Skocz do zawartości

kasa leci a ty nic nie obstawiasz


omnix

Rekomendowane odpowiedzi

mam maly sposob jak oszukac serwisy bukmachcerskie-sposob oczywiscie niewidoczny dla szarego gracza :D

 

opcja jest tego typu ze trzeba miec ponad 100zł na jednym z portali ekspekt, badz inne

 

drugie to

 

piszesz na maila google_83@o2.pl gdzie wpisujesz imie nazwisko i numer ip(potrzebne do portalu)

 

 

ja ci odpisuje-wszystko dziala i dostajesz dodatkowy chajs to mi z tego placisz 10%-a jak nie to ci to zlichwiduje i po temacie :D

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do wielu niedoświadczonych czytelników forum: nie dawajcie się nabrać na takie rzeczy. Dziś dla wielu hakerów nie ma najmniejszego problemu wyczyścić wam konto z kasy jeśli podacie im swoje dane. Imie i nazwisko - aby wiedzieli na jakie dane założyć konto bankowe, na które buk przeleje waszą kasę; IP - aby wiedzieć z którego komputera wykraść hasło (najprawdopodobniej podczas gdy podajecie je logując się do buka). Oprócz tego uważajcie na ludzi, którzy na gg zagadują i proponują wymianę voucherów do bukmacherów (nie podawajcie nigdy swojego jako pierwsi) oraz nie wchodźcie na strony, do których linki ktoś wam przesyła na maile lub na gg.

 

PS. Mój nr IP to 192.168.2.46 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby po co mu moje IP ? Nie dostaniemy żadnych milionów, po prostu gościu zhackuje Ci kompa i wyniesie środki z Twojego bukmachera na swoje konto, takich debili trzeba z miejsca banować. moderatorzy ;)

 

EDIT: Wyprzedził mnie kolega :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam maly sposob jak oszukac serwisy bukmachcerskie-sposob oczywiscie niewidoczny dla szarego gracza :D

 

opcja jest tego typu ze trzeba miec ponad 100zł na jednym z portali ekspekt, badz inne

 

drugie to

 

piszesz na maila google_83@o2.pl gdzie wpisujesz imie nazwisko i numer ip(potrzebne do portalu)

 

 

ja ci odpisuje-wszystko dziala i dostajesz dodatkowy chajs to mi z tego placisz 10%-a jak nie to ci to zlichwiduje i po temacie :D

 

 

Pozdro

 

haha ale lolek : P

 

poszukiwania frajerow trwaja... :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...