Skocz do zawartości

Jaką progresje wybrać


szuwar666

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zacząć grać progresją. Zastanawiam sie nad gra w NBA bo o ile sie orientuje to MLB juz nie gra ;). Niby są nisie kursy ale mecze są częściej aniżeli w piłce nożnej wiec mozna szybciej ugrać cos kasy. Co o tym myslicie? I czy znacie jakas strone (najlepiej polska) z wynikami, terminazem i tabelami NBA?? bo na oficjalnej nie moge sie zbytnio połapać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stronka to www.betexplorer.com A tak dla Twojej wiadomości to lepiej żebyś sobie zagrał NHL, bo podejrzewam że będziesz gral progresję na wygrana danej drużyny, a NHL jest też tak często jak NBA tylko że kursy wyższe! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W proresji to jest trochę inaczej, niż w normalnym obstawianiu. Tutaj potrzeba tlko pewnej cykliczności zdarzeń. Progresywnie mozna grać na wszystko.

Popróbujcie wirtualnie progresji na valuebety z cytowanej przez buraka stronki - oddsexchange. Wyniki powiny być nawet lepsze niż w mlb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

w jaki sposób grać progresję na zwycięstwa w NHL, skoro raz mamy kursy poniżej 2, a raz ok. 3. Da się na tym wyjść na plus? Bo właśnie się zastanawiam, czy by nie pograć trzema ekipami na progresywne zwycięstwa? Proszę o rzeczowy komentarz i nie odsyłajcie mnie proszę do postów na forum, bo mam mnóstwo pracy i wpadam tu rzadko. Dzięki z góry, wszak wszystkim chyba zależy, żeby ograć buka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieva-Znajdz sobie arkusz gdzie jest na forum, w ktorym tylko wpisujesz kurs, stawke, zysk ktory chcesz osiagnac i strate z poprzedniego etapu i on Ci liczy ile postawic i tylko czekasz ;) Pytasz sie w jaki sposob grac, bo pewnie myslisz o plaskiej stawce, a faktycznie tutaj plaska stawka sie nie nadaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, rzeczywiście płaskie stawki się nie nadają. Gram trzema srużynami od 2 dni, za małe pieniądze. Zoabczymy, jak się rozwinie. Stawkę trzeba odpowiednio modyfikować do kursu i zakładanej wygrane. Cholera!! U mnie ciężko z liczniem :krzeslo::smiech: , bo jestem nauczycielem języka polskiego :mlotek: , ale poradzę sobie. Dzięki jeszcze raz i wesołych świąt wszystkim. Zalejcie karpia mocno :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę prace. Jestem nauczycielem w liceum, dwa lata siedziałem w komisji maturalnej, przygotowuj ę swoich uczniów do matury, więc mam doświadczenie. Zapraszam do współpracy. Sprawa jest prosta: podajesz mi temat prezentacji, a ja w ciągu 2-3 dni wysyłam Ci konspekt. Potem się decydujesz, wysyłąsz pieniądze (200PLN), a ja wysyłam Ci mailem gotową prezentację z bibliografią przedmiotu i podmiotu. Jeśli macie jakichś znajomych, którzy potrzebują prezentacji, to chętnie przyjmę zgłoszenie. Na jedną prezentację potrzebuję ok. 6 dni, może długo, ale macie pewność, że będzie niepowtarzalna, bo nie korzystam z gotowych wzorców, a jedynie analizuję teksty źródłowe i wykorzystuję opracowania Biblioteki Narodowej. Mam na swoim koncie już kilka prac i osoby są zadowolone z wyniku końcowego (20/20).Pozdrawiam wszystkich i wesołych świąt życzę... :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja na duble w nhl(czyli 2 mecze) jest dość ciekawa. Jak narazie gram duble bez progresji i jak narazie średnio wchodzi mi 1 na 2 puszczone kupony, więc jak ktoś ma sporo kasy to nie powinien sie utopić na takiej progresji.

 

 

Szuwar ja Ci radzę samemu trochę pokombinować, poeksperymentować za mniejszą kasę, bo w ten sposób sam sobie odpowiesz na pytanie co Ci najbardziej leży. Jeśli chodzi o mnie to jestem przeciwnikiem progresji remisowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz all

 

Panowie nie chodzi o to jaka wybrac progresje jakie stawkowanie system jesli slabo typujesz to nic Ci nie pomoze a progresja tylko przedluza Twoj niechybny koniec,wszystko rozbija sie o skutecznosc znajdz typera gdzie jego k*p>1 i graj czy to hokej koszykowke pike plaska stwkka progresja czym chcesz a na pewna bedziesz do przodu

 

Alleluja i do przodu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...