Skocz do zawartości

Jak pomnożyć bonus


Aroon

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bonus u jednego buka tylko nie wiem jak go rozłożyć aby wujść z zyskiem jak grac progresje ako czy systemy i które dyscypliny wybrać wydające sie najbezpieczniejsze pomózcie nie chciałbym go stracic tylko pomnozyc obrucic i wyplacic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję Ci znaleźć jakiś "sure bet" z twoim bukmacherem i bukiem naziemnym. Jeżeli wygrasz pieniądze w buku naziemnym to problem znikł i pieniądze wraz z bonusem masz już "na ziemi", jeżeli wygrałeś u buka internetowego to masz już obrócone pierwszy raz. W zależności ile razy będą kazali Ci obrócić tyle razy w najgorszym wypadku(zakładając, że ciągle wygrywasz u buka w internecie) będziesz musiał wyłożyć kasę. Jest to 100% pewności, że w końcu wypłacisz swoje pieniążki:)

Jeżeli czegoś nie będziesz wiedział to śmiało pisz. Jeżeli troszkę pomogłem to miło będzie jak klikniesz + obok mojego posta;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci znaleźć jakiś "sure bet" z twoim bukmacherem i bukiem naziemnym. Jeżeli wygrasz pieniądze w buku naziemnym to problem znikł i pieniądze wraz z bonusem masz już "na ziemi", jeżeli wygrałeś u buka internetowego to masz już obrócone pierwszy raz. W zależności ile razy będą kazali Ci obrócić tyle razy w najgorszym wypadku(zakładając, że ciągle wygrywasz u buka w internecie) będziesz musiał wyłożyć kasę. Jest to 100% pewności, że w końcu wypłacisz swoje pieniążki:)

Jeżeli czegoś nie będziesz wiedział to śmiało pisz. Jeżeli troszkę pomogłem to miło będzie jak klikniesz + obok mojego posta;) Pozdro

 

Dzieki za pomoc teraz juz ga nie strace a jezeli chodzi o tego plusa to nie widze go tak to bym ci go dał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak na moje to takie szukanie surebetów naziemny/internetowy troche niepasuje :/ jeżeli Aroon chce pomnożyć bonus u internetowego to niekoniecznie musi mieć hajs na granie za podobne stawki u naziemnego. Pomyślałeś o tym?!

Poza tym Bielanku nie zapominaj, że u naziemnych zabierają 10% tak jak Ci napisał pasek, więc 11% surebet to naprawde nie tak łatwo znaleźć :)

 

Ja tam bonus zawsze próbowałem obracać na singlach bądź dublach, grając za większe stawki niż zwykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAN- Najpier cytat:

 

FAN-

Poza tym Bielanku nie zapominaj, że u naziemnych zabierają 10%

 

Następnym razem czytaj posty ze zrozumieniem, każdemu się może od czasu do czasu zdarzyć przoczenie.

Bielanek-

...a nawet jeżeli znajdzie 8% to chyba te 2% nie będą dla niego tak ważne, ponieważ ma bonus. Czy nie?
(post przed twoją uwagą...)

 

Dałem tylko pomysł, nie mogłem wiedzieć czy ma pieniądze czy nie. Jak ma to może tak zrobić, jak nie to może poczekać i je zebrać bo nic nie ryzykuje.

 

Jak na moje to takie szukanie surebetów naziemny/internetowy troche niepasuje

 

Czemu nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TY również najpierw czytaj cały post :p najpierw pisałem, że nie pasuje, a później wyjaśniałem dlaczego - ano właśnie dlatego, że nie możesz w ciemno założyć, że Aroon ma pieniądze na gre surebetami. Sądzę, że gdyby miał pieniądze na taką grę, to raczej nie trudziłby się z obracaniem bonusów :/

Mówisz, że 10% surebeta znajdziesz spokojnie? To powiedz mi ile mam Ci zapłacić i podawaj mi codziennie przez miesiąc przynajmniej jednego takiego. Mówię serio.

A tak dla Twojej wiadomości 2% to jest naprawde dużo - oczywiście zależy od jakiej sumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

podłączę sie do tematu, żeby nie zaśmiecać forum. Dostałem bonus 241 zł w Gamebookers (sam nie wiem czemu aż tyle, bo wg moich obliczeń powinno byc 178 zł :p, ale nie bede sie kłócił) i teraz żeby go wypłacić muszę nim obrócić 3 razy po kursie przynajmniej 1,6 czyli muszę obrócić kwotą 694 zł. Jak zminimalizować ryzyko, tzn. jak radzicie grać, małymi kwotami (załóżmy po 50 zł po kursie ok. 1,6) tak żeby obrócic w sumie 694 zł, czy od razu rozbić te 694 zł na 3 równe części i zagrać (a przynajmniej spróbować :D ) 3 x 231 zł po kursie ok. 1,6. Są Jakieś dziedziny i ligi, które najlepiej obstawiać, które są najbardziej przewidywalne ?

 

Jestem dość nowy, proszę o wyrozumiałość :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem nie odkryje ameryki, jak mozna skorzystac z bonusowo nie podejmujac ryzyka.

 

Wplacacie x zlotych do 4 bukmacherow. Dostajecie bonus czyli macie x2.

 

Krok 1:

Bukmacher A wygrana 1 1,95

Bukmacher B wygrana 2 1,95

na to samo zdarzenie ale przeciwstawnie, najlepiej kursy znalezc jak najblizej 2,00 :)

 

Bukmacher C wygrana 1 1,95

Bukmacher D wygrana 2 1,95

Tez na to samo zdarzenie ale przeciwstawnie.

 

Krok 2:

Wygrwya zaklad u buka B i C

Bukmacher B wygrana 1 1,95

Bukmacher C wygrana 2 1,95

 

I wtedy cala kase macie u jednego bukmachera. Zostaje Wam do obrocenia okolo 20-30 zl oczywiscie znalezienie kursu 1,95 na jedno zdarzenie graniczy z cudem ale 1,91 bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie z wami moim odkryciem :) takim systemikiem

Mysle ze mozna zrobic to efektywniej przy pewnej dozie szczescia nie wiem jak wy ale ja zauwazyłem ze u niekturych bukmacherów sa róznice granicy punktowej na Un/Ov na koszykówke np. u jednego 182.5 a u innego 186.5 jaki z tego moral . A no taki ze jesli postawimy u tego gdzie jest 182.5 na ov. a u tego gdzie jest 186.5 na un. to u jednego napewno trafimy jeden zakład tak jak napisał franeq no i kursy okolo 1.9 wcale nie cieżko znaleść ale jesli suma punktów wyniesie miedzy 183 a 186 to wygrywamy w obu wypadkach :):):) wiem ze prawdopodobieństwo nie jest wielkie ale grajac tylko na wyciągniecie bonusa nic nie ryzykujemy a zyskac można

Co o tym myslicie moze to jest jakis sposób na granie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie z wami moim odkryciem :) takim systemikiem

Mysle ze mozna zrobic to efektywniej przy pewnej dozie szczescia nie wiem jak wy ale ja zauwazyłem ze u niekturych bukmacherów sa róznice granicy punktowej na Un/Ov na koszykówke np. u jednego 182.5 a u innego 186.5 jaki z tego moral . A no taki ze jesli postawimy u tego gdzie jest 182.5 na ov. a u tego gdzie jest 186.5 na un. to u jednego napewno trafimy jeden zakład tak jak napisał franeq no i kursy okolo 1.9 wcale nie cieżko znaleść ale jesli suma punktów wyniesie miedzy 183 a 186 to wygrywamy w obu wypadkach :):):) wiem ze prawdopodobieństwo nie jest wielkie ale grajac tylko na wyciągniecie bonusa nic nie ryzykujemy a zyskac można

Co o tym myslicie moze to jest jakis sposób na granie ???

 

Czyli dwa bonusy u dwoch roznych bokow by sie przydaly :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej u czterech tak jak to opisał franeq ale to nie jest chyba jakis wielki problem szzcegulnie dla kogos kto zaczyna gre i w dodatku przed mistrzostwami swiata :D

 

Ale pisales o koszykowce wiec trzeba znalezc kilku bokow ktorzy oferuja to 183 oraz 186 i ze bedzie u nich bonus podwojenia czy cos w tym widze lekki problem no ale wiekszosc bokow robi teraz jakies podwojenia takze zycze powodzenia ja tam wole standardwowo obracac bonus :p A wczoraj zawalilem :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...