Skocz do zawartości

Progresja na I połowe


vieri83

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o progresjii na I połowy meczów lub I tercje w hokeju. Np. można wziąść tylko jedną lige obstawiać, ale za to wszystkie mecze, oprócz może tych gdzie jest niski kurs(poniżej 2), ale to jeszcze w zależności co zdecydujemy sie obstawiać, czy zwyciestwo ktorejs z druzyn czy same remisy, na remisy raczej zawsze są powyżej dwoch, choc nie wiem czy zawsze, i nie mam przede wszystkim statystyk odnośnie wyników które padają w I połowach, choć częst np. faworty do przerwy potrafi przegrywać, a np. taki meczyk Juventus- Parma na I połowe w profku są kursy: 1,41 3,35 10. Wydaje mi się to ciekawy stystem , tylko trzeba wyczaić statystyki wyników z I połowy z danych lig, dobrać odpowiednią lige, odpowiednią liczbe drużyn i odpowiednie stawki. Zachęcające jeśli chodzi o tą progresje są kursy., Tylko że należłoby stawiać tylko takie min. 2, jak np. jest taki meczyk Juve - Parma, to jeżeli stawiamy same remisy tylko to nie ma problemu, ale jeżeli wygrane to albo sobie odpuszczamy taki meczyk(bardziej wskazane, zależy ile mamy kasy) lub dajemy progresje na Parme i np. po I polowie już możemy liczyć kaske i nie musimy czekać do końca meczu a i tak wiadomo że Juve wygra FORZA JUVE AND INTER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:D Witam !

 

vieri83 napisał;

Co myślicie o progresjii na I połowy meczów lub I tercje w hokeju. Np. można wziąść tylko jedną lige obstawiać, ale za to wszystkie mecze, oprócz może tych gdzie jest niski kurs(poniżej 2), ale to jeszcze w zależności co zdecydujemy sie obstawiać, czy zwyciestwo ktorejs z druzyn czy same remisy, na remisy raczej zawsze są powyżej dwoch, choc nie wiem czy zawsze, i nie mam przede wszystkim statystyk odnośnie wyników które padają w I połowach, choć częst np. faworty do przerwy potrafi przegrywać, a np. taki meczyk Juventus- Parma na I połowe w profku są kursy: 1,41 3,35 10. Wydaje mi się to ciekawy stystem , tylko trzeba wyczaić statystyki wyników z I połowy z danych lig, dobrać odpowiednią lige, odpowiednią liczbe drużyn i odpowiednie stawki. Zachęcające jeśli chodzi o tą progresje są kursy., Tylko że należłoby stawiać tylko takie min. 2, jak np. jest taki meczyk Juve - Parma, to jeżeli stawiamy same remisy tylko to nie ma problemu, ale jeżeli wygrane to albo sobie odpuszczamy taki meczyk(bardziej wskazane, zależy ile mamy kasy) lub dajemy progresje na Parme i np. po I polowie już możemy liczyć kaske i nie musimy czekać do końca meczu a i tak wiadomo że Juve wygra FORZA JUVE AND INTER

------------------

 

Tak faktycznie jest ! To wynika z prostej statystyki .

około 50 % to remis a pozostałe to 1 i 2.

Pierwsza połowa to walka i poznawanie sił obu drużyn.

Kto kogo przechytrzy swoimi metodami gry.

 

Można na to grać ale zawsze trzeba wybierać te wlaściwe spotkania !

pozdrawiam :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ofercie nie ma chyba zbyt wielu lig gdzie można obstawiać I połowy(przynajmniej u naziemnych buków, bo u internetowych nie wiem), np. nie ma chyba możliwości obstawienie wyniku I połowy II ligi francuskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. szukaj typów underowych !

 

dlaczego?

 

 

p.s. zna ktoś jakąś stronke gdzie byłyby przejrzyste statystyki odnośnie wyników jakie padają w I polowach, z góry dzieki za jakiś link, wiem że na www.soccerstats.com lub www.betexplorer.com można to wycztać na podstawie ilości strzelanych goli przez daną druzyne w danych przedzialach meczu ale to czasochlonne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D

 

vieri83 napisal;

 

 

lottogracz napisał/a:

ps. szukaj typów underowych !

 

 

dlaczego?

--------------------

Pytasz dlaczego ?

Ponieważ remisy częściej wychodzą w typach underowych !

W pierwszej połowie czyli do przerwy !

Tego radzę się trzymać ! pozdro. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...