Skocz do zawartości

Na gospodarza, na dokładny wynik


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na wygraną gospodarzy, na 5 kombinacji

1:0

2:0

3:0

2:1

3:1

 

Zawsze obstawiam na gospodarza, jeżeli wygrywa to prawie napewno wchodzi i zysk wynosi miedzy 30-40%

Codziennie obstawiam jakiś mecz. W exelu mam zrobione tabelki, zapisuje sobie wynik i ten który mi nie wszedł podnosze progresją stawkę. Generalnie jeśli pada nam wynik, to jesteśmy zawsze do przodu. Niedługo podam link do dokładnych statystyk systemu.

Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Testuje go cały czas, ale jeszcze nie zrobiłem dokładnych statystyk

wkrótce będą statystyki wraz z kuponami, myslę że 3 tygodniowe testy są wystarczające

 

To zależy ile meczy będziesz testował :D Czekam oczywiście na kupony, a w jakim dziale będziesz to robił ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę gram 9 zespołów, na więcej brak kaski :)

a systemy testuje za własne pieniądze a nie wirtualne bo to nie ma sensu

zawsze człowiek inaczej patrzy jak gra za swoje :)))

 

Ale będziesz podawał kupony (mecze) na bieżąco, przed jego rozpoczęciem ?? Bo to jest ważne, a nie po zakończeniu meczu (można sobie oszukać :D ) I ponawiam pytanie w którym dziale to zaprezentujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Kiedyś w lidze typerów typowałem wszystkie spotkania 2:1 i najpewniej bym to wygrał jakby forum nie padło ale tam był inny sposób premiowania. Co do systemu ciekawsze moim zdaniem jest granie na zwycięstwo z coverem 1:1.

 

//haha dobre...

Ja miałem podobnie, w pewnej lidze typerów w polskiej lidze typowałem zawsze najczęściej padający wynik, bodajże było to 1:1, na początku było dużo remisów, ale później zrezygnowałem :niesmak: /Fisher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A nie lepiej zrobić trochę więcejopcji przy obstawianiu dokładnego wyniku.Np:

1;0 do 3,2 remis i trochę na drużynę przeciwną.

Nie próbowałeś policzyć w jaki sposób byś musiał postawić żeby wygrać tyle samo bez względu na kurs, np.10 opcji zamiast 5 i też wyjdę na swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokomotiv Moscow

Obstawiane wyniki to: 1:0 ,2:0 ,3:0 ,2:1 ,3:1

Stawka wyszła 8zł

wyniki 1:1 młotek

Sam widzisz że remis nie pada rzadko warto trochę opcji wstawić więcej.Opisz trochę czy stawkę którą obstawiasz wybierasz przypadkowo czy liczysz to jakoś.Może podziałamy razem, sam gram progresją kontrolowaną i wygrywam zawsze określoną kwotę , tylko jak na wszystko trzeba mieć odpowiednie zabezpieczenie finansowe i nie ma bata.

3 lata gry progresją chyba o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14-Dec-2005

Manchester United -1, -1.5 1.775

Wigan 1, 1.5 2.075

 

Manchester United 2-0 5.50

Manchester United 3-0 7.00

Manchester United 3-1 10.00

 

1.

5.50*22=121

7*16=112

10*12= 120

 

Handi 2.075*50= 103.75

 

Wydano 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14-Dec-2005

Manchester United -1, -1.5 1.775

Wigan 1, 1.5 2.075

 

Manchester United 2-0 5.50

Manchester United 3-0 7.00

Manchester United 3-1 10.00

 

1.

5.50*22=121

7*16=112

10*12= 120

 

Handi 2.075*50= 103.75

 

Wydano 100

 

Widzisz Fenix było by 100 w dupe bo MU 4-0.Takie wyniki nie zdarzają się często ale trzeba miec to na uwadze.Może za duza różnica klasy zespołów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix a zobacz to:

 

Real Madrid v Racing Santander +1.5 AH 2.125

Stawka 10 EWK 21.25

 

Real Madrid v Racing Santander 2-0 wynik 6.00

Stawka 4 EWK 24.00

 

Real Madrid v Racing Santander 3-0 wynik 7.00

Stawka 3 EWK 21.00

 

Real Madrid v Racing Santander 3-1 wynik 11.00

Stawka 2 EWK 22.00

 

Real Madrid v Racing Santander 4-1 wynik 17.00

Stawka 2 EWK 34.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ja bym w tym systemie pomogł? Moj program trafia dosyć często wynik i podaje 4 warianty, każdy wariant oblicza inaczej (często wszystkie warianty to ten sam wynik :D ). Sam też myślałem nad systemem z dokładnymi wynikami, ew. coverami. Często wyniki moj program trafia w ligach greckich, szczegolnie w drugiej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tot analiza mojego programu dzisiajszego meczu Go Ahead Eagles-FC Omniworld:

P=1,81; Typ: 1x; 41%-43%-16%; Over 2.5; Wynik: 2-1

Wymyślicie coś na jej podstawie? Bo chyba tego potrojnego covera nie ma sensu grać, gdyż jeżeli wejdzie tylko typ jesteśmy do tyłu, dopiero 2 z tych 3 kuponow mosiałyby wejść, żebyśmy byli trochę na plusie. W tym meczu według mnie może być jeszcze wynik 1-1 lub 2-2. Kursy:

1x - 1.10

Over 2.5 - 1.70

Wynik 2-1 - 8.00 (1-1 - 7.50, 2-2 - 12.00)

 

Tak więc jeżeli na każdy typ postawimy stawkę jaką poniżej, z każdego kuponu do wygrania mamy 10 zł:

1x - 9,09 zł

Over 2.5 - 5,88 zł

Wynik 2-1 - 1,25 zł

Stawka ogolna: 16,22 zł

Jeżeli wejdą 3 kupony, wygrywamy 30 zł, 2 - 20 zł i 1 - 10 zł. Według mnie nie ma to większego sensu. A może grać bez wyniku, typu albo u/o? Albo dawać większą stawkę na typ i wystarczy że on wejdze, a zwaraca nam się stawka? Pomyślcie nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś średnio to widzę bo przy 0-1 stawka ogólna poszła się ....,a chodzi o to zeby przy porażce niby faworyta nie być w plecki.A tu 2 kupony opierają sie na założeniu ze Go Ahead Eagles będzie lepszy.

Sam nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...