Skocz do zawartości

Roland Garros


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ROLAND GARROS

 

rolandgarros_90x90.gif

 

Miejsce: Paryż, Francja

Uczestników w turnieju mężczyzn: 128

Uczestników w turnieju kobiet: 128

Nawierzchnia: Clay

Pula nagród w turnieju mężczyzn: 6,947,960€

Pula nagród w turnieju kobiet: 6,859,640€

Strona oficjalna: www.rolandgarros.com

Ubiegłoroczny finał singla mężczyzn: (2)R Nadal (ESP) d. (1)R Federer (SUI) 1:6 6:1 6:4 7:6(4)

Ubiegłoroczny finał singla kobiet: (5)Justine Henin-Hardenne (BEL) d. (8)Svetlana Kuznetsova (RUS) 6:4 6:4

Ubiegłoroczny finał debla mężczyzn: (2)Bjorkman/Mirnyi d. (1)Bryan/Bryan 6:7(5) 6:4 7:5

Ubiegłoroczny finał debla kobiet: (1)Raymond/Stosur (USA/AUS) d. (5)Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) 6:3 6:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zabaleta M. - Daniel M. typ 1 -1,30

 

Zabaleta bardzo dobrze sobie radzi sobie na ziemi. Na tej nawierzchni czuje się najlepiej i na tej nawierzchni odnosi największe sukcesy. W tym roku ograł już na cegle m.in. Blake, Melzera, Fisha, a więc zawodników o klase od Daniela lepszych. Małe szanse na to, by Zabalety zabrakło w turnieju głównym na RG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia:

 

Horna - Massu 1 2,25

 

Horna pokazał, że potrafi pokonać dobrzych graczy (Montanes, Ljubicic, choć ten nie jest w najlepszej formie). Massu gra od sześciu tygodni i nikogo porządnego nie pokonał. Nie wiem czemu jest tu faworytem. Ja biorę Hornę po świetnym kursie.

 

Becker - Montcourt 1 2,4

 

Montcourt to gracz challengerowy, a Becker gra w turniejach ATP. Owszem, na clayu mu nie idzie dobrze, bo w tym sezonie trafiał na porządnych graczy jak Youzhny, Soderling, Hernandez, Berdych. Jednak np. T. Johanssona pokonał, a więc ze "słabszymi" potrafi sobie poradzić. Wg. mnie jest tu faworytem. Kurs dobry, więc ja biorę.

 

Melzer - Acasuso 1 3,0 (bet24)

 

Melzer w niezłej formie. W Hamburgu pokonał Gasqueta i urwał seta Gonzalesowi. W Portschach przegrał w dwóch setach z Monaco, ale nie ma się co dziwić - Monaco w wyśmienitej formie. Z drugiej strony Acasuso, choć ma opinię dobrego gracza na kortach ziemnych, ostatnio nie błyszczy. Jak tak patrzę na statystyki to muszę powiedzieć, że nie pokonał żadnego z dobrych graczy, oprócz Ljubicica w Rzymie, ale ten też ma problemy z formą. Owszem, Acasuso utrzymuje stały pułap, ale wymięka przy lepszych graczach. W dusseldorfie męczył się z Bjorkmanem i pokonał Massu. Mnie nie przekonuje kurs 1,45 i chętnie obstawię Melzera po kursie 3. Dla mnie jeden z najlepszych typów pierwszej rundy.

 

Monfils - Rochus 1 1,55

Monfils - Rochus 3-0 3,75 (gamebookers)

Monfils - Rochus 3-1 3,75 (bet365)

 

O tym już pisali wyżej. Monfils u siebie a z formą, którą zaprezentował ostatnio, może śmiało startować do kiepskiego Rochusa. Monfils musiałby napajacować żeby to przegrać, ale myślę, że wrzuci z tym na luz, bo tymi wygłupami zchrzanił początek sezonu i trzeba w końcu coś ugrać, bo kasa potrzebna, a poza tym punkty w rankingu trzeba bronić. Gdzie łatwiej niż na własnym podwórku? Wg. mnie właściwy kurs powinien wynosić 1,25, a więc 1,55 jest ok.

 

//Te zakłady na dokładny wynik to nic innego jak Monfils -1,5 seta @ 1,87 jakby ktoś nie wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabaleta M. - Daniel M. typ 1 -1,30 :c:

 

 

Chela J.I. - Santoro F. typ 1 - 1,20

 

Nie da rady Magik, nie pomoże nawet własna publiczność. Na korcie ziemnym trzeba bardzo dużo odbijać, bardzo dużo biegać i zagrać co najmniej trzy sety. Zwyczajnie braknie sił, bo Chela po korcie potrafi "pogonić".

 

Gonzalez F. - Stepanek R. typ 1 - 1,15

 

Gonzalez mocno zbliżył się do tej formy, którą prezentował na AO. Ziemia do dodatkowy atut Fernando. Stepanek jakoś nie bardzo ostatnio. Kurs niski, ale typ pewny.

 

Monfils G. - Rochus O. typ 1 - 1,45

 

Monfils gra przed własną publicznością, do tego błysnął ostatnio formą. A Rochus przegrywa wszystko jak leci.

 

Groenefeld A.-L. - Johansson M. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,55

Z nikim nie może wygrać ALG. Dalej nadwaga, dalej kłopoty z poruszaniem się po korcie, dalej błędy. Nawet bliżej mi nie znana Francuzka prawdopodobnie z nią wygra. Dla bezpieczeństwa daje na Johansson z handicapem seta.

 

Rezai A. - Bartoli M. typ 2 - 1,85

 

Bartoli dużo bardziej doświadczona. Dla Rezai dwa dobre turnieje z rzędu do raczej mało wykonalne. Do tego niedawna pogromczyni Szarapowej kreczowała w finale w Stambule z powodu kontuzji kolana. Trochę na czuja, ale dla mnie Bartoli wyraźną faworytką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ofertę nie starałem się wyszukiwać pewniaczków, lecz tenisistów niespodzianek którym bukmacherzy przyznali mniejsze szanse na zwycięstwo.Poczyniania tenisistów na clay`u śledze od mniej więcej miesiąca, Eurosport transmitował większość turnieji które wchodziły w skład "Road to Roland Garros" i coś na temat aktualnego turnieju moge zapodać, kursy Bwin.

 

Edouard Roger Vasselin - Marcos Daniel typ:1 @2,39

W obecnym roku rozkwit przeżywają francuscy tenisiści:Monfils, Mathieu, Benneteau,Gasquet którzy poczynili bardzo duży postęp i grając na kortach w swoim kraju są bardziej zmotywowani i pierwszą rundę pownni przejść bez problemów.Do tego grona dorzucił bym jeszcze Rogera Vasselin`a który zaimponowal mi jakiś czas temu, gdy to w challengerach i innych średniakach pokazywał się z bardzo dobrej strony.Marcos Daniel który pochodzi z Brazylii, pierwszy raz słysze o takim nazwisku.Brazylia w swojej tenisowej historii podobna jest do Polski, oba kraje mialy po jednym dobrym graczu ATP na wiek, kolejno Kuerten i Fibak.Francuz powinien dać radę brazylijczykowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Montanes- Gulbis

Typ:1

Kurs: 1,35

 

Analiza: Spotkanie Hiszpana z mało znanym Łotyszem. aptrzac na ostatnie poczynania obu tenisow zdecydowanym faworytem jest Montanes który w ostatnich turniejach grał przyzwoicie m.in w Austrii gdzie odpadł dopiero w cwiercfinale z niebyle kim jak Loui Horna. W 1 rundzie pokonał po kreczu solidnego na clayu Szweda Soderlinga ktory doznał kontuzji w 2 secie przy wyniku 7-6, 4-1. Patrzac na ostatnie popisy Gulbisa ktory na ostatnie 5 turniejow (w tym chalangery) odpadał 4 razy w 1 rundzie. Natomiast w 1 rundzie FO ograł on Henmana, jednak nie jest to taka niespodzianka jaka by była jakies pare lat temu gdzie Anglik grał bardzo dobrze i plasował sie dosc wysoko w rankingu. Sadze ze jutro Montanes bez kłopotu odprawi naszego sasiada z łotwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chela J.I. - Santoro F. typ 1 - 1,20 :cwaniak1:

Gonzalez F. - Stepanek R. typ 1 - 1,15 :c:

Monfils G. - Rochus O. typ 1 - 1,45 :cwaniak1:

Groenefeld A.-L. - Johansson M. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,55 :cwaniak1:

Rezai A. - Bartoli M. typ 2 - 1,85 :cwaniak1:

 

 

Krótko, bo czasu brak...Kursy dopisze później.

 

Ai Sugiyama - Meilen Tu typ 2 - 1,85

 

Amerykanka chyba lepiej się czuje na clay'u. Japonka waleczna, ale w takim ziemnym przebijaniu piłeczki to Tu wydaje się bardziej konsekwentna.

 

Ivo Karlovic - Jonas Bjorkman typ 1 - 1,40

 

Bjorkman na pewno nie przyjechał do Paryża po dobry wynik w grze pojedynczej. Dlatego też pewnie nie bardzo przyłoży się do tego spotkania. Karlovic ograł Blake'a, więc i ze Szwedem powinien rade sobie dać.

Albert Montanes - Ernests Gulbis typ 1 - 1,35

 

Montanes to dobry clay'owiec, Gulbis zwykły rzemieślnik. Hiszpan wyniki przyzwoite ostatnio, przeciwnik zwykle kończy na pierwszych rundach.

 

Olga Poutchkova - Daniela Hantuchova typ 2 - 1,10

 

Hantuchova na pewno lepsza na hardzie, ale w Rzymie udowodniła, że na ziemi też jak chce, to potrafi. Rosjanka na tyle dobrze nie gra, aby jej zagrozić.

 

Patty Schnyder - Kateryna Bondarenko typ 1 - 1,10

 

Może sobie Bondarenko być w życiowej formie, ale Patty to przecież światowa ekstraklasa. Na "focha" Szwajcarki raczej nie ma co liczyć, gra toczy się o zbyt dużą stawke. Zdecydowanie Schnyder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edouard Roger Vasselin - Marcos Daniel typ:1 @2,39 :D

 

J.Jankovic-V.Williams typ:2 @2,50

 

Niesamowicie zmotywowana jest Venus,forma bliska tej sprzed kilku lat, skupiona zawodniczka popelniajaca malo bledow.Do tej pory grała cztery razy z Jankovic, grały na "remis"(H2H 2:2), raz wygrywała ta, raz ta.Jednak teraz pojedynek jest o większą stawkę, Williams jest w stanie pokonać Jankovic, tym bardziej warto zaryzykować po takim kursie ktory mnie troche zaskoczył, ponadto jest to wielki szlem i zawodniczki dadzą z siebie wszystko, według mnie będzie trzysetówka z której zwycięsko wyjdzie Venus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horna - Massu 1 2,25 :n: blisko było

Becker - Montcourt 1 2,4 :n: eee dupa z tego Beckera :/

Melzer - Acasuso 1 3,0 :t: jak w masło... szkoda, że nie odważyłem się zagrać tego za większą kasę

Monfils - Rochus 1 1,55 :t: ciężko było

Monfils - Rochus 3-0 3,75 :n:

Monfils - Rochus 3-1 3,75 :n: morał: nie ma co za dużo typować na jedno spotkanie

 

Monfils - Nalbandian 1 2,2 (unibet)

 

Kto śledzi Rolanda Garrosa, ten wie sporo na temat Monfilsa, bo sporo tu było dyskusji na ten temat. Ostatnio po powrocie z przerwy spowodowanej kontuzją, złapał wiatr w żagle i zaczął notować niezłe wyniki. W Portschach pokonał Roddicka, Hewitta i dotarł do finału, gdzie uległ w dwóch setach świetnie grającemu Monaco. Na kortach w Paryżu w pierwszej rundzie męczył się w pięciu setach z Olivierem Rochusem, który zagrał dobre spotkanie. Pojawiły się spekulacje co do formy Monfilsa, na co złapałem się i ja. Potem Stawiałem przeciw niemu w meczu z Chelą, z którym przegrał pierwszego seta, a kolejne trzy wygrał gładko. Musze przyznać, że buki złapały nas na kurs 1,5 na Chelę. Monfils nadal gra dobrze a 5 setów z Rochusem nie znaczyło nic wielkiego. Ot zwykły wypadek przy pracy - identycznie jak Monaco, który też grał pięć setów w pierwszej rundzie z Fogninim. Monfils gra u siebie, zna te korty i tą nawierzchnię a formę nadal ma, o czym świadczy pokonanie tak dobrego zawodnika jak Chela. Pogodę na jutro w Paryży zapowiadają dobrą: 18 st. Celsjusza i słońce za chmurami (ew. przelotne opady), zatem myślę, że to nie pokrzyżuje planów. Przeciwnik Monfilsa, Nalbandian, nie czuje tak dobrze gry w tym sezonie jak Monfils. Jego wyniki są od początku sezonu słabe. Ostatnio pokazuje się z lepszej strony, ale nadal nie potrafi znaleźć optymalnej formy. Oprócz Moyi w Barcelonie, nie ograł w tym sezonie na clayu żadnego dobrego zawodnika. W tym turnieju miał dwóch łatwych przeciwników - Hyunga Tak-Lee i Ivana Navarro-Pastora. Hyung nawet urwał mu seta, choć clay nie jest jego mocną stroną. Myślę, że znów bukmacherzy próbują nas nabrać na Nalbandiana, na którego wystawili niższe kursy, ale poza znanym Nazwiskiem, Nalbandian ma niewiele do zaoferowania. Myślę, że Monfils, który pokazuje bardzo dobrą formę ostatnio i gra u siebie wspierany przez publiczność, pokaże kolejną dawkę dobrego tenisa i poradzi sobie z kolejnym zawodnikiem o znanym nazwisku, jakich już pokonał kilku w przeciągu dwóch turniejów. Ja typuję zwycięstwo Monfilsa :))

 

Ferrero - Youzhny 1 2,0

 

Ferrero ma za sobą bardzo dobry sezon. Gra cały czas na wysokim pułapie, który się obniża tylko kiedy jest zmęczony, jak na przykład w Rzymie po 3 czy 4 turniejach z rzędu (nie pod rząd %-)). Bilans na clayu 18-8 i na koncie m. in. Starace, Acasuso, Massu, Andreev, Gasquet czy Safin. Przegrywał z Canasem, Moyą, Nadalem, Federerem, Starace kiedy grał u siebie w Rzymie i Martinem (mała wpadka). W tym turnieju miał łatwych przeciwników - Delica i Koubka, więc nie powinien być zmęczony. Dodam, że Ferrero zna te korty, bo w 2003 roku wygrał ten turniej, więc myślę, że łączy go z tym miejscem sentyment i to doda mu motywacji. Może z powodu łatwych przeciwników bukmacherzy potraktowali go jako underdoga, bo bilans H2H wynosi 1-0 dla Ferrero (2003 Sydney, hard). Youzhny po bardzo dobrym początku sezonu na hardzie, trochę spuścił z tonu i gra trochę gorzej na clayu, choć tez ma niezłe wyniki. Bilans 10-4 jest ok, jednak też na mocnych rywali w tym roku nie trafiał. Z lepszych graczy pokonał Gasqueta w Pucharze Davisa (aż 5 setów) oraz Moyę, ale to było spowodowane kreczem Moyi, Melzera i Berdycha. Youzhny jednak dobre występy przeplata ze słabszymi, bo w Hamburgu odpadł w pierwszej rundzie z Mayerem, który jest bez formy a wcześniej ograł go Hyung Taik-Lee. W tym turnieju też miał słabszych przeciwników, bo grał z Hernychem, który oddał grę walkowerem i Lapenttim. Myślę, że Ferrero da jutro z siebie wszystko, by wygrać ten mecz i przejśc dalej i daję mu większe szanse na wygraną. Kurs 2 jest dobrym kursem na to spotkanie. Ja zagrałem za 2,1 na Betfair i jestem dobrej myśli.

 

Davydenko - Llodra (+8 gemów) 2 2,0

 

Davydenko pokonał Galvaniego 6-3 6-1 6-1 oraz Eschauera 7-5 6-3 6-1. W obu meczach pobił tego handicapa, ale jak wiadomo, mecz meczowi nierówny. Tym razem zmierzy się z Llodrą, który niespodziewanie pokonał Almagro w pięciosetowym pojedynku i gra u siebie. Myślę, że ten handiap ma duże szanse powodzenia, bo Davydenko, choć powrócił do dobrej formy, nie musi wszystkich rozwalać do 1 albo do 0. Wystarczy, że Llodra pozwoli na jedno przełamanie w każdym secie i handicap wejdzie. A jak będzie miał większego farta, to może nawet do tie breaka dojdzie. A jak będzie miał zajefajnego farta, to może nawet seta ugra. A jak będzie miał mega-giga-zajefajnego farta, to może nawet wygra, bo w końcu jutro dzień dziecka. Kto wie co może się zdarzyć %-) Zwykle te mega-handicapy na mega-faworytów są szykowane na mega-chciwych graczy :)) A wiadomo jak się na tym wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ai Sugiyama - Meilen Tu typ 2 - 1,85 :c:

Ivo Karlovic - Jonas Bjorkman typ 1 - 1,40 :c:

Albert Montanes - Ernests Gulbis typ 1 - 1,35 :cwaniak1:

Olga Poutchkova - Daniela Hantuchova typ 2 - 1,10 :cwaniak1:

Patty Schnyder - Kateryna Bondarenko typ 1 - 1,10 :cwaniak1:

 

 

Ljubicic I. - Volandri F. typ 2 - 2,20

 

Widziałem wczorajszy mecz Ljubicica z Wawrinką. Wynik wskazuje na jednostronne spotkanie, ale był to bardzo wyrównany pojedynek. Jeśli Ivan nie trafiał pierwszym podaniem, to w wymianach nieco lepszy wydawał się Szwajcar, który jednak w głupi sposób, po "przespanych" gemach tracił kilka razy swoje podanie. Ale podkreślam, że Wawrinka specjalistą od clay'u nie jest, a wymiany z Ljubo grał w miarę wyrównane. Volandri to typowy gracz ziemny, który w przebijaniu piłeczki na drugą stronę jest niesamowicie skuteczny. Do tego ładnie pokazał się już w tym roku na mączce. Jeśli tylko Chorwat nie bedzie miał "dnia konia" jeśli chodzi o zagrywkę to ja większe szanse daje Włochowi.

Jankovic J. - Williams V. typ 1 - 1,45

 

Widziałem kilka razy Jankovic w tym roku i dla mnie sprawa dziś jest oczywista. Jelena gra aktualnie niesamowity tenis, tylko, jak już kiedyś pisałem, trafia niestety regularnie na Henin, z którą wygrać nie potrafi, ale z którą toczy niesamowite, stojące na bardzo wysokim poziomie pojedynki. Gdyby nie Belgijka wygrałaby pewnie Serbka też w Warszawie i Berlinie, a tak triumfowała na clay'u tylko w Rzymie, gdzie Henin nie grała. Ale aktualnie tenis Jankovic wydaje się prawie perfekcyjny. Venus nie jest w stanie zagrac na takim poziomie.

 

Li N. - Bammer S. typ 2 - 1,85

 

Bammer to "objawienie " tego sezonu, Li to raczej zawodniczka na szybsze korty. Styl gry Chinki, czyli płaskie, szybkie uderzenia tuż nad siatką na mączce zwykle nie zdaje egzaminu. Trochę na czuja, ale zdecydowanie na Bammer.

 

Dementieva E. - Bartoli M. typ 1 - 1,45

 

Bartoli nie jest jeszcze na tyle silna, aby powalczyć z Dementievą. Forma Francuski idzie w górę, ale by pokonywać te najlepsze musi jeszcze solidnie popracować. Tenis Rosjanki dużo bardziej solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankovic J. - Williams V. 1 1,4 Interwetten

 

Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Jankovic. W tym sezonie wygrała juz kilka turniejów i napewno marzy się jej zwycięstwo na kortach w Paryżu. W dwóch pierwszych rundach gładko pokonała Stephanie Foretz oraz Cataline Castano. Venus nie jest juz taka szybka jak kiedyś. W 2 rundzie sporo problemów sprawiła jej 80 zawodniczka w rankingu - Ashley Harkleroad. W 1 secie przewaga Williams nie ulegała wątpliwoście ale w 2 lepsze wrażenie sprawiała Harkleroad ale przegrała jednak 8-10 w TB. Stawiam na Jaknkovic :))

 

[ Komentarz dodany przez: duncan: 2007-06-01, 09:17 ]

Armagedon!!! Szypii w dziale tenis %-)

 

hehe %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajicek, Michaella - Williams, Serena OVER 18,5 GEMÓW 1,8 Unibet

 

Takie zakłady na tym turnieju wchodziły już nie raz. Zawodniczki z czołówki nie potrzebnie męczą się ze słabszymi rywalkami tracąc dużo gemów. Spotykało to do tej pory np. Serene. W 1 rundzie wygrała z Tsvetaną Pironkovą ale w 3 setach więc over wszedł na luzie. W 2 rundzie pokonała Milagros Sequere 2-0, ale w 2 secie wygrała dopiero po tie-breaku. Jej rywalka jak anrazie dobrze radzi sobie w tym turnieju. W 1 rundzie złatwością pokonała Jamea Jackson 6-1, 6-3 a 2 dni temu po trzy setowek walce pokonała Marie Kirilenko.

Dziś wszystkie atuty przemawiają za Williams ale myśle że jej rywalke stać na zdobycie kilku gemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monfils - Nalbandian 1 2,2 :n: Monfils dwa tie breaki na własne życzenie przegrał, bo w obu (1 i 4 set) prowadził żeby stracić kilka punktów z rzędu :/ Co za niefart

Ferrero - Youzhny 1 2,0 :n: Youzhny widać był lepszy tego dnia

Davydenko - Llodra (+8 gemów) 2 2,0 Zwrot. Szkoda, bo kiedy Davydenko serwował na mecz, Llodra odłamał i wystarczyło aby utrzymał teraz swój serwis. Niestety Denko przełamał ponownie i wygrał dokładnie ośmioma gemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mauresmo, A - Safarova, L OVER 22 gemów 1,85 Unibet

 

Nie widziałem jeszcze w tym turnieju Safarovej ale sądząc po wynikach z dwóch pierwszych rund nie miała problemów z pokonaniem przeciwniczek. Momo w 1 rundzie łatwo w dwóch setach pokonała Laure Granville. W 2 rundzie jednak męczyła się z Nathalie Dechy wygrywając 2-1. W meczu z Dechy, Momo grała przeciętnie. Nathalie łatwo wykorzystała słabszego drugiego seta w wykonaniu Mauresmo i wygrało go po tiebreaku. W 3 secie jednak Momo nie dała żadnych szans rywalce. Dziś po stronie francuzki stanie zawodniczka dużo lepsza od Dechy. Myślę, że Safarowa powinna ugrać przynajmiej seta a wtedy over wejdzie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canas - Monaco 2 3,05 (unibet)

 

Może się głęboko mylę, ale wg. mnie te kursy są wystawione zupełnie odwrotnie. Canas jest klasowym zawodnikiem i pokazał to po powrocie z przerwy, ale nie aż tak, aby być aż takim faworytem przeciwko tak dobrze grającemu Monaco. Canas ma 30 lat, waży 10 kg więcej niż Monaco przy identycznym wzroście. Prawie wszystkich dotychczasowych przeciwników odprawiał w trzech setach (tylko Vliegen jednego mu urwał), ale nie byli to klasowi zawodnicy. Bilans na clayu ma 14-5, co jest bardzo dobrym wynikiem, Jednak ostatnio trochę forma mu się chwiała, bo zdarzały mu się wpadki, jak np. z Simonem. Myślę, że wiek nie pozwoli mu wrócić do tak dobrej dyspozycji jak kiedyś. Monaco jest młodszy i aktualnie jest we wspaniałej formie. Bilans 19-5, ograni tacy zawodnicy jak Davydenko czy Horna, a nawet urwany set Federerowi o tym świadczą. Oprócz wpadki z Fogninim, Monaco jeszcze nie stracił seta w tym turnieju i wszystkich odprawiał gładko. Wprawdzie nie byli to najwyższej klasy zawodnicy, więc nie można się tym bardzo sugerować. Mimo wszystko uważam, że w bezpośrednim starciu zwycięstwo wyjdzie Monaco i to nawet może 3-0, bo gra świetnie a Canas pokazuje chwile słabości, które wg. mnie Monaco wykorzysta bezwzględnie. W mojej opinii sprawiedliwe kursy powinny faworyzować Monaco. H2H 2-0 dla Canasa, ale to było dośc dawno, a historia, choć lubi się powtarzać, nie zawsze musi to robić. Tak jak mówiłem na wstępie - może się mylę, więc niech mnie ktoś poprawi jeśli tak jest, ale tak to widzę i sądzę, że do jutrzejszego meczu nie będzie można złapać większego kursu na Monaco jak 2,4. Bardzo chętnie przeczytam inne opinie na temat tego meczu, więc zapraszam do ew. dyskusji.

 

Davydenko - Nalbandian 1 1,7

 

Obiecałem analizę, więc piszę. Nalbandian wczoraj wygrał fartem z Monfilsem, bo ten drugi spieprzył na własne życzenie dwa tie breaki, w których prowadził. Nalbandian popełniał sporo błędów i trochę się frustrował. Wraca powoli do formy, ale to jeszcze nie jest nawet połowa tego, co może z siebie wykrzesać. Davydenko jedzie wszystkich po kolei jak leci i chyba jeszcze seta nie stracił. Myślę, że to będzie zdecydowanie za dużo dla Nalbandiana. Turniej prestiżowy i o duża kasę, co jest dużą motywacją dla Denko i będzie walczył do upadłego, bo i punkty musi nabijać po nieudanym początku sezonu.

 

Andreev - Mathieu 2 2,2

 

Andreev gra bardzo dobrze. Pokonał wczoraj Massu. Jednak Mathieu też nie spuszcza z tonu. Gra u siebie i można powiedzieć, że jest w formie swojego życia. Niedawno osiągał wspaniałe wyniki, ale w końcu się zmęczył i skreczował z Gasquetem w Estoril. Teraz odpoczął i myąlę, że będzie kontynuował dobrą passę, szczególnie na jego domowych kortach i w tak prestiżowym turnieju. Myślę, że Andreev jest w zasięgu francuza, więc daję na Mathieu po dobrym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidienko, N - Nalbandian, D OVER 9,5 gemów w 1 secie 1,64 Unibet

 

Faworytem tego spotkania napewno jest Rosjanin, który w ostatnim czasie znajduje się w bardzo dobrej formie. W tym turnieju nie stracił jeszcze seta i swoich rywali pokonuje w niecałe 2 godzinki. Nalbandian w ostatniej rundzie wygral z Monfilsem 3-1. Mecz trwał aż 3,5 godziny. Ciekawym typem wydaje się zakład na over 9,5 gemów w 1 secie. Typ może wejść nawet z jednym przełamaniem po którejś ze stron. Mam jednak przeczucie ze w 1 secie zobaczymy tiebrek podobnie jak w meczu Nalbiego z Monfilsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ljubicic I. - Volandri F. typ 2 - 2,20 :cwaniak1:

Jankovic J. - Williams V. typ 1 - 1,45 :cwaniak1:

Li N. - Bammer S. typ 2 - 1,85 :cwaniak1:

Dementieva E. - Bartoli M. typ 1 - 1,45 :c:

 

 

Ivanovic A. - Medina Garrigues A. typ 1 - 1,25

 

Ana złapała świetną formę i trzeba naprawdę zagrać wielki tenis, jeśli marzy się o pokonaniu jej. Hiszpanka na clay'u prezentuje się solidnie, ale jej styl gry jest zbyt pasywny na szybką i agresywną grę Serbki. Ivanovic gra dalej.

 

Sharapova M. - Schnyder P. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,50

 

W zasadzie miała być czysta dwójka, ale ostatecznie zdecydowałem się na wariant bardziej bezpieczny. No bo Sharapova nie przekonuje. Długa przerwa spowodowana kontuzją zaowocowała tym, że Maria na korcie nie czuje się pewnie, popełnia dużą ilość niewymuszonych błędów, większość prób skontrowania przeciwniczki ląduje w siatce, podanie też nie bardzo. Ogólnie przeciętnie. I tak naprawdę dla mnie Rosjanka gra jeszcze w RG, gdyż z nikim liczącym się nie spotkała. Nawet wczoraj w meczu z bliżej mi nieznaną Kudryavtseva przegrywała w drugim secie 1:4 i nie oszukujmy się, ale bardziej doświadczona zawodniczka takiej szansy na wygranie seta ze słabo grającą Marysią by nie zmarnowała. A Patty to jakby nie było wirtuozka tenisa kobiecego, bo techniki użytkowej, umiejętności gry przy siatce i mijania zazdroszczą jej pewnie najlepsze. Jest oczywiście w przypadku Szwajcarki problem z psychiką, ale na dzień dzisiejszy, w moim przekonaniu, gra ona tenis znacznie lepszy od wiceliderki rankingu WTA. Zresztą Sharapova nigdy we French Open nic wielkiego nie osiągnęła. Dla mnie Patty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davidenko- Nalbandian 1 1,55

 

W dzisiejszym spotkaniu ktory powinien rozpoczac sie o godzinie 15 Rosjanin Davidenko zmierzy sie z Argentynczykiem Nalbandianem. Rusek jest w bardzo dobrej formie i bez problemu pokonuje kolejno wszystkich rywali w tym turnieju bez straty seta, jednak nie trafiał na zbyt wymagajacych rywali i ten mecz pokaze na ile ta forma jest wysoka. Z kolei dla Nalbandiana jest to odziwo dopiero pierwsza 4 runda w tym sezonie :zdziwiony: patrzac na ranking w ktorym sie plasuje na 18 miejscu jest to slaby wynik. Argentynczykowi zdarzalo sie duzo wpadek z rywalami duzo slabszymi od niego takimi jak Johansson, Nieminen czy Kohlschreiber. W tym turnieju takze nie zachwyca on tak wysoka forma tracac jednego seta w 1 rundzie z malo znanym koreanczykiem a w 3 rundzie po wyczerpu8jacym meczu pokonał Monfilsa. To spotkanie bedzie napewno dobre jednak licze tutaj na Rosjanina ktory jest w rowniejszej i stabilniejszej formie.

Typ na sety: 3-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Andreev- Baghdatis

typ: 1 1,55 Bet-at-home

 

Jutrzejszy mecz miedzy tymi tenistami zapowiada sie bardzo ciekawie jednak moim zdaniem wygra Rosjanin. Gra on rewelacyjnie w tym turnieju i moze okazac sie najwieksza rewelacja tegorocznego FO. Andreev w drodze do 4 rundy pokonał bardzo trudnych rywali takich jak Rodick, Massu czy Mathieu tracac zaledwie 2 sety. Cypryjczyk natomiast miał dosyc latwa droge poknujac bedacego w slabej formie Grosjeana, dunczyka Plessa i wygrywajac w 3 rundzie z czechem Hajkiem ktory skreczował. Andreev od dawna pokazywał sie z bdb strony jednak nie miał szczescia w losowaniu i jak juz odpadał to z zawodnikami z gornej półki takimi jak Chela, Ferrero, Djokovic czy Nadal. Cypryjczykowi zdarzaly sie natomiast wpadki m.in z typowym deblista Mirnyjem. Jutro rosjanin pokaze swoim bdb fomre i wygra z cypryjczykiem napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivanovic A. - Medina Garrigues A. typ 1 - 1,25 :cwaniak1:

Sharapova M. - Schnyder P. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,50 :cwaniak1:

 

Djokovic N. - Verdasco F. typ 2 - 2,90

 

Męczy się Djoko w Paryżu strasznie. No ale specjalistą od gry na clay'u to on nie jest, szybka, agresywna, oparta na sile gra sprawia, ze znacznie lepiej czuje się na hardzie. A Verdasco to z kolei raczej gracz preferujący cegłe. Lubi dużo biegać, lubi długie wymiany. Ładny kursik, więc zaryzykuje na Hiszpana. Tym bardziej, że H2H 2:0 dla Verdasco.

 

Moya C. - Björkman J. typ 2 - 6,20

 

Ja nie twierdze, że Szwed jest murowanym faworytem tego meczu, nie twierdze, że jest on lepszy na clay'u od Hiszpana. No ale kurs jest zdecydowanie zawyżony na zwycięstwo Bjorkmana, bo moim zdaniem 3,00 - 3,20 byłoby odpowiednio. Bo przeciez Szwed całkiem nieźle się w Paryżu prezentuje. Moya jest strasznie nierówny, jeśli będzie miał ciut słabszy dzień to wszystko może się zdarzyć. Po takim kursie ja ryzykuje na Szweda. Oczywiście za drobne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djokovic N. - Verdasco F. typ 2 - 2,90 :c:

Moya C. - Björkman J. typ 2 - 6,20 :c:

 

 

Henin J. - Williams S. typ 1 - 1,50

 

Możnaby dużo napisać o finezyjnym, technicznym, dokładnym tenisie Henin pasującym idealnie na nawierzchnie ziemne i opartej na sile, dynamice, agresywności grze Williams nadającej się najlepiej na beton. No ale po co? Gdy mecz odbywa się na cegle stawianie przeciwko Belgijce to dla mnie działanie niepoważne. I tyle.

Kuznetsova S. - Ivanovic A. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,50

 

No właściwie nie bardzo wiem, co napisać, bo typ mocno na czuja. Obie w znakomitej dyspozycji, styl gry też raczej mają podobny. Będzie bardzo równy mecz. Grały ostatnio finał w Berlinie, górą była Serbka i to bardzo poważny argument na korzyść Ivanovic. W dwóch setach się raczej nie skończy. Dla mnie faworytką Ana, ale czystej dwójki raczej nie zagram.

 

Jankovic J. - Vaidisova N. typ 1 - 1,30

 

Tutaj natomiast sprawa jest oczywista. Tylko chyba Henin jest aktualnie w stanie zatrzymać Jankovic. Vaidisova już i tak swoje w tegorocznym French Open zrobiła.

Sharapova M. - Chakvetadze A. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,60

 

Oj kusi czysta dwójka :D Nigdy Sharapova nie zaszła wyżej na kortach RG niż do ćwierćfinałów. Do tego w tym roku gra w Paryżu po dłuższej przerwie, prezentuje się nie najlepiej, popełnia sporo niewymuszonych błędów. Właściwie to już z Patty powinna odpaść, Szwajcarka miała piłki meczowe, ale wiadomo, jak to jest z psychiką Szwajcarki. Dziś pzeciwniczką Marysi świetnie grająca kątowo rodaczka, zmuszająca zawsze rywalki do biegania po korcie. Będzie miała mnóstwo okazji Sharapova do wyrzucania piłek w aut lub umieszcznia ich w siatce. Damy dla bezpieczeństwa handicap seta Chakvetadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharapova M. - Chakvetadze A (calkowita licza gemów?) typ: ponad 22,5 gema - 1,86 Unibet

 

Sharapova po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją wraca na szczyt wysokiej formy.Na mączce spiuje się powyżej oczekiwań. W 1/8 pokonała Schnyder 3:6,6:4,7:6 . Zagrała chyba najlepszy mecz w tym turnieju aż mi się łezka w oku zakręciła :D chociaż napewno zmęczenie pozostało do dziś.Chakvetadze dziś na pewno nie odpuści , w końcu są to jakieś mini derby Rosji.Runde wczesniej pokonała Safarovą 6:4,0:6,2:6.O drugim secie w swoim wykonaniu powinna zdecydowanie zapomnieć.Myśle że spotkanie ciekawe dlatego niech ten mecz trwa jak najdłużej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henin- Jankovic 1

1,35 bet-at-home

 

Spotkanie liderki rankingu WTA z rewelacja ostatnich tymiesiecy Serbka Jankovic. Dla zawodniczki z bałkanow jest to juz i tak zyciowy sukces awans do połfinału wielkiego szlema. Wygrala ona niedawno turniej w Rzymie, ale za to w turniejach w Warszawie jak i Berlinie odpadała wlasnie z Belgijka Henin. Nie mam tutaj zadnych watpliwosci ze te spotkanie wygra liderka swaitowego rankingu, ktora w tym FO nie stracila jeszcze ani jednego seta a wczorajszy mecz z Williams pokoazaŁ jej znakomita techniczna gre przy ktorej Serena nie miala zadnych szans. Jutro zapowiada sie ciekawy mecz jednak z calym czacunkiem dla Jeleny zwyciezy w nim jak i w całym Roland Garros Belgijka Henin

 

[ Komentarz dodany przez: duncan: 2007-06-06, 15:16 ]

Pisz trochę staranniej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana Ivanovic - Maria Sharapova typ:1 – 1.85 Bet-at-home

 

Serbka spisuje z tym turnieju bardzo dobrze. Zaimponowała mnie w ćwierćfinale grając z Kuznetsovą. Jej gra mogła się podobać. Każda piłka leciała w tą w cześć kortu którą sobie wybrała oraz z dużą siła i rotacją.Zaczynała turniej średnio a teraz gra wspaniale. Jak dla mnie może wygrać ten turniej gdy będzie z koncentrowana cały mecz. Jednak Sharapova do słabeuszy nie należy , najepszy mecz w tym turnieju rozegrała z Patty Schnyder . Potem ćwierćfinał i łatwa przeprawa Chakvetadze która nie miała dnia by podjąć walke.Lecz trzeba powiedzieć że ta nawierzchnia na której grają nie jest dla niej.Jak dla mnie spotykaja się piekna Serbka i piękna Rosjanka.Dla mnie Ana jest faworytem ponieważ z meczu na mecz idzie jej coraz lepiej i ja ją widze z finale tego turnieju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justine Henin - Jelena Jankovic typ:1-1.35 Expekt

 

Justine gra jak natchniona w tym turnieju.Doszła do półfinału rozprawiając się z każdą swoją rywalką tylko w dwóch setach!Wygranie przez nią trzeci raz turnieju wielkoszlemowego French Open z rzędu przejdzie zapewne do historii tenisa.Zanim by to się stało musi pokonać kolejną rywalke.W ćwierćfinale poszło jej dość łatwo z Williams.Grała bardzo umiejętnie i spychała rywalke mocnym bekhendem poza kort co dało jej zwycięstwo.Jankovic grała z Vaidisovą.Według mnie słabsza gra Czeszki sprawiła zwycięstwo Serbki.Chociaż był moment gdzie mogła wygrać 2 seta co może by troche zmieniło oblicze meczu ale to już jest mało istotne.W maju w ¼ turnieju w Berlinie Justine pokonała Jelene 3/6 6/4 6/4. Porażka belgijki w tym meczu nie jest według mnie brana pod uwage :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henin J. (Bel) - Jankovic J. (Srb) 3 sety 2,2 Bet-at-home

 

Dziś na kortach w Paryżu rozpoczynają się półfinaly. Do bardzo ciekawego pojedynku dojedzie w damskiej rywalizacji gdzie numer 1 rankingu WTA Henin podejmie Jelene Jaknkovic. Obie zawodniczki znajdują się w kapitalnej formie i ciężko wskazać tutaj faworytke. Jelena i Justine grały ze sobą juz pięciokrotnie. Za każdym razem wygrywała Henin po 3 setowym i bardzo zaciętym pojedynku. W tym turnieju belgijka nie stracila jeszcze seta i jak narazie z łatwością poonuje swoje przeciwniczki. Serbka podobnie jak Henin niszczy swoje rywalki. Straciła do tej pory tylko jednego seta w meczu z Venus Williams.

Myśle, że dziś obejrzamy piękny pojedynek dwóch zawodniczek znajdujących się w znakomiej formie. Jelenie jeszcze nigdy nie udało się pokonać liderki rankingu WTA. Dziś bedzie do tego okazja i Jaknovic może sprawić niespodzianke i wygrać z Juju. Ja jednak wybieram bezpieczny wariant i stawiam że dzis zobaczymy 3 setowy pojedynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henin J. - Williams S. typ 1 - 1,50 :cwaniak1:

Kuznetsova S. - Ivanovic A. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,50 :cwaniak1:

Jankovic J. - Vaidisova N. typ 1 - 1,30 :cwaniak1:

Sharapova M. - Chakvetadze A. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,60 :c:

 

Sharapova M. - Ivanovic A. typ 2 - 1,95

 

Będzie na co popatrzeć na korcie.... :smiech: Ivanovic gra w ostatnich tygodniach znakomity tenis. Wychodzi jej w zasadzie wszystko. Szybkość, siła, dynamika, dokładność, wspaniałe poruszanie się po korcie - to wszystko charakteryzuje grę dziewiętnastoletniej Serbki. I są oczywiście wyniki. Ana w pięknym stylu wygrywa turniej na kortach ziemnych w Berlinie pokonując w finale Svetlane Kuznetsova i tej samej rywalce nie daje żadnych szans w ćwierćfinale na kortach Roland Garros. I to nie Rosjanka grała słabo, to Serbka w przedwczorajszym meczu po prostu na nic jej nie pozwalała. Grały tak, jak chciała Ivanovic, w stylu, jaki jej odpowiada. I Kuznetsova zwyczajnie nie była w stanie zagrać na takim poziomie, jaki zaprezentowała rywalka. Pierwszy set skończył się prawdziwą masakrą 6:0, w drugim Svetlana zagrała najlepiej jak potrafi, Serbka raz przysnęła przy swoim serwisie i udało się Rosjance wygrać 6:3. Ale trzeci set to znów "demolka" Ivanovic, która oddaje bezradnej wręcz rywalce zaledwie jednego gema. W takim stylu nie wygrywa się z Kuznetsovą przypadkiem, żeby tego dokonać trzeba być w wybornej dyspozycji. Przypominam ten mecz z jeszcze jednego powodu. Style gry Svetlany i Sharapovej są, wbrew temu co się nieraz powszechnie zwykło uważać, w pewnych elementach bardzo do siebie podobne. Obie panie swą grę w dużej mierze starają się opierać na silnych kończących uderzeniach. Nie są to zawodniczki, które preferują długie wymiany, każda lekko podniesiona przez przeciwniczki piłka jest przez nie natychmiast atakowana. I taki agresywny styl Kuznetsovej okazał się zupełnie bezowocny w pojedynku z Ivanovic. To samo dziś czeka Sharapovą, która, moim zdaniem, aktualnie gra tenis dużo gorszy od swojej rodaczki rozstawionej w tegorocznym French Open z numerem 3. Sama Maria stwierdziła w jednym z ostatnich wywiadów, że czuje się na kortach ziemnych jak "krowa na lodzie". Wiceliderka rankingu WTA nigdy wysoko w Paryżu nie zaszła (tegoroczny wynik jest jej najlepszym). W tym roku jakoś się "prześlizguje". Powinna już odpaść w mecz ze Schnyder, lecz Szwajcarka nie potrafiła wykorzystać piłek meczowych. Zawiodła po trochu psychika Patty, trochę Marysi dopisało szczęście. Mecz z Chakvetadze także nie poszedł Sharapovej tak łatwo, jak na to wskazuje wynik. W pierwszym secie Anna sprezentował Sharapovej przełamanie popełniając podwójny błąd serwisowy. Podobnie było w drugim secie, w kluczowym momencie Czaki po prostu nie wytrzymała presji. Nie chce jakoś tam szczególnie umniejszać dokonań Sharapovej. Żeby znaleźć się w półfinale French Open nie można grac beznadziejnie. Ale można mieć sporo szczęścia i to na pewno się tyczy Rosjanki. Dziś jednak Sharapova zmierzy się z przeciwniczką prezentującą aktualnie od niej tenis dużo lepszy. Jak dla mnie Ana Ivanovic prawie murowaną faworytką do gry w finale.

 

Henin J. - Jankovic J. - grane 3 sety - 2,20

 

W tym pojedynku faworytki nie podejmuje się wskazać. Lekko przychylałbym sie w stronę Jankovic, ale to bardziej kierując się przeczuciem, niż jakimiś czysto sportowo-tenisowymi argumentami. Po pierwsze to dla mnie przedwczesny finał kobiecego French Open. Obie są w znakomitej formie i wprost miażdżyły swoje rywalki w drodze do tego półfinału. Znów parząc na suchy wynik spotkania Serbki z Vaidisovą wydaje się, że było równo, prawie na styku. Ale prawda jest taką, że Jelena cały czas pojedynek miała pod kontrolą i prawie ani przez moment jej końcowe zwycięstwo nie było zagrożone. O innych meczach Jankovic nie ma co pisać. Spotkania po prostu bez historii. Serbka gra ostatnio wyśmienicie. Czemu więc wygrała ostatnio tylko w Rzymie. Ano bo zawsze na drodze stawała Henin. Pięć meczy zagrały ze sobą i pieć razy były to niesamowite trzysetówki. Zawsze jednak Jelena schodziła z kortu pokonana. Można chyba mówić, że ma jakiś kompleks Belgijki. W Berlinie prowadziła w trzecim decydującym secie, jeśli mnie pamięć nie myli, 4:0. Serwowała na 5:0. I co? I Henin zaczęła grac na poziomie wprost "kosmicznym" i wygrała sześć gemów z rzędu. Oczywiście te sześc gemów wydarła rywalce po niesamowitej wręcz walce.

Obejrzymy na pewno fenomenalny mecz. Trzy sety, moim zdaniem, gwarantowane. I może w końcu Jelenie się uda, każda seria bowiem kiedyś się kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharapova- Iwanovic 1 1.8 Gamebookers

 

Patrząc ostatnio na wpisy na forum czy typowania większośc z osób stawia na Ivanovic. Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Rosjanka bardziej doświadczona, ograna na światowych kortach. Nie ma co tutaj sie podniecać tym ze Ivanovic byc moze rozegrała z Kuznetsova mecz życia ponieważ takie mecze nie zdarzają codziennie. Myslę również ze młodziutka Ivanovic nie wytrzyma presji jaka ciąży na niej ponieważ duzo ludzi po wczorajszym spotkaniu widzi ją w roli zwycięzcy. Moje zdanie jest zupełnie inne. Wygra doświadczenie z młodością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henin J. - Ivanovic A. 3 sety 2,5 Bet-at-home

 

W finale damskiego Rolanda Garrosa spotkają się zawodniczki które znajdują się w kapitalnej formie. Juju nie straciła jeszcze ani jednego seta w całym turnieju i nie daje pograć rywalkom nawet z czołówki rankingu WTA. W półfinale rozgromiła 6-2 6-2, trzecią zawodniczke na świecie - Jelene Jankovic. Serbka starała się jak mogła w tym spotkaniu ale nie miala zadnych szans z świetnie dysponowaną belgijką. Rywlką w finale Henin będzie piękna serbka Ana Ivanovic. 19 letnia zawodniczka w tym turnieju robi furore. W 1/4 wygrala z Svetlaną Kuznetsovą 6-0 3-6 6-1 co były juz uznawane za więlką sensacje. W półfinale jednak zmiotła z kortu Marie Sharapovą. Ivanovic nie dała żadnych szans na zwycięstwo Rosjance i wygrała 6-2 6-1.

Mam nadzieje ze w finale zobaczymy dobry mecz i Ana nie przestraszy się wielkiej szansy. Jeżeli marzy o zwycięstwie w French Open musi być maksymalnie skoncentrowana i nie może popełniać zbyt wielu wymuszonych błędów. Stawiam na to że obie zawodniczki wygrają seta a w 3 secie niech się dzieje co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer, R - Dawidienko, N Ponad 28.5 gemów 1,33

 

O Federerze nie ma tak naprawde co tu dużo pisać. Jest to zawodnik kompletny i tylko Nadal potrafi z nim regularnie wygrywać na "mączce". W tegorocznym turnieju Rolanda Garrosa stracił jak narazie tylko jednego seta w ostatniej rundzie z Tommy Robrego. Denko natomiast mimo trudnej drabinki nie mial zbyt wielkich kłopotów z awansem do półfinalu. Jedyny pojedynek w którym musiał się sporo napocić to pojedynek z Davidem Nalbandianem w 1/8. Rosjanin wygrał w tamtym spotkaniu 3-1. W ćwierćfinale natomiast w łatwy sposob uporał się z Canasem wygrywając 7-5 6-4 6-4.

W jutrzejszym spotkaniu stawiam na OVER 28,5 gemów. Typ może wejść nawet w 3 setowym pojedynku, lecz myśle jednak że Dawidenko jest na tyle w dobrej formie że seta powinien ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...