Skocz do zawartości

problem ze stroną


gajco

Rekomendowane odpowiedzi

mam wielką proźbę do wszystkich ludzi używających strony '' www.prosoccer.gr ''o wyjaśnienie gdyż ta strona nie wyświetla mi się do końca najczęściej sa to cztery lub pięć pierwszych dni tygodnia a sobota i niedziela nie wyświetla mi sie nigdy i nie wiem dlaczego a z powodu grania w STS te dwa dni są najbardziej atrakcyjne do grania na under lub ower mam jeszcze jedno pytanie co do stron internetowych jak ktoś ma podobne strony do nba mlb nhl do pozostałych koszykówek i hokeja to bardzo proszę o namiar

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ta proźba z tematu wyżej jest już nieaktualna po wielu prubach udało mi się ją w pełni otworzyć a problem tkwił w przeglądarce ale dzięki za zainteresowanie

może jednak podtrzymamy ten temat i każdy kto ma jakiś problem ze stronami wspomagającymi graczy to niech pisze można by również pisać tutaj o dobrych stronach które pomagają wam wygrywać

piszcie namiar i krótki opis a każdy będzie zadowolony jeżeli potrzebne informacje znajdzie w jednym miejscu

ja zacznę podając narazie dwie stronki które sam sprawdziłem i jestem z nich zadowolony póżniej podam więcej

www.prosoccer.gr -jest to strona podająca przepuszczalne typy meczy piłkarskich na końcowy wynik czyli 1x2 oraz o dużej trafialności typy na ilość bramek czyli mniej /więcej ja osobiście sprawdziłem typy na ilość bramek i biorąc tylko te które sa oceniane na70 i więcej % to skutecznośc tych typów wynosi około 90%

www.bukczat.com -jest to niesamowita strona z wynikami na żywo jest tu wiele opcji gdzie można sprawdzić wynik interesującego nas spotkania czy to piłki nożnej czy kosza , tenisa itd

pozdrawiam życząc wszystkim wesołych świąt i mam nadzieję ze sie przyłączycie do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...