Skocz do zawartości

Dość ryzykowny system ale...


damyan90

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten system już został podany na forum, być może tak ale jeśli nie to daję go Wam :p Znaczy się nie daję, bo zapożyczyłem z innego forum gdzie pewien mod przeszedł 5etapów i uzyskał przy tym jakieś 110zł w zaledwie kilka dni!

 

1 etap 10 zł x 1,5=15 zł

2 etap 15 zł x 1,5=22,5 zł

3 etap 22,5 zł x 1,5=33,75 zł

4 etap 33,75 zł x 1,5=50,6 zł

5 etap 50,6 zł x 1,5=75,9 zł

6 etap 75,9 zł x 1,5=113,85 zł => cel osiągnięty

 

Nie trzeba grać całego systemu, można się na którymś poziomie zatrzymać gdy już uzyskaliśmy satysfakcjonującą nas sumę i zacząć system od nowa! Proszę o komentarze, mimo iż to nie jest mój system. Chciałbym wiedzieć czy opłacałoby się to grać, oczwiście trzeba mieć wysoką skuteczność, bądź np. wybierać niektóre spotkania z działu: typy expertów od czerwonych :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet niezły system... Ale ja do niego dodałbym jedną rzecz - po każdej wygranej bankujemy pewną część wygranej, np. 10%, lecz wtedy lepiej abyśmy podnieśli kurs, i gdy dojdziemy do 6 etapu i go przegramy, w "banku" będziemy mieli 34 zł :D Po przegranym 5 etapie - 16 zł, a po 4 - 7 zł. Oto jak to by się przedstawiało:

Stawka Kurs Wygrana Bank

10,00 zł 1,5 15,00 zł 1,50 zł

13,50 zł 1,5 20,25 zł 3,53 zł

18,23 zł 1,5 27,34 zł 7,76 zł

24,60 zł 1,5 36,91 zł 16,47 zł

33,22 zł 1,5 49,82 zł 34,24 zł

44,84 zł 1,5 67,26 zł 70,22 zł

 

Więc gdybyśmy przegrali przy etapie 5, to w banku mamy kasę na powtorzenie owego etapu :D Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy dobrze rozumuje, ale zeby "przejsc" ten system nalezy trafic pod rzad 6 kuponow z AKO 1,5 ?? Jaka kolwiek przegrana po drodze oznacza strate calej kasy ??

Faktycznie beznadziejny system, a wlasciwie zaden system... szczegolnie ze mozna caly ten "system" obstawic na jednym kuponie jesli polega on na tym tak jak mi sie wydaje...

 

6 zdarzen z AKO 1,5 na jednym kuponie za 10zl jakby nie patrzec rownierz daje 113zl...

1,5x1,5x1,5x1,5x1,5x1,5 = 113 :)

jesli to juz ma bys jakis system to musialo to by byc cos na ksztalt tego jak podaje Apocalyptiq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Wam że to nie ja wymyśliłem ten system! Pisze że zapożyczony z innego forum! A ty waldek999 :/ daj lepszy jak masz, cfaniaku! Bo na razie to jakieś lajtowe progresje podajesz :devil1: Nie chcecie żadnych systemów to nie, koniec z ich podawaniem :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nikt nie ma pretensji do Ciebie.

 

Po drugie:

Proszę o komentarze, mimo iż to nie jest mój system. Chciałbym wiedzieć czy opłacałoby się to grać, oczwiście trzeba mieć wysoką skuteczność, bądź np. wybierać niektóre spotkania z działu: typy expertów od czerwonych :p

 

Poprosiles o komentarze i ocene tego systemu. Dlatego ocenilismy system tak, w jakim naszym wlasnym mniemaniu on jest. Ale w zaden sposob krytyka Ciebie nie dotyczy! I nikt nie powiedzial ze nie chcemy abys podawal nam systemy! Kazdy system jest wart analizy, zbiera sie doswiadczenie, a w razie czego uczy, jakich bledow w przyszlosci nie popelnic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie napisałem że to nie mój system a np taki waldek bez uzasadnienia pisze że to szczyt głupoty. Może nawet chodziło mu o mnie a nie o ten system.

 

Jestem to nowy, ale wydaje mi sie ze poziom tego forum jest na tyle wysoki ze nikt tutaj nikogo nie obraza a ta uwaga tyczyla sie systemu, nie Ciebie - za bardzo sie tym przejeles...

 

Ale wracajac do tematu - napisales ze przygladasz sie jak radzi sobie tworca tego systemu. Wygrywa cos wiecej ?? Moim zdaniem male szanse, z drugiej strony po wygraniu calego systemu z 10zl mamy 113 czyli nawet przegrywajac 9 razy po 1 wygranej jestesmy 13zl "do przodu" Tyle ze tak jak pisalem nie trzeba tego grac systemem , tylko caly ten system mozna umiescic na jednym kuponie dokladnie z taka sama szansa na zwyciestwo jak i z taka sama kwota wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda! Szanse są dużo większe jeśli stawiasz po jednym typie ponieważ stawiasz np jeden typ dziennie i wtedy jest łatwiej trafić niż jakbyś miał np po dwa czy trzy dziennie trafić i to mieć na jednym kuponie. Może i biorę to za bardzo do siebie no ale taki już jestem :p Wiem że ten typer z innego forum raz ten system przeszedł ale co dalej to nie wiem bo nie mam czasu ostatnio zaglądać na to forum a co dopiero na inne. Ale z tego co wiem to zapowiedział, iż dalej będzie kontynuował grę tym sposobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda! Szanse są dużo większe jeśli stawiasz po jednym typie ponieważ stawiasz np jeden typ dziennie i wtedy jest łatwiej trafić niż jakbyś miał np po dwa czy trzy dziennie trafić i to mieć na jednym kuponie

 

Popieram tu masz racje wybierajac tylko jeden typ dziennie wieksze prawdopodobienstwo ze trafisz niz 6 naraz ale ciezko trafic kilka dni podrzad dosc wysoki kurs jakim jest 1,5 takze mysle ze "system"(sposob) jest idealny dla kogos kto potrafi wytypowac poprawnie typ dnia :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie sie nie zgadzam. Szansa z matematycznego punktu widzenia jest dokladnie taka sama. Nie bede tutaj przytaczal wzorow, ale aby przejsc system musisz trafic 6 zdarzen kazde z AKO 1,5. Ale czy te zdarzenia umiescisz po kolei, kazde na kolejnym kuponie powiekszajac wklad o wygrana, czy wszystkie, dokladnie te same zdarzenia umiescisz na jednym kuponie za 10zl JEST BEZ ZNACZENIA. Jedyna roznica to taka ze system ten mozesz rozlozyc np. na pol roku i raz w miesiacu grac jeden kupon z AKO 1,5 czego z kuponem akumulacyjnym zrobic nie mozna. Za to jesli np. dwa Twoje pewniaki graja mecze o tej samej godzinie to system odpada, ale mozesz postawic te mecze na jednym kuponie. Mozesz nawet polaczyc system ze zwykla gra akumulowana i np. przez 3 miesiace co miesiac stawiac po 2 mecze na jeden kupon aby potem wygrana byla stawka wejsciowa na kolejny kupon. I dalej bedizesz mial takie samo prawdopodobienstwo na wygranie 113 zl z 10zl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bandzos,

 

DAMYANowi chodzi o to, że dobry typer wytypuje po 1 meczu dziennie o kursie 1,5.

Ale kto wytypuje takich meczy 6 w jeden, dwa dni?? Bo stawiać na tydzień do przodu bez danych mija się z celem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie sie nie zgadzam. Szansa z matematycznego punktu widzenia jest dokladnie taka sama. Nie bede tutaj przytaczal wzorow, ale aby przejsc system musisz trafic 6 zdarzen kazde z AKO 1,5. Ale czy te zdarzenia umiescisz po kolei, kazde na kolejnym kuponie powiekszajac wklad o wygrana, czy wszystkie, dokladnie te same zdarzenia umiescisz na jednym kuponie za 10zl JEST BEZ ZNACZENIA. Jedyna roznica to taka ze system ten mozesz rozlozyc np. na pol roku i raz w miesiacu grac jeden kupon z AKO 1,5 czego z kuponem akumulacyjnym zrobic nie mozna. Za to jesli np. dwa Twoje pewniaki graja mecze o tej samej godzinie to system odpada, ale mozesz postawic te mecze na jednym kuponie. Mozesz nawet polaczyc system ze zwykla gra akumulowana i np. przez 3 miesiace co miesiac stawiac po 2 mecze na jeden kupon aby potem wygrana byla stawka wejsciowa na kolejny kupon. I dalej bedizesz mial takie samo prawdopodobienstwo na wygranie 113 zl z 10zl

 

Pozdrawiam

 

Ok zgadzam sie , moja wina ze uzylem slowa prawdopodobienstwo ale chodzilo mi o cos innego niz matematyka , jak masz wybrac jeden mecz to skupiasz sie tylko na najlepszej ofercie z kursem 1,5 i masz kilka opcji a majac wybrac 6 takich w dzien jest troche bardziej mozliwe ze twoj instynkt trafi na niespodzianke lub statystyki zawala i tez bedzie porazka i trafisz 5/6 i co wtedy zwala :/ Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum dajemy systemy sprawdzone, bez oszukiwan i błednych wyliczen; Jednak jest na naszym forum uzytkownik który daje system źle opisany bo powinien w ostatnim rzędzie tabelki podac zysk na czyto a jego tu brakuje. A co do to bez komentarza. Ale te forum powinno pomagac a nie szkodzić - oszustów nam nie trzeba a jak ktoś daje system to powinien go dokładnie opisać o ile sam wie o co w nim chodzi. Jak się pożycza to i oddaje - zwróc ten system z powrotem i mądrego nie udawaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek999, hey dupku, jesteś taki głupi naprawde czy ktoś ci za to płaci :c:

 

Skoro uważasz że ten system trzeba rozumieć to chyba nikt ci nie płaci :lol: I nie udaję mądrego! To ty tu wkońcu jesteś starszy o rok :rotfl: i chyba się sprawdza powiedzenie że im starszy tym głupszy! (bez obrazy dla innych forumowiczów) :uwaga: Na szczęście są jeszcze porządni ludzie na forum :respekt: i chwała im za to!

 

P.S. Waciak, albo ktoś inny, zamknijcie ten temat bo jak widać, kłótnia się tu utworzyła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bandzos,

 

DAMYANowi chodzi o to, że dobry typer wytypuje po 1 meczu dziennie o kursie 1,5.

Ale kto wytypuje takich meczy 6 w jeden, dwa dni?? Bo stawiać na tydzień do przodu bez danych mija się z celem...

 

Fakt, macie racje, zlego przykladu uzylem. Chcialem po prostu zeby tego sposobu gry nie nazywac systemem. Dla mnie jest to po prostu zwykla gra na zaklady. Rownie dobrze mozna grac przez 6 dni codziennie pewniaki za 1,4 i nazwac to systemem, albo co drugi dzien za 1,3 i 1,7 itp. i powiedziedziec ze to jest system.

 

Wydaje mi sie ze zwykle stawianie z powiekszaniem kwoty zakladu o wygrana z poprzedniego nie za bardzo kwalifikuje sie do nazwy "system". Obojetnie czy dolozomy do tego kilka zalozen jak np. gra przez 6 dni czy z konkretnym kursem 1,5.

 

Ok, wydaje mi sie ze kazdy swoj punkt widzenia przedstawil, jestem ciekaw czy ktos czerpie z tego systemu (nie bawiac sie w nazwnictwo czy to system czy "sposob gry :) ) zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...