Skocz do zawartości

"Podwojenie puli progresją na AKO 2.0" by Bielanek


Bielanek

Rekomendowane odpowiedzi

Przybliżę wam sposób w jaki chcę osiągnąć ten cel.

 

Założeniem jest podwojenie określonej puli pieniędzy w miarę bezpieczny sposób, grając progresją na AKO 2.0. Założenie jest takie, że pulę dzielimy na cztery części według schematu:

1 poziom: 7%

2 poziom: 13%

3 poziom: 27%

4 poziom 53%

Cała gra składa się z około 10 etapów i na każdym z tych etapów mamy cztery poziomy tak jak jest to rozpisane powyżej. Trafiając w dowolnym momencie dokładamy wygraną do puli i przechodzimy do kolejnego etapu. W tym systemie będąc na dowolnym etapie możemy trzy razy popełnić błąd co znacznie zmniejsza ryzytko utraty pieniędzy.

 

Na tą zabawę przeznaczę 50zł i spróbuję zrobić z nich 100zł. Już niedługo pierwsze typy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo chciałem podzielić się moimi typami na tym forum w dziale "sposoby i systemy gry", ale niestety wrócili mnie do kuponów. To jednak mi nie odpowiada, ponieważ testuję 3 inne sposoby i w jednym temacie stworzyłbym jedynie wielki bałagan:/ Muszę kontynuować te systemy na innym forum w identycznym temaci... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mala podpowiedz gdzie,to chetnie je przesledze,lubie typowania ludzi mądrzejszych ode mnie.bylbym bardzo wdzieczny

 

[ Komentarz dodany przez: FAN: 27-04-2006, 11:00 ]

To spokojnie możesz korzystać z typów Fishera, GrabKa, Chomika i Ślimaka... nie musisz się prosić pana wielkiego Bielanka, który zresztą sam wykupuje typy od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bielanek, uwierz mi, że to forum nie zbiedneje jeżeli przeniesiesz się gdzieś indziej... Sam wykupiłeś typy z jakiegoś super-portalu, który oferuje 100% typy i będziesz śmigał ze swoją progresją "by Bielanek".

Pomyśleć, że wystarczyłoby napisać do jednego z moderatorów i/lub adminów z prośbą o testowanie wszystkich trzech "systemów" w dziale Nasze kupony II i tyle. Sądzę, że nikt nie robiłby Ci problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...