Skocz do zawartości

Jak się robi screeny kuponów?


Aroon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos mógłby mi wytłamaczyć jak się robi screeny kuponów a potem wrzuca na stronke razem z objaśnieniem jak w power poincie gdzie wejsc itd wszystko po kolei bo ja jestem w tym laik kompletny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wcisnij Print Screen na klawiaturze, otworz jakis program graficzny (np. IrfanView), wklej go tam, zapisz go jako jpg. Wejdz na fotosik.pl wybierz na stonie przegladaj, wybierz ten plik co zapisales, kliknij dodaj, poczekaj az skoczy sie upload, i pozniej nizej masz gotowy link ktory wrzycasz na forum.

 

Edit:

mozesz ten screen poobcinac zeby nie zapisywac calego pulpitu, tylko wytnij ten kupon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcisnij Print Screen na klawiaturze, otworz jakis program graficzny (np. IrfanView), wklej go tam, zapisz go jako jpg. Wejdz na fotosik.pl wybierz na stonie przegladaj, wybierz ten plik co zapisales, kliknij dodaj, poczekaj az skoczy sie upload, i pozniej nizej masz gotowy link ktory wrzycasz na forum.

 

Edit:

mozesz ten screen poobcinac zeby nie zapisywac calego pulpitu, tylko wytnij ten kupon

 

Warto tez zmniejszyc plik, do tego moze posluzyc np program IrfanView, gdybys mial jeszcze jakies problemy to zapraszam na PW chetnie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...