Skocz do zawartości

"Single" by Bielanek!


Bielanek

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie trzeba tłumaczyć co to znaczy grać singlami. Ten sposób jest dosyć bezpieczny i trudno pozbyć się tu wszystkich pieniędzy! Będę grał za 2% całego kapitału.

 

Zaczynamy z kapitałem 100zł, więc każdy typ będę grał za 2 zł. Jeżeli uda mi się podwoić środki to zmienię stawkę na 4zł (2% z 200zł). Wszystko jasne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Założyłem temat w dziale: "Sposoby i systemy gry", który jest z całą pewnością odpowiednim. Przecież nikt nie zmusza Cię do oglądania tego tematu, jeżeli Cię to nie interesuje! Ładnie Cię proszę o susunięcie tego posta, ponieważ nic nie wnosi do tematu!

 

Ten post oczywiście również będzie usunięty po przeczytaniu go przez szanownego pana robbson'a. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Założyłem temat w dziale: "Sposoby i systemy gry", który jest z całą pewnością odpowiednim.

Z całą pewnością to temat jest w nieodpowiednim dziale. Jak chcesz zacząć grać to zapraszam do Naszych Kuponów lub Naszych Kuponów II (wraz ze statystykami). Tak więc nie zwracaj uwagi wszystkim po kolei i najpierw sam upewnij się czy robisz dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat zmarł niestety a to wielka szkoda . Jak dla mnie nie ma lepszego sposobu od grania siglami wraz z odpowiednim stawkowaniem - albo skala 1-10 j albo płaska stawka . Można próbować grać swoje single albo wykupić abonament w paru płatnych serwisach ( co uczyniłem i nie żałuję ) . Na progresji zbankrutowałem , tasiemce również są do bani - rządzą single !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...