Skocz do zawartości

SYSTEM


maRsjan1991

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!! mam pytanko jak za ile grac systemem i kiedy wchodza kupony!!?? nie rozumie tego bo nigdy sie tym nie interesowalem ale kumple powiedzial ze wtedy idzie prawie zawsze wygrac!! PROSZE NIECH KTOS MI TO WYTLUMACZY

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej jesli chodzi grac o systemy gra sie w systemy blokowe, gdyz zamiast grac np 2/3 typy mozesz zagrac kupony 2/3 kursy na kupon mozesz se zrobic wieksze i po pare typow w bloku, a nie tylko po 1 typie. Jeden jest jednak problem... u wiekszosci bukmacherow internetowych nie ma mozliwosci grania w systemy blokowe, ale mozna wejsc na www.totolotek.pl << TOTOMIX i tam w ekuponie stworzyc system blokowy i potem tak jak tam sie rozpisalo kupony i typy obstawic pojedynczo u buka w necie i na to samo nam wyjdzie. Jak cos o systemach blokowych ktos nie kojarzy o co chodzi to zapraszam www.google.pl :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o zakłady systemowe tzw. rozpisy...to polega to na tym ze obstawiamy wszystkie mozliwe kombinacje z podanych przez siebie zakładów. Juz wyjasniem na przykładzie. powiedzmy ze chcemy obstawic 4z6, wykminiamy sobie 6 spotkan i typujemy jakby nigdy nic... rozpis polaga na tym ze obstawiamy każdą mozliwc 4 z tych wytpowanych 6. (np typ1 typ2 typ3 typ4, poóniej typ1 typ2 typ3 typ5....itd) w sumie wychodzi tego 15 mozliwych 4 przy rozpisie 4 z 6. tablice kombinacji przewaznie sa wywieszone w punktach bukmacherskich. teraz jak sie to ma do wygranych...jesli trafimy powiedzmy 5 poprawnie to zostaje nam wypłacona kasa z tych czwórek w których nie byóo tego błędnego typu ( w tym przypadku z 5 kombinacji). kazdy rozpis mozna podeprzec pewniakami...wtedy ryzyko sie zwieksza bo jak wiadomo pewniaki musza siąść... ale zazwyczaj opłacalny interes:D ...pozdrawiam jak cos pisac... jesli bede w stanie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak poczekasz do środy to Ci opisze wszystkie rozpisy, które są w STSie i w bukach internetowych. O Profku nie wspominam, bo tam nie gram - to może zrobić ktoś inny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Betgun jest możliwość grania blokami

 

No wiem dlatego pisze, że w większości nie ma bo na 10 buków będzie może w 2 i 3 z tego co wiem to jest W TOTOMIX, STS, BetGun w reszcie nie ma albo nie wiem czy są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Betgun jest możliwość grania blokami

 

No wiem dlatego pisze, że w większości nie ma bo na 10 buków będzie może w 2 i 3 z tego co wiem to jest W TOTOMIX, STS, BetGun w reszcie nie ma albo nie wiem czy są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...