Skocz do zawartości

Jak zmniejszyć ryzyko?


ebukmacher.

Rekomendowane odpowiedzi

Choć możliwość obstawiania w zakładach sportowych istnieje stosunkowo od niedawna, wzbudziła jednak ogromne zainteresowanie.

Największą popularnością cieszy się Profesjonał oraz STS. Wiele osoby korzysta również z możliwości obstawiania w Toto-mixie. Swoich sił próbują młodzi i starzy, pracujący i niepracujący licząc na szybki zysk. Nie zawsze jednak chęci a realia idą w parze. Często zdarza się tak, że na kuponie nie siada nam jedno zdarzenie, które według naszego mniemania nie mogło nie wyjść. Jak więc uniknąć takich sytuacji ??

Należy sprawdzić następujące informacje, które w dużej mierze wpływają na rezultat i grę drużyny. Są to m.in.:

- wyniki ostatnich spotkań;

- największych rywali danej drużyny;

- która drużyna gra lepiej na własnym boisku, a która na wyjeździe;

- zawodników wykluczonych (żółte i czerwone kartki);

- aktualną formę drużyny;

- kontuzje;

 

Mając takie informacje o wiele zwiększamy swoje szanse na wygraną i uniknięcie niespodzianek.

Informacje takie możemy znaleźć na licznych stronach poświęconych danej dyscyplinie sportu oraz na stronach klubowych drużyn. Tutaj kłopotem może być jednak znajomość języków ale ja poradziłem sobie z tym problemem poprzez zakup translatora, który w sposób zadowalający przekłada na nasz język potrzebne mi informacje o zagranicznych klubach.

Kopalnią wiedzy mogą być również wszelkiego rodzaju fora i czaty internetowe poświecone tematyce sportowej czy bukmacherskiej.

 

W Internecie istnieją także swego rodzaju kluby graczy, którzy wspólnymi siłami próbują przewidzieć wynik danej rozgrywki, skuteczność prognoz ich poszczególnych członków wyrażona jest procentowo. Zwłaszcza początkującym graczom polecam zapisanie się do, któregoś z takich klubów i korzystanie z pomocy bardziej doświadczonych graczy.

Dla osób niemających dostępu do Internetu pozostaje studiowanie prasy sportowej czy programów telewizyjnych lub radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...