Skocz do zawartości

Opracowałem cud-system. Potrzebni wspołpracownicy...


Apocalyptiq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przez ostatnie kilka tygodni pracowałem nad moim programem, ktorego już szostą wersję napisałem. Służy on do analizy meczow. Pokazuje on prawdopodobieństwo na 1, x i 2. Ale jest on o wiele bardziej skuteczniejszy niż takie darmowe serwisy jak prosoccer czy coto. Trafia on nawet niespodzianki (kurs 5.1!) :D . Jednak opłaciła się ta ciężka praca... Tak więc pracowałem nad nim ostatni miesiąc, codziennie po kilka godzin (zdarzało się nawet od rana do wieczora...). Jestem matematykiem i znam się na bukmacherstwie, systmach, obstawianiu itp. Opracowałem system, ktory według mnie powienien się sprawdzić. Pracuje on z moim programem. Nie będę tu zdradzał na czym on polega. Narazie jest on w trakcie testowania. Aby gra moim systemem się nie powiodła, moj program musiałby mieć skuteczność poniżej 6% :D . A wspołpracownikow potrzebuję do stworzenia strony, do prowadzniea baz danych itp. Oto jakie stanowiska mam do zaoferowania (liczba w nawiasie oznacza liczbę wolnych miejsc a danej kategorii):

 

- webmaster (2)

- ktoś, kto będzie wprowadzał mi wszystkie mecze z kilku, wybranych przeze mnie, lig do pliku excela (5)

- jeżeli masz pomysł, jak mogłbyś się przydać w mojej "organizacji" napisz do mnie na GG :D (może jacyś matematycy, bardzo dobrzy typerzy albo coś w tym stylu... ew. może ktoś od reklamy naszej strony) (x)

 

Wymagania:

- nie trzeba być pełnoletnim :D

- na początku proszę nie liczyć na wynagrodzenie... mogę zaoferować korzystanie z zasobow do grania moim systemem za darmo (na stronie, ktorą planuję zrobić, będzie można wykupić abonament uprawniający do korzystania z danych zasobow)

- musisz być ambitny i pracowity :-)

- no, starczy tego...

 

Tak więc webmaster będzie miał za zadanie zrobić ową stronę, robić aktualizacje i zrobić skrypt logowania (kont). A gościu od excela - wprowadzać meczyki do excela, to naprawdę proste, ale przy większej ilości meczow czasochłonne, a ja nie mam dużo wolnego czasu... I w miarę rozoju strony będę na niej umieszczał reklamy firm, ktore oczywiście będą mi za to płacić. To, co owe fimy mi będą płacić, będę dzielił między moimi wpołpracownikami. Zainteresowanych zapraszam na GG: 6248720. Nawet jak jestem niedostępny proszę pisać, odpowiem jak będę...

 

WSZYSTKIE POSADY JUŻ SĄ ZAJĘTE, JUŻ NIE MA MIEJSC (NARAZIE) W MOJEJ GRUPIE. GDY BĘDZIEMY KOGOŚ POTRZEBOWAĆ - POINFORMUJE WAS TUTAJ O TYM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie. Od sieci neuronowych jest Weteran. Ja opracowałem całkiem inny system, opierający się na kompletnie czymś innym. Mogę tylko wspomnieć, że ma on coś wspolnego ze słowem progresja, ale nic mylnego - nie remisowa, całkowicie przeze mnie przerobiona i nie opierająca się na remisach. Więc są jacyś zainteresowani wspołpracą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na remisach tylko na dowolnych zdarzeniach Ako 3 hahaha

hahaha, nie :D Dobra, powiem, sami tego chcieliście :] System ten nazwałem progresją wynikową :-) Jest to progresja, taka jak progresja remisowa, tylko "nieco" zmodyfikowana przeze mnie. Bowiem obstawiamy w niej wyniki, a nie typy. Wyniki oczywiście nie stawiamy na chybił-trafił, ustala je moj program, ktory nieźle się w tej roli spisuje :cwaniak1: . Napisałem też program, ktory oblicza stawki, tak, aby przy drugim poizomie progresji wygrać tyle, aby pokryć daną stawkę, poprzednią stawkę i zamierzaną wygraną z pierwszego poziomu progresji. I dla przykładu, zaczynając progresję - skromnie - od 0,50 zł, mając "w banku" 60 zł, jesteśmy zabezpieczeni na 20 poziomow takiej progresji :D A program moj trafia, oczywiście w odpowiednich ligach, tak coś około 20% wynikow :cwaniak1: . Ale jeszcze to dopracuję - gdy dojdziemy tak do 10 poziomu bez powodzenia, wprowadzę zabezpieczenie - może jakieś AKO 2 lub 3... Jeszcze nad tym pomyślę... Więc są jacyś chętni? Ktoś zna się na HTML i/albo robieniu szablonow WWW? I na sktryptach. Albo chce się zająć tabelkami w excelu? Zainteresowanych zapraszam na GG: 6248720. Wyniki testow mojego programu będę zamieszczał gdzieś na forum - jeszcze Was o tym poinformuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam już piątego wprowadzacza... Może z rozwojem strony będe potrzebował więcej wprowadzaczy... do każdej ligi podporządkuje jednego wprowadzacza... Będę Was o tym tu informował... Jeszcze webmaster i ktoś od reklamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna się ktoś tu na PHP? Nie chce mi się pisać od nowa, więc skopiuje tu moje zapytanie z pewnego forum webmasterskiego:

 

Po pierwsze - nie znam się na PHP. Chciałbym na swojej stronie zainstalować skrypt, ktory pozoliłby wchodzić do odpowiedniej podstrony tylko osobą, ktore mają konto na mojej stronie (konta owe właśnie miaby robić ten skrypt). Znalazłem taki skrypt - authorizer, ale jak go "zainstalować" na stronie? Normalnie wkleić do kodu HTML? I jak tworzyć i usuwać konta? Może ktoś chętny zająby się tym - oferuję wspołpracę (http://forum.webinside.pl/viewtopic.php?p=36156#36156).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apocalyptiq, a nie latwiej sciagnac jakis skrypcik typuj jportal i miec, a nie robic strone i skrypty i niewiadomo co...Duzo mniej czasu zajmie zaintalowanie jportala, a ma wszystkie te opcje co aktualnie chcesz przynajmniej z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zrobiłem szablon www do mojej strony, znalazłem 6 wprowadzaczy, jednego gościa od reklamy i jednego webmastera, teraz tylko została mi praca nad systemem i poszukiwania jakiegoś darmowego serwera :D Życzcie mi szczęścia :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Apocalyptiq życzę szczęścia.Wspominasz że testujesz już jakiś czas owy system czy mółbyś podac jakies stytystyki zysków jakei można było osiągnąć w tym czasie tzn ile prcent zysku od jakiegos kapitału można by byłoosiagnąc w danej grze np na wynik dokąłdny i na under /over.

a czy under.over i pozostałe wyliczenia dotyczą tylko jednej dyscypliny czy można również wykorzystać je np w hokeju i koszykówce??Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj program przetestowałem na meczu Tottenham - Newcastle, oto jego analiza:

 

P=3,79; Typ: 1; 47%-27%-26%; Under 2.5; Wynik: 2-0

Mecz zakończył się wynikiem 2-0 :cwaniak1: Ale oczywiście na podstawie jednego meczu nie możemy nic wielkiego stwierdzić... Niestety przez TP (po raz chyba piętnasty nie założyli mi stałego łącza, mimo że przedwczoraj przekonywali mnie że można u mnie takowe założyć...) testy mojego programu nie mogą przechodzić tak jak było zaplanowane - nie mam stałego i mam mało neta... Więc do następnych testow będziecie musieli trochę poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak jak powiedziałeś - zamieszczę tu analizy jutrzejszej kolejki Premiership... Ale muszę jeszcze zdecydować, ktory sposob obliczania wynikow jest najskuteczniejszy (mam ich 9 :D ) więc będę podawał typy każdego ze sposobow. W skrocie opiszę każdy ze sposobow:

1. Opiera się na golach strzelonych w ostatnich 4 meczach gospodarza u siebie i gościa na wyjeździe (łącznie 8 meczow)

2. Opiera się na golach strzelonych i straconych w ostatnich 4 meczach gospodarza u siebie i gościa na wyjeździe (łącznie 8 meczow)

3. Opiera się na golach strzelonych i straconych w ostatnich 4 meczach gospodarza i gościa u siebie i na wyjeździe (łącznie 16 meczow)

4. Opiera się na sposobie 1 + analiza procentowa programu

5. Opiera się na sposobie 2 + analiza procentowa programu

6. Opiera się na sposobie 3 + analiza procentowa programu

4. Opiera się na sposobie 1 + typ programu

5. Opiera się na sposobie 2 + typ programu

6. Opiera się na sposobie 3 + typ programu

Mecz Tottenham - Newcastle typowałem 1 sposobem. Oto analizy:

 

West Bromwich - Aston Villa: P=-0,23; Typ: x2; 32%-55%-13%; Over 2.5, Wynik: 1-2, 1-0, 2-1, 1-1, 2-1, 1-0, 1-2, 1-0, 2-1

West Ham - Chelsea: P=-7,06; Typ: 2; 22%-3%-75%; Under 2.5, Wynik: 1-1, 0-1, 1-1, 1-1, 1-3, 0-2, 1-1, 0-1, 1-2

Birmingham - Wigan: P=-2,55; Typ: x2; 38%-8%-54%; Over 2.5, Wynik: 1-0, 1-0, 2-1, 1-0, 2-2, 1-1, 1-0, 1-0, 1-2

Bolton - Liverpool: P=0,70; Typ: 1x; 49%-21%-30%; Under 2.5, Wynik: 1-1, 1-0, 1-1, 2-1, 1-1, 1-0, 1-0, 1-0, 1-0

Everton - Charlton: P=-3,85; Typ: 2; 35%-1%-64%; Over 2.5, Wynik: 1-0, 1-1, 1-2, 1-1, 1-3, 1-1, 0-0, 1-1, 1-2

Fulham - Sunderland: P=8,30; Typ: 1; 84%-8%-8%; Over 2.5, Wynik: 2-1, 2-1, 2-1, 4-1, 4-1, 4-1, 3-0, 3-0, 3-1

Newcastle - Middlesbrough FC: P=7,52; Typ: 1; 75%-19%-6%; Under 2.5, Wynik: 1-0, 1-0, 1-1, 2-0, 2-1, 2-0, 2-0, 2-0, 2-0

Blackburn - Portsmouth: P=5,75; Typ: 1; 73%-4%-23%; Over 2.5, Wynik: 1-0, 2-0, 2-1, 2-0, 4-1, 3-0, 2-0, 2-0, 3-0

Arsenal - Manchester U.: P=-8,68; Typ: 2; 11%-12%-77%; Over 2.5, Wynik: 1-2, 1-1, 1-2, 1-4, 1-3, 1-1, 1-3, 1-1, 1-2

Manchester C - Tottenham: P=-2,88; Typ: x2; 20%-32%-48%; Under 2.5, Wynik: 0-0, 1-1, 1-1, 0-1, 1-2, 1-1, 0-1, 0-1, 1-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jportalu nie można zarabiać na strone, a ja miałem taki zamiar... :cwaniak:

 

W jportal moze nie ale w mambo (swietne), php-fusion, i jeszcze paru innych które naleza do open source lub freeware dla komercji. Wiec poco samemu pisać jak mozna to zrobic z tymi własnie cms'ami.

 

A co do wpisywania zdarzen do excela. To nie lepiej zrobic program który by obrabiał strony html, tak by niepotrzebne znaczniku wywalał a zostawiał tylko potrzebne dane. :D

 

Mogę pomóc w pisaniu programu lub w czym innym. Jesli tylko bedzie potrzebna pomoc. Prosze pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka meczow już się skończyło, oto wyniki:

 

West Bromwich - Aston Villa: P=-0,23; Typ: x2; 32%-55%-13%; Over 2.5, Wynik: 1-2, 1-0, 2-1, 1-1, 2-1, 1-0, 1-2, 1-0, 2-1 (1-2)

West Ham - Chelsea: P=-7,06; Typ: 2; 22%-3%-75%; Under 2.5, Wynik: 1-1, 0-1, 1-1, 1-1, 1-3, 0-2, 1-1, 0-1, 1-2 (1-3)

Birmingham - Wigan: P=-2,55; Typ: x2; 38%-8%-54%; Over 2.5, Wynik: 1-0, 1-0, 2-1, 1-0, 2-2, 1-1, 1-0, 1-0, 1-2 (2-0)

Bolton - Liverpool: P=0,70; Typ: 1x; 49%-21%-30%; Under 2.5, Wynik: 1-1, 1-0, 1-1, 2-1, 1-1, 1-0, 1-0, 1-0, 1-0 (2-2)

Everton - Charlton: P=-3,85; Typ: 2; 35%-1%-64%; Over 2.5, Wynik: 1-0, 1-1, 1-2, 1-1, 1-3, 1-1, 0-0, 1-1, 1-2 (3-1)

Fulham - Sunderland: P=8,30; Typ: 1; 84%-8%-8%; Over 2.5, Wynik: 2-1, 2-1, 2-1, 4-1, 4-1, 4-1, 3-0, 3-0, 3-1 (2-1)

Newcastle - Middlesbrough FC: P=7,52; Typ: 1; 75%-19%-6%; Under 2.5, Wynik: 1-0, 1-0, 1-1, 2-0, 2-1, 2-0, 2-0, 2-0, 2-0 (2-2)

 

I oto skuteczność:

Typ: 4/7 (57%)

%: 4/7 (57%)

U/o: 3/7 (43%)

Wynik 1: 2/7 (29%); U/o: 3/7 (43%)

Wynik 2: 1/7 (14%); U/o: 2/7 (29%)

Wynik 3: 1/7 (14%); U/o: 3/7 (43%)

Wynik 4: 0/7 (0%); U/o: 3/7 (43%)

Wynik 5: 1/7 (14%); U/o: 5/7 (71%)

Wynik 6: 0/7 (0%); U/o: 2/7 (29%)

Wynik 7: 1/7 (14%); U/o: 3/7 (43%)

Wynik 8: 0/7 (0%); U/o: 2/7 (29%)

Wynik 9: 0/7 (0%); U/o: 4/7 (57%)

 

A to jest ciekawe, że prawie każdy sposob typowania (procz sposobow 1, 2 i 3) trafiały inne typy i to mało prawdopodobne :niesmak: I 5 sposob obliczania wynikow może posłużyć za U/o :D tak jak 9 sposob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te statystyki obmyśliłem nowy system... Może stawiać by na wyniki wytypowane przez program (jest ich 3-5, reszta się powtarza) z odpowiednimi stawkami? Narazie program trafiłby wszystkie, procz Everton - Charlton :D Ale poczekajmy aż skończą się wszystkie mecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 meczy to za malo zeby cokolwiek powiedziec o programie. Musialbys sprawdzic z 50-100 meczy i dopiero na podstawie tego wyciagac wnioski, dobierac system itd. u/o i typowanie dokladnego wyniku to loteria. Tym "moim" systemem mozna by grac te Twoje typy. Nie wszedl Ci jeden over na 9 typow. Bylbym chetny do tej grupy - ale co ja bym tam u Was robil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...