Skocz do zawartości

systemy - POMOC


rasiakk

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze poradnik dla poczatkujacych oraz zamieszcze tam systemy bukmacherskie, wiec mam nadzieje, ze mi pomozecie

Jesli posiadacie jakeis ciekawe teksty i mozecie mi je przeslac to bylbym bardzo wdzieczny, przydalaby sie tez zgoda na umieszczenie ich po ewentualnej malej przerobce

Interesuja mnie tez systemy malo znane, a nawet takie , ktore sami wymysliliscie. Zainteresowany bylbym tez roznymi plikami, gdzie mozna obliczyc ewentualna wygrana np. w progresji lub stawke jaka postawic

Licze na Was, ten poradnik bedzie bezplatny, wiec wszystkim sie przyda, mam juz spora czesc opracowana, rady dla poczatkujacych, opisanie roznych bukow, internetowych i tych w realu, opodatkowanie, legalnosc, ale wciaz duzo pracy przede mna, chce, zeby ten ebook byl bardzo obszerny

Licze na Wasza pomoc, jak cos macie przyslijcie mi to przez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dosc ostro bede to reklamowal, licze na kilka tys uniq wejsc na strone, wiec dla osob, ktorych teksty sie ukaza (lub jakies ciekawe programiki) beda linki na stronie, link w ebooku, dostep do strefy VIP na stronie (ale to moze pozniej cos o tym ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak liczysz na kilkadziesiąt wejsc dziennie to sie przeliczyłeś. Wszystkie inne systemy są pisane w odzielnych tematach a kazdy co miał cos powiedziec to powiedział.. niech administrator usunie niepotrzebny temat.. Uwaga bo zobaczycie cos nowego - niezły zart... Zapraszam progresje by waldek999 : http://obstawianie.com/tematy168/wszystko-o-progresjach-waldek999-vt5952.htm

http://obstawianie.com/tematy168/progresja-wazona-zobaczysz-a-nie-pozalujesz-vt5935.htm

http://obstawianie.com/tematy168/system-bez-progresji-nowosc-przeczytaj-a-nie-pozalujesz-vt5881.htm

Cenna wiedza o progresjach - to sie przyda kazdemu ! :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi koniecznie o to, aby cos nowego wymyslec, np. sama progresja ma bardzo duzo radzajow i pisanie tego wszystkeigo zajeloby bardzo duzo czasu, wec np. dla mnie wazna jest tez zgoda na opublikowanie tego co juz ktos w ktoryms z tych tematow napisal

 

nie licze na kilkadziesiat wejsc dziennie, kilka tysiecy napisalem :)

mam spore doswiadczenie w reklamowaniu, kilkaset to mozna byc pewnym, kilka tysiecy przy odrobinie szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam !

 

hej rasiak !

 

Pisze poradnik dla poczatkujacych oraz zamieszcze tam systemy bukmacherskie, wiec mam nadzieje, ze mi pomozecie

Jesli posiadacie jakeis ciekawe teksty i mozecie mi je przeslac to bylbym bardzo wdzieczny, przydalaby sie tez zgoda na umieszczenie ich po ewentualnej malej przerobce

Interesuja mnie tez systemy malo znane, a nawet takie , ktore sami wymysliliscie. Zainteresowany bylbym tez roznymi plikami, gdzie mozna obliczyc ewentualna wygrana np. w progresji lub stawke jaka postawic

Licze na Was, ten poradnik bedzie bezplatny, wiec wszystkim sie przyda, mam juz spora czesc opracowana, rady dla poczatkujacych, opisanie roznych bukow, internetowych i tych w realu, opodatkowanie, legalnosc, ale wciaz duzo pracy przede mna, chce, zeby ten ebook byl bardzo obszerny

Licze na Wasza pomoc, jak cos macie przyslijcie mi to przez PW

------------

Ciekawy temacik. Znam większość tego co jest na rynku!

Systemy to moja specjalność. Wielu jest teraz powielaczy, ściągają co się da ale nic z tego nie wiedzą . Czego oczekujesz od graczy ?

Zanim co kolwiek ktoś Ci da napisz coś o sobie -nawet prywatnie ?

Musisz być wiarygodny w oczach graczy. Nikt nie wie do jakich celów faktycznie to chcesz?

i Jeszcze prosisz o prawa autorskie ?

To moje zdanie- może są inne ? pozdrawiam :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zrobic serwis bukmacherski, mam juz grafike zaplacona, domena bedzie pl, no i bedzie mozna sobie sciagnac ebooka , juz teraz wiem, ze bedzie on duzo lepszy od tego z megasystemow czy zlotych mysli, a co najwazniejsze - BEZPLATNY

 

A chce teksty niektorych, bo chce troche zaoszczedzic sobie pracy, tych systemow i sposobow gry jest tak duzo, ze pisanie tego xajeloby kilka dni, moglbym przeciez z tych wszystkich tematow wszystko skopiowac przeciez, ale prosze was o zgode, bo to nie bedzie strona jakich jest tysiace, to bedzie cos lepszego, najbardziej zielone osoby i nawet bardzo zaawansowane znajda cos ciekawego.Ruchbdzie bardzo duzy, bo i reklama bedzie ogromna

Pracowalem kiedys nad projektem podobnym do FS, ale glowna osoba zrezygnowala z pracy i jakos to utknelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze : mozna dowoli kopiowac moje systemy w (zeby byly identico ) jak bedzie jeszcz podpis mojego autorstwa to bym sie cieszył. powiem jednym zdaniem . CZYLI wyrazam zgode na przetwarzanie oraz upowszechnianie moich wszystkich postów *z wyjątkiem błędów ortograficznych* i umieszczanie ich na stronach w w w wszelkiego rodzaju . . . Moze inni sie do mnie dołączą... Niech kazdy sie wpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem caly czas :)

 

mialem wyjazd sluzbowy, ale juz wrocilem

 

przy okazji porozmawialem z graczami z Meksyku, nie wiedzili nawet co to progresja :D , bylem tam u nich u jednego z bukow, w centrum miasta, przesiedzialem 4 godziny, od 13 do 17, czyli w czasie, gdzie klientow powinno byc najwiecej, a przyszlo ich ... 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam !

 

No właśnie Polacy to sprytny naród !

Wiedzą więcej jak inni ! he he !

 

Progresja ma jednak różne oblicza. Nie wszystko można grać Progresją .

Ale i nie wszystkim wychodzi ona na dobre !

Czasem kasy brakuje !

Podobnie jest z systemami . Jest tego śmiecia wszędzie tylko nie dla wszystkich !

Pisz dalej co zamierzasz ?

pozdr, :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się - wyrażam zgodzę na przetwarzanie oraz upowszechnianie moich wszystkich tematow i umieszczanie ich na www wszelkiego rodzaju, a w dziale systemy trochę ich mam :D I też proszę o podpis pod nimi że jest mojego autorstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D

 

Apokalyptiq napisał;

 

 

----

Dołączam się - wyrażam zgodzę na przetwarzanie oraz upowszechnianie moich wszystkich tematow i umieszczanie ich na www wszelkiego rodzaju, a w dziale systemy trochę ich mam :D I też proszę o podpis pod nimi że jest mojego autorstwa

-------------

 

napisałeś tak ;

 

Dołączam się - wyrażam zgodzę ?

 

chodzi chyba o zgodę a nie o zgodzę ?

-----------------

czyli jesteśmy kwita w błędach ? Ty mi a ja Tobie i po sprawie !

 

-------------------------------------------------------------------

Co do tematu, proszę Cię już kilka razy - napisz coś więcej ?

Napewno znajdzie sie ktoś chętny.

pozdro. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry znowu musialem wyjechac, dostalem propozycje pracy w Niemczech, bardzo ciekawa, 14x wiecej bym zarabial niz tutaj, a na obecny zarobek nie narzekam :)

Wiec chyba wyjade i to co do tej pory zrobilem oddam koledze, ktory to dokonczy i moze po przeprowadzce razem z nim dokoncze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...