Skocz do zawartości

Proponujcie :) !!!! ;]


ziomal_Q

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! :cwaniak1: Moze uda nam sie razem ustalic jakis mega systemik :> :evil:

 

Moze kazdy napisze swoją propozycje systemu gry , jaki wg niego przynosi najwieksze zyski alboo jak wylicz typy danych meczy :p:

 

Moze razem uda nam sie zrobic system do gry ( lub do wyliczania typów meczy ) i kazdy bedzie zadowolony :)

 

Kazda propozycja mile widziana:) :k:

 

[/b] Wiec :

 

moja propozycja jest taka zeby:

podano ok 20 systemow gry , a następnie kazdy sie wypowie albo sie zrobi ankietę ktury z systemów moze przyniesc najwieksze zyski. Kolejno jezeli bedziemy mieli ( ja napewno:) ) chęci to postaramy sie ulepszyc ten system:)

 

 

PS. Bardzo bym prosil o pomoc Weterana:) :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest chyba najlepszy system ale trzeba mieć kase żeby był opłacalny, ako 2,3. Wytypowanie zwycięscy w danym meczu nie jest jakoś bardzo trudne, wystarczy troche info poszukać, przeanalizować i gotowe ale wg mnie dużo trudniejsze, a zarazem sztuką jest dobrze dobrać te spotkania na kupon! Bo wiadomo że wałki mogą być nieprzewidziane i wtedy po kuponie. Trzeba dobrze podzielić typy na kupony i powinno być dobrze. Wiem że Fenix jest w tym dobry, więc może napisałby jak on to robi :p W miarę czasu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja polączylem system :

 

Recent Form

I

Recent Goals

 

A takze dodaje do tegoo wg swojej oceny pkt za zawieszenia i kontuzje :cwaniak1:

 

I wybieramy z 15 kture wyliczylem ,5 wg mnie najpewnieszych :) a takze ( juz w konowym wyborze ( 4 z 8 meczy ) kieruje sie intuicją - przeczeczuciem :evil:

 

zobaczymy co z tego wyjdzie . :k:

 

PS. Zaloze temat w Naszych Kuponach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejsza rzecz jasna jest progresja, choć z progresją związane ryzyko długofalowe(czyli 10 razy pod rząd kupon nie wejdzie a wtedy lipa).

 

Ja obecnie testuję taki system, że stawiam duble w nhl. Są to 2 mecze z kursami ok. 2,0(wczoraj miałem niższe). Jak narazie jest spoko, ale dopiero od 2 dni to gram więc jeszcze za wcześnie żeby powiedzieć coś o skuteczności mojej taktyki ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak narazie tylko 3 osoby sie wypowiedzialy:(

 

PROSZE KAZDEGO KTO CZYTA TEN TEMAT O WYPOWIEDZ:)

 

I Zycze wszystkim wesolych Świąt:)

A to zyczenia dla was:)

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli slabo typujesz kurs *prawdopodobienstwo>1 rzaden system Ci niepomoze bedziesz gral 2z3 2 z5 progresja predzej czy pozniej buki puszcza cie z torbami wszystko roz bija sie o skutecznosc, a kasa nie gra roli jak masz rozobic to zarobisz 100 cz 10000ale zawsze do przodu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...