Skocz do zawartości

GDZIE MOZNA ZNALEZC PROFESJONALNE TYPY NA DOKLADNE WYNIKI???


majster188

Rekomendowane odpowiedzi


Wydaje mi sie ze profesjonalisci nie obstawiaja takich rzeczy, ba!! Jesli nawet znajdziesz typy z "profesjonalnymi" typami to bedziesz musial im profesjonalnie duzo zaplacic :) wiekszosc takich typow to nabijanie w butelke... Pamietam mialem jakas stronie, chcieli 30 euro za miesiac - okolo 25 typow. Yield mieli na poczatku 25-30% pozniej sukcesywnie spadal az osiagnal -1% badz +1% (i jakies cyferki po przecinku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o stronke gdzie beda podawane szacowane wyniki tzn. takie w przedzialach jakie moga najprawdopodobniej wystapic. Chce grac 2 spotkania na jednym kuponie na dokladny wynik uwzgledniajac wyniki 1:0, 1:1, 2:1 i 2:0 chce to rozpisac na 16 kuponow tak zeby stworzyc wszytskie mozliwe kombinacje z tych 4 dokladnych wynikow.

 

No i w zwiazku z tym potrzebuje strony gdzie beda jakies dokladne analizy no i jesli to mozliwe jakies teoretycznie najprawdopodobniejsze wyniki. Chodzi mi o to by w oparciu o takie analizy wykluczyc spotkania w ktorych moga wystapic wyniki takie jak: zwyciestwo gosci, 3:0, 3:1, 0:0 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka stronka gdzie są szacowane wyniki na dane spotkania.Do tego zawsze dołączone są 3 typy na dokładny wynik(prognoza).Orto ona:Prosoccer Pozdrawiam.

 

Hmm... jako mod nie powinieneś mącić chłopakowi w głowie.

 

Na cytowanej stronce masz podane prognozy w oparciu o sieci neuronowe. Do typowania uzyli prostego neuronu wyjściowego liniowego ( dlatego masz wyniki np. 90-8-2 ). Dla typowania dokładnego wyniku, czy raczej predykcji różnicy bramek musisz użyć wyjścia 1 z n, a to wymaga innego modelu sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...