma swoją strategię zarządzania budżetem. Dla jednych to jest płaska stawka, dla innych progresja lub jeszcze inna metoda.

Ale nie o tym chciałem pisać.

 

Powiedzmy, że bilans moich zakładów po 300 typach to 100 jednostek zysku i teraz pytanie: Czy można, a jeśli tak to w jaki sposób zwiększyć mój profit?

 

Uważam, że jednym z najważniejszych czynników jest śledzenie własnych poczynań i pełna kontrola nad zawieranymi zakładami . Zajmuje to jednak bardzo dużo czasu i mało jest narzędzi, które pomagają śledzić statystyki swoich typów. Pewnie niektórzy zapytają, a po co analizowac? Wydaje się, że analizując swoje zakłady można wychwycić ligi czy sporty przynoszące największe zyski. Analiza pomoże tez wychwycić błędy, które popełniamy i znaleźć ligi, które przynoszą straty i można je wyeliminować.

 

Czekam na opinie innych użytkowników tego forum

 

Pozdrawiam,

gooaal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam sie z toba doslownie. Prowadzilem swoje statystyki i nadal prowadze ale w myslach i po kazdej kolejce analizuje ligi i wychodzi na to ze pewnych lig owgole nie gram nawet pewniakow(favorytow) bo po prostu one nie wchodza i tak mamy strate. Gram tylko te ligi w ktorych najlatwiej przewidziec wynik danego meczu. np. slowacka-slowenska-irlandzka :D

 

Innym razem prowadzilem w exelu staty kursow z danego buka to byl w tym przypadku STS i dzielac kursy na 1.4-1.45 1.5-1.55 itd.

 

wyszlo nawet calkiem niezle rozeznanie w ligach. np. na 9 meczy w lidze francuskiej po kursie 1.8 bylo 8 wygranych gospodarzy i 1 remis 8-1-0 , w innym przypadku mecze po kursie 1.45 nie wchodzily wiec staralem sie nie grac tych meczy o danym kursie w danej lidze( za bardzo nie pamietam ktore to byly ligi) , a najwieksza kase zbilem na meczach po kursie 2.8-2.85 na 5 meczy w lidze holendeskiej 2 bilans 5-0-0 wiec revelacja :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja tworząc kupon kierujesie zasadami:

-nigdy nie bore wiecej niż 5 spotkań

-nigdy nie biore więcej niż 2 drużyny z danej ligi

15'stka

kupon układam z tylu meczy ile jest potrzebne by uzyskać ako ~2,5 przy podwójnej szansie dla faworyta

to sa moje gł zasady którymi kieruje sie w życiu :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...