Skocz do zawartości

Jakieś systemy


Fisher

Rekomendowane odpowiedzi

Robiąc świąteczne porządki :p znalazłem w swojej zaczarowanej :roll: szufladzie pare systemów. Przedstawie kilka ciekawszych, których nie widziałem jeszcze na forum i na innych stronach.

 

System number one

 

Wybieramy z oferty 9 meczy z kursem na gospodarzy około 2,20, gramy same X2. Dzielimy te 9 meczy na 3 kupony po 3 mecze, jeżeli 1 kupon nam wejdzie to mamy zwrot kosztów, jeśli 2 lub 3 to jesteśmy na +. I taka mała uwaga: najlepiej wybierać drużynę która grając na wyjeździe, w ostatnim meczu na wyjeździe nie wygrała (oczywiście to nie reguła, ale czasem może się przydać).

 

System number two

 

Należy wybrać z oferty 16 meczy i ponumerować je od 1 do 16. Tworzymy 8 kuponów: 1- 2 3 13 16; 2- 5 8 10 11; 3- 6 7 9 12; 4- 1 4 14 15; 5- 4 5 9 16; 6- 3 6 10 15; 7- 2 7 11 14; 8- 1 8 12 13 (wiecie o co tu chodzi :pytanie: najpierw podaje numer kuponu a następnie 4 "numery" meczy)

Możemy się pomylić w czterech meczach, a i tak chociaż jeden kupon wejdzie.

 

System number three

 

Nie wiedziałem czy go zamieścić bo były takie podobne, ale napisze

 

Kurs ogólny około 3,30 przy nie trafieniu zwiększamy stawke (licze na stawke początkową 5 zł) o 5 złotych, czyli np. 5/10/15/20/25/30/35 każde trafienie kuponu powoduje cofnięcie o 3 pozycje do tyłu, czyli jak graliśmy za 25 zł i kupon nam wszedł następnie puszczamy za 10. Możemy też grać na kurs ogólny ok. 4,40 lub 5,50 i przy trafieniu kuponu cofamy się też ale odpowiednio 4 lub 5 pozycji do tyłu. Nie ważne na którym poziomie trafimy zawszej jesteśmy na + :jupi:

 

 

Macie i sie cieszcie :D

a i wymieniać się uwagami co do systemów, krytyke też przyjmuje :D (autorem tych systemów ma sie rozumieć nie jestem tak dla formalności :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurs ogólny około 3,30 przy nie trafieniu zwiększamy stawke (licze na stawke początkową 5 zł) o 5 złotych, czyli np. 5/10/15/20/25/30/35 każde trafienie kuponu powoduje cofnięcie o 3 pozycje do tyłu, czyli jak graliśmy za 25 zł i kupon nam nie wszedł następnie puszczamy za 10. Możemy też grać na kurs ogólny ok. 4,40 lub 5,50 i przy trafieniu kuponu cofamy się też ale odpowiednio 4 lub 5 pozycji do tyłu. Nie ważne na którym poziomie trafimy zawszej jesteśmy na +

 

Tu chyba wkradł się błąd w podkreślonym przeze mnie miejscu. To nie które pogrubiłem chyba nie powinno istnieć :D

 

Racja, jjuż poprawiam //Fisher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc świąteczne porządki :p znalazłem w swojej zaczarowanej :roll: szufladzie pare systemów. Przedstawie kilka ciekawszych, których nie widziałem jeszcze na forum i na innych stronach.

 

System number one

 

Wybieramy z oferty 9 meczy z kursem na gospodarzy około 2,20, gramy same X2. Dzielimy te 9 meczy na 3 kupony po 3 mecze, jeżeli 1 kupon nam wejdzie to mamy zwrot kosztów, jeśli 2 lub 3 to jesteśmy na +. I taka mała uwaga: najlepiej wybierać drużynę która grając na wyjeździe, w ostatnim meczu na wyjeździe nie wygrała (oczywiście to nie reguła, ale czasem może się przydać).

 

System number two

 

Należy wybrać z oferty 16 meczy i ponumerować je od 1 do 16. Tworzymy 8 kuponów: 1- 2 3 13 16; 2- 5 8 10 11; 3- 6 7 9 12; 4- 1 4 14 15; 5- 4 5 9 16; 6- 3 6 10 15; 7- 2 7 11 14; 8- 1 8 12 13 (wiecie o co tu chodzi :pytanie: najpierw podaje numer kuponu a następnie 4 "numery" meczy)

Możemy się pomylić w czterech meczach, a i tak chociaż jeden kupon wejdzie.

 

System number three

 

Nie wiedziałem czy go zamieścić bo były takie podobne, ale napisze

 

Kurs ogólny około 3,30 przy nie trafieniu zwiększamy stawke (licze na stawke początkową 5 zł) o 5 złotych, czyli np. 5/10/15/20/25/30/35 każde trafienie kuponu powoduje cofnięcie o 3 pozycje do tyłu, czyli jak graliśmy za 25 zł i kupon nam wszedł następnie puszczamy za 10. Możemy też grać na kurs ogólny ok. 4,40 lub 5,50 i przy trafieniu kuponu cofamy się też ale odpowiednio 4 lub 5 pozycji do tyłu. Nie ważne na którym poziomie trafimy zawszej jesteśmy na + :jupi:

 

 

Macie i sie cieszcie :D

a i wymieniać się uwagami co do systemów, krytyke też przyjmuje :D (autorem tych systemów ma sie rozumieć nie jestem tak dla formalności :) )

 

 

 

czy ten system dotyczy tylko piłki nożnej czy może tez i hokeja na przykład ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten system dotyczy tylko piłki nożnej czy może tez i hokeja na przykład ???

 

po pierwsze tu nie ma jednego systemu tylko trzy :)

oczywiście, że te systemy nie muszą być do piłki, do innych dyscyplin także można używać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...