Skocz do zawartości

system 2z3-problem


fifaraul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj wysłałem kupon systemem blokowym w STS. Okazało się,że jedno ze spotkań które chciałem typowac juz sie zaczelo:/. Takim sposobem na kuponie mam 8 spotkań 2 z bloku A, 4 z B i 3 z C. Czy to oznacza że nie mogę odbera wygranej z bloków AB i AC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

Wczoraj wysłałem kupon systemem blokowym w STS. Okazało się,że jedno ze spotkań które chciałem typowac juz sie zaczelo:/. Takim sposobem na kuponie mam 8 spotkań 2 z bloku A, 4 z B i 3 z C. Czy to oznacza że nie mogę odbera wygranej z bloków AB i AC??

 

Mozesz tyle ze nie masz tego spotkania na kuponie bo pani ci powiedziala ze sie zaczelo i nie mogla go wprowadzic wiec nie ma go w tym bloku w ktorym go chciales puscic :) Jesli dobrze rozumiem twoj problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj wysłałem kupon systemem blokowym w STS. Okazało się,że jedno ze spotkań które chciałem typowac juz sie zaczelo:/. Takim sposobem na kuponie mam 8 spotkań 2 z bloku A, 4 z B i 3 z C. Czy to oznacza że nie mogę odbera wygranej z bloków AB i AC??

 

Mozesz tyle ze nie masz tego spotkania na kuponie bo pani ci powiedziala ze sie zaczelo i nie mogla go wprowadzic wiec nie ma go w tym bloku w ktorym go chciales puscic :) Jesli dobrze rozumiem twoj problem

Tak powiedziała,że się zaczęło. Czy to znczy że mogę odebra wygraną??

Znaczy się w bloku A sa 2 spotkania, a w B I C 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że masz nierówną ilośc spotkań w blokach? Oczywiście że będziesz mógł odebrać wygraną jeśli Ci wejdzie czego Ci życzę :p (chociaż nie wiem czy zrozumiałem dokładnie Twój problem) Pozdro

 

Ja też Ci życzę wysokich wygranych:p. Od niedawna gram, dlatego pytam. blok C już mi nie wszedł teraz nadzieja na A i B

Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...