Skocz do zawartości

Super 4 systemy .... za jedyne 24.99 zł


matii4

Rekomendowane odpowiedzi


Nie wierze aby ktoś miał taką sumę w expekcie! W życiu bym takiej kasy u bukmachera na necie nie zostawiał! Z resztą spytaj Chomika, on Ci powie jak trudno jest ugrać 10 000zł a co dopiero przeszło 15 000, nie grając progresją!! Z resztą gdyby mieli system dzięki któremu można tyle kasy zgarnąć to by nim grali ciągle a nie go próbowali sprzedać!

 

KOLEJNY NAIWNY! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damyan ale kto mowi ze on tyle ugral?? - wplacił zapewne lwa czesc tej kaski z wlasnej kieszeni aby dobrze zarabiac na surkach albo zeby nie braklo na progresyjke :D .... a wiec gra jak nalezy zeby oskubac buka :p:;)

 

ale z tym systemem to pewnie nic nowego kolo nie wymyslil wiec szkoda nawet tych 2 dyszek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba racje macie :D

Koleś pewnie sobie wwpłacił większą częśc kaski na konto a reszte jakoś ugrał.

Wiecie co mam pomysł.

Mój kumpel ma mi oddać 3 dyszki. Niech strace :) Kupie te systemy od gościa. On mi powiedział że to nie są sure bety. 2 dychy to nie tak dużo. Wiem że to kolejne naciąganie ( jeśli by był taki naprawde dobry to by był bezcenny albo kosztował by z 2000 zł :D ) ale nic. Wszyscy na forum mówią że takie systemy to lipa ale nikt go nie kupił jeszcze, będe pierwszy. Nie trzeba mi mówic że szkoda kasy. Kupie może akurat... kto będzie chciał to może wyśle na maila.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome ze te systemy to nic nowego. Podejzewam ze system nr 1 to bedzie sure bets, system nr 2 to progresja, a system nr 3 to czytajac opis to zdaje sie ze mam ten sam, polega on na graniu 12 spotkan AKO 2 (2,25) i gdy wejdzie ci 6-7 typow jestes do przodu (albo na swoim) przechodzisz do drugiego etapu i pieniadze ktore wygrales dzielisz przez 7. Stawiasz 7 kuponow za kase ktora wyszla z tego dzielenia, i starczy ze trafisz 4 z tych 7, pozniej te cala kase ktorą wygrales dzielisz na 4 i stawiasz 4 kupony z tej kasy i starczy ze weją 2 to jestes do przodu. Mam nadzieje ze nic nie pokrecilem i dla szystkich jest to zrozumiale %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pokreciles Hugo, mam to samo, i zgadles ze to bedzie to :) Wszyscy sprzedaja to samo zawsze, surebety, progresja i to co opisales tzw. poziomy ;) Gralem nimi, nawet fajne, ale jeden typ z kursem 2.25 (dla naziemnych) ciezko znalesc a jak dawalem dwa spotkania z kursami 1.5 to zawsze tak skleilem ze mi weszlo prawie 70% a bylem do tylu bo w kazdym kuponie byl jeden dobry i jeden zly typ...Ech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to tak jest, jakbys chcial grac ten system 1 etap na jeden dzien to jednego dnia bys musial znalezc 12 meczow z kursem 2,25 lub 24 mecze z kursem 1,5 (po 2 mecze na kuponie) wiec to jest raczej nie mozliwe. A grac tym systemem dzien po dniu po jednym kuponie to wyjdzie prawie 2 tygodnie na pierwszy etap czyli ten system nie jest za bardzo oplacalny :nie: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...