Skocz do zawartości

Progresja by pzremopzm v1.0


przemopzm

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od niecałego miesiąca więc proszę o wyrozumiałość :) Zapewne też tym systemem żadnej Ameryki nie odkryłem.

 

Jest to progresja oparta na niskim AKO wynoszącym 1,5 (dla buków naziemnych 1,66). Bardzo łatwo je uzyskać nawet poprzez jeden mecz, lub kilka spotkan tenisowych (co wiem z praktyki że się bardzo sprawdza). Stawkę do rozpoczęcia ustalicie sami, ja zacząłem od 5 zł. To jest rozpis kolejnych dni, biorąc pod uwagę że będziemy robić jeden zakład na dzień. Podzieliłem wszystko jeszcze na etapy każdy po pięć dni.

 

I etap

 

1) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

2) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

3) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

4) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

5) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

 

Po 5 dniach mamy 5 + 5 x 2,5 = 17,5. Z tych funduszy bierzemy 10 zł (zostawiamy 7,5) i obstawiamy dalej.

 

II etap

 

6) Stawiamy 10 zł, wyjmujemy 15, odkładamy 5

7) Stawiamy 10 zł, wyjmujemy 15, odkładamy 5

8) Stawiamy 10 zł, wyjmujemy 15, odkładamy 5

9) Stawiamy 10 zł, wyjmujemy 15, odkładamy 5

10) Stawiamy 10 zł, wyjmujemy 15, odkładamy 5

 

Po 10 dniach mamy 7,5 + 10 + 5 x 5 = 42.5. Z tych funduszy bierzemy 20 zł (zostawiamy 22,5) i obstawiamy dalej.

 

III etap

 

11) Stawiamy 20 zł, wyjmujemy 30, odkładamy 10

12) Stawiamy 20 zł, wyjmujemy 30, odkładamy 10

13) Stawiamy 20 zł, wyjmujemy 30, odkładamy 10

14) Stawiamy 20 zł, wyjmujemy 30, odkładamy 10

15) Stawiamy 20 zł, wyjmujemy 30, odkładamy 10

 

Po 15 dniach mamy 22,5 + 20 + 5 x 10 = 92.5. Z tych funduszy bierzemy 40 zł (zostawiamy 52,5) i obstawiamy dalej.

 

IV etap

 

16) Stawiamy 40 zł, wyjmujemy 60, odkładamy 20

17) Stawiamy 40 zł, wyjmujemy 60, odkładamy 20

18) Stawiamy 40 zł, wyjmujemy 60, odkładamy 20

19) Stawiamy 40 zł, wyjmujemy 60, odkładamy 20

20) Stawiamy 40 zł, wyjmujemy 60, odkładamy 20

 

Po 20 dniach mamy 52,5 + 40 + 5 x 20 = 192.5. Z tych funduszy bierzemy 80 zł (zostawiamy 112,5) i obstawiamy dalej.

 

V etap

 

21) Stawiamy 80 zł, wyjmujemy 120, odkładamy 40

22) Stawiamy 80 zł, wyjmujemy 120, odkładamy 40

23) Stawiamy 80 zł, wyjmujemy 120, odkładamy 40

24) Stawiamy 80 zł, wyjmujemy 120, odkładamy 40

25) Stawiamy 80 zł, wyjmujemy 120, odkładamy 40

 

Po 25 dniach mamy 112,5 + 80 + 5 x 40 = 392.5. Z tych funduszy bierzemy 160 zł (zostawiamy 232,5) i obstawiamy dalej.

 

VI etap

 

26) Stawiamy 160 zł, wyjmujemy 240, odkładamy 80

27) Stawiamy 160 zł, wyjmujemy 240, odkładamy 80

28) Stawiamy 160 zł, wyjmujemy 240, odkładamy 80

29) Stawiamy 160 zł, wyjmujemy 240, odkładamy 80

30) Stawiamy 160 zł, wyjmujemy 240, odkładamy 80

 

Po 30 dniach mamy 232,5 + 160 + 5 x 80 = 792.5.

 

W ten sposób zarobiliśmy w miesiąc 792,5 zł zaczynając o 5 zł. Jedynym warunkiem są trafne typy.

 

Jeśli ktoś miałby jakieś uwagi i pomysły to proszę piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To zależy w którym momencie popełnimy błąd. Część funduszy jest odkładana wieć można zacząc tymi funduszami. Oczywiście może też tych funduszy zbraknąć (niestety). To AKO jest niskie wiec myślę że ten kto dłużej gra szybko nie zaliczy wtopy.

 

To mój pierwszy system więc zapewne ma dużo niedociągnięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Systemem to tego raczej nazwać nie można - raczej... sposobem gry :)

Fakt, że AKO 1.5 nie jest trudno trafić, co nie zmienia faktu, że niespodzianki się zdarzają :) wymyśl jeszcze co zrobić w przypadku "wpadki" i napisz - wtedy może pomysł będzie miał "wzięcie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dużym minusem jest AKO 1.5 bo nawet jak masz wtope na dzień dobry to nie masz za co grać :p

Chyba, żeby to połączyć z metodą grania z kapitału :)

Np. masz 100zł i... najpierw grasz np. za 10% kapitału, jak wtopa to za 30%, jak wtopa to za 60% - tak z ciekawości to mógłbyś sobie zrobić taką symulację wg Twojego sposobu i zobacz czy nie będzie ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zdajesz sobie sprawe jakie jest prawdopodobienstwo wygrania 30 kuponow pod rząd by wygrac te 7 stów?

 

załózmy ze kazdy jeden kupon ma szanse powodzenia 90% (co jest akurat na wyrost bo prawdop.jest o wiele mniejsze dla takiego kursu).

Wtedy prawdop. wynosi: 0,04239...... czyli zycze powodzenia

dla 80% mamy 0,00123

dla 70% mamy 0,00002253 itd

i co teraz myslisz o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załózmy ze kazdy jeden kupon ma szanse powodzenia 90% (co jest akurat na wyrost bo prawdop.jest o wiele mniejsze dla takiego kursu).

Wtedy prawdop. wynosi: 0,04239...... czyli zycze powodzenia

dla 80% mamy 0,00123

dla 70% mamy 0,00002253 itd

i co teraz myslisz o tym.

 

Może i masz w tym momencie rację bo nie znam się na tyle na matematyce żeby to wyliczyć. Jedno jest pewne że szanse na wygraną to nie tylko matematyka ale i szczęście. Ale dzięki za zapewne trafną uwagę :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no nie przesadzajmy - AKO 1.5 to w jednym zdarzeniu można zrobić.

A przecież co to za problem pociągnąć 3 różne serie zaczynając od 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no nie można mówić, że AKO 1.5 też jest bardzo łatwo trafić...

Jakoś widziałem już osoby grające progresję na AKO 2 i... nie było tak banalnie :p a przecież takie AKO można też zrobić z jednego meczu :]

Jak przyjmiesz zasadę, że nic na szybko i nic na siłę, to Twój sposób, jak każdy zresztą może być profitowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz, jeśli chcesz trafić wszystkie 30 kuponów (co jest mało prawdopodobne), to zobacz ile byś zgarnął grając wszystko na 1 kuponie.

 

1,5 do potęgi 30 = 191 751

 

(POWODZENIA) :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz, jeśli chcesz trafić wszystkie 30 kuponów (co jest mało prawdopodobne), to zobacz ile byś zgarnął grając wszystko na 1 kuponie.

 

1,5 do potęgi 30 = 191 751

 

(POWODZENIA) :k:

 

Cos niedokladnie przeczytales ten sposob , on nie gra wszystkiego naraz tylko stopniowo bo jakby mial znalezc 30 spotkan jednego dnia z kursem 1,5 tez bym rzekl :k:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos niedokladnie przeczytales ten sposob , on nie gra wszystkiego naraz tylko stopniowo bo jakby mial znalezc 30 spotkan jednego dnia z kursem 1,5 tez bym rzekl

 

30 spotkań na jeden dzień ??? Nie to by nie przeszło

Chodzi o stopniowe stawianie

 

System zaklada trafienie 30 kuponow z kursem 1,5. Tyle ze stawiajac cala wygrana kwote z poprzedniego zakladu wygramy dokladnie tyle ile pisze cycu (stawka * 1,5^30). Czyli zaczynajac od 5zl mielibysmy 958755,30 zl

 

Zeby uprzedzic pytania, ze przeciez system pozwala na jedna pomylke na kazdym etapie (bo mamy troche odlozone) to zauwazcie ze po 5 trafionych kuponaz zaczynajac od 5zl bedziemy mieli 5zl * 7,59 = 37,97zl i mozna sobie odlozyc np polowe z tego i dalej grac. A zreszta zakladajac ze ktos mialby chociaz 60% skutecznosci w typowaniu zdarzen z kursem 1,5 (grajac u bukmacherow internetowych) niech zacznie grac signle - bez systemow bedzie mial stabilny zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

kurs 1,5 hmmm

 

jesli chcemy takim sposobem zarabiac szmal to trzeba pamietac ze jak raz wtopimy to potem odrabiamy starty dwoma postawieniami. wiec wychodzi na to ze dobrze by bylo gdybysmy wygrywali co najmniej 3 z 4 kuponow

 

niby proste a jednak nie do konca kurs 1,5 ( u bukow naziemnych 1,66) z jednego spotkania to nie takie latwe wiec od razu powiedzmy sobie szczerze ze lepiej grac dwa trzy spotkania po okolo 1.25 1.2 1.15 a nawet 1.1 czy 1.05 ale i te moga nie wchodzic.

 

 

moze ktos ma jakies statystyki takich kursow ile z nich nie wchodzi.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram takim systemem tylko, ze ja za jedna stawke stawiam 4 razy a pozniej zwiekszam dwukrotnie. Zaczalem od 5 PLN i jestem do przodu 135 PLN. Oczywiscie troche mi to zajelo bo po drodze mialem 5 wtop i musialem odrabiac straty. Teraz zaczalem nastepna progresje od 50 PLN ale niestety w pierwszym meczu wtopa i musialem zejsc na 25 ale jeszcze jeden trafny kuponik i znowu zaczynam od 50 PLN. Jak uda sie skonczyc to wpadnie 1300 PLN :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram takim systemem tylko, ze ja za jedna stawke stawiam 4 razy a pozniej zwiekszam dwukrotnie. Zaczalem od 5 PLN i jestem do przodu 135 PLN. Oczywiscie troche mi to zajelo bo po drodze mialem 5 wtop i musialem odrabiac straty. Teraz zaczalem nastepna progresje od 50 PLN ale niestety w pierwszym meczu wtopa i musialem zejsc na 25 ale jeszcze jeden trafny kuponik i znowu zaczynam od 50 PLN. Jak uda sie skonczyc to wpadnie 1300 PLN :jupi:

 

no tak ale w takim razie skoro grasz 4 razy i zwiekszasz stawke dwykrotnie to nie zarabiasz tylko caly czas inwestujesz szmal ten co wygrales w nastepna stawke. w razie wpadki dokladasz z portfela i jedziesz dalej wiec jakim cudem udalo ci sie zarobic?????

 

pytam bez zlosliwosci chce tylko wiedziec bo moze taki sposob jest lepszy skora mowisz o takich pieniazkach :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas inwestuje ale nie dokładam kasy swojej. Ryzykuje tylko to co wygralem wczesniej :)

Dołączam plik excela z moja rozpiska. Nie ma tam poszczególnych kuponów które grałem tylko rozpiska jak mi szło żeby przejść 15 etapów. Oczywiście mogłem grać dalej. Teraz zamierzam znowu zacząć tylko że ze stawką poczatkową 50 albo 100 PLN :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I etap

 

1) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

2) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

3) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

4) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

5) Stawiamy 5 zł, wyjmujemy 7,50, odkładamy 2,5

 

Po 5 dniach mamy 5 + 5 x 2,5 = 17,5. Z tych funduszy bierzemy 10 zł (zostawiamy 7,5) i obstawiamy dalej.

 

5*5zl*ako 1.5=37.5zl 20zl roznicy przy zalozeniu ze wygramy wszystkie kupony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...