Skocz do zawartości

Progresja w NHL


Tomita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jestem poczatkujacy,ale zdazylem chyba juz przeczytac niemal cale forum dotyczace progresji i roznych systemow i naprawde mnie zainteresowalo granie progresja.Chcialbym zagrac progresja w NHL na wygrana,ale nie wiem na jaka druzyne sie zdecydowac i nie moge na forum znalesc zadnej konkretnej progresji na NHL na wygrana,oprocz progresji Kpt.Cobra,ktora jednak narazie niezbyt mu wchodzi.Czy moglby mi ktos pomoc? Interesuje mnie jedynie progresja na NHL i moze na NbA,jesli takowa istnieje.Pilka nozna sie wogle nie interesuje,pozatym zadko sa tam mecze.

 

A gdybym gral bez przerwy np. ze druzyny Ottawa,Detroit,Philadelphia beda wygrywac?? Kazdy mecz oddzielnie, stosowalbym progresje nie uwazacie by byl to dobry pomysl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Systemu nie daję na GG.Po wygranych licze na wdzieczność i o jakas symboliczna kase.Najpierw dam system tylko na priv.888742152.

Prowadzę także ligi typerów

Zbieram zapisy na LT Liga Polska i Mundialowa LT 06.

Wpisowe to 20 zł przekazem pocztowym a nagrody to

1miejsce-300zł

2miejsce-200zł

3miejsce-100zł

Świetna zabawa a przy tym możliwość sporego zarobku.

Ligi typerów prowadzę od 2lat więc pełna rutyna.Systemy i ligi na moj priv.pozdro :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panów, dopiero teraz odkryłem to forum- no i mój temat NHL. Napiszę tak - od dwóch lat gram progresją na NHL i naprawdę szczerze polecam- mój zysk przez ok dwa lata to parę tyś. Jak gram? Tylko i wyłącznie under/over- nie wybieram konkretnej drużyny tylko konkretne mecze wyrównanych zespołów i stawiam u lub o. Co do stawki za jaką trzeba zagrać to należy ją sobie samemu obliczyć( najlepiej exell). Biorąc pod uwagę moje doświadczenie niemal równie często padają wyniki u 5,5 jak i o 5,5 ( 58% do 42 %). Mnie przez dwa lata gry nie zdarzyło się dojść dalej niż 7 poziom progresji- przeważnie wygrana pada między 3-5 poziomem- generalnie gorąco polecam taką progresję w sezonie zasadniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witam panów, dopiero teraz odkryłem to forum- no i mój temat NHL. Napiszę tak - od dwóch lat gram progresją na NHL i naprawdę szczerze polecam- mój zysk przez ok dwa lata to parę tyś. Jak gram? Tylko i wyłącznie under/over- nie wybieram konkretnej drużyny tylko konkretne mecze wyrównanych zespołów i stawiam u lub o. Co do stawki za jaką trzeba zagrać to należy ją sobie samemu obliczyć( najlepiej exell). Biorąc pod uwagę moje doświadczenie niemal równie często padają wyniki u 5,5 jak i o 5,5 ( 58% do 42 %). Mnie przez dwa lata gry nie zdarzyło się dojść dalej niż 7 poziom progresji- przeważnie wygrana pada między 3-5 poziomem- generalnie gorąco polecam taką progresję w sezonie zasadniczym.

 

interesujace

też amm zamiar zacząć jakąś progresję w hokeja

 

Masz może jakiś arkusz excela do obliczania wysokości stawki? Bo ja tam nie za bardzo sie na excelu znam :niesmak:

 

Może rozpoczniesz własny temacik na tą progresję. Jak tak to daj o tym znać w tym temacie. Na pewno wielu by skorzystało (w tym oczywiście ja ;) )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemu nie daję na GG.Po wygranych licze na wdzieczność i o jakas symboliczna kase.Najpierw dam system tylko na priv.888742152.

Prowadzę także ligi typerów

Zbieram zapisy na LT Liga Polska i Mundialowa LT 06.

Wpisowe to 20 zł przekazem pocztowym a nagrody to

1miejsce-300zł

2miejsce-200zł

3miejsce-100zł

Świetna zabawa a przy tym możliwość sporego zarobku.

Ligi typerów prowadzę od 2lat więc pełna rutyna.Systemy i ligi na moj priv.pozdro :jupi:

 

To co mógłbyś mi też wysłać na priv ten system?

Jeśli sie sprawdzi to na możesz jak najbardziej liczyć na moją wdzięczność w PLN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.

Mam coś dla lubiących ryzyko. Progresja na przełamanie Pingwinów z Pittsburgha (z uwagi na kursy proponuję mecze wyjazdowe). Ważny szczegół - typujemy dwudrogowo łącznie z OT i Pen.

Obecnie mają fatalną passę - na 9 meczów na wyjeździe nie wygrali żadnego (wliczając mecze u siebie i na wyjeździe od sześciu nie potrafili wygrać). Wydaje się, że ta passa musi sie kiedyś skończyć:). Niestety granie na mecze wyjazdowe może się również skończyć źle dla grającego z uwagi na dwa fakty:

1.to jest NHL i wszystko jest możliwe

2. Wyjazdy Pingwinom szykują sie bardzo ciężkie

Oto kolejni przeciwnicy (tylko wyjazdy)

10.02 Carolina

11.02 Washington

08.03 Washington

16.03 New Jersey

18.03 Montreal

21.03 Ottawa

31.03 New York (Islanders)

05.04 New Jersey

07.04 Florida

08.04 Tampa Bay

11.04 Philadelphia

15.04 New York (Islanders)

18.04 Toronto

 

Jak sie nie przełamią z Waszyngtonem to później mogą długo nie dać rady.

Ale jak powiedziano wyżej to NHL więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...