Skocz do zawartości

waszy system


pabel1

Rekomendowane odpowiedzi


Każdy gra takim systemm jaki lubi. Ja obecnie nie gram żednym bo nie mam kasy, ale polecam ten system:

Obliczając te stawki brałem pod uwagę zawsze kurs 2.00

 

1 krok

Gramy za 2 zł wygrana 4 zł z tych 4 zł odkładamy do banku 2 zł czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.

2 krok

Gramy ponownie za 2 zł wygrana 4 zł nic nie odkładamy

3 krok

Gramy za 4 zł wygrana 8 zł odkładamy do banku 4 zł to jest to zabezpieczenie jeśli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania swojej kasy

4 krok

Gramy za 4 zł wygrana 8 zł

5 krok

Gramy za 8 zł wygrana 16 zł odkładamy 8 zł

6 krok

Gramy za 8 zł wygrana 16 zł

7 krok

Gramy za 16 zł wygrana 32 zł odkładamy 16 zł

8 krok

Gramy za 16 zł wygrana 32 zł

9 krok

Gramy za 32 zł wygrana 64 odkładamy 32 zł

10 krok

Gramy za 32 wygrana 64 zł

11 krok

Gramy za 64 zł wygrana 128 zł odkładamy 64 zł

12 krok

Gramy za 64 zł wygrana 128 zł

13 krok

Gramy za 128 zł wygrana 256 zł odkładamy 128 zł

14 krok

Gramy za 128 zł wygrana 256 zł

15 krok

Gramy za 256 zł wygrana 514 zł !! KONIEC

Po zsumowaniu wszystkich pieniędzy z banku oraz końcowej wygranej otrzymamy kwotę 768 zł ( kwota ta wyjdzie wtedy kiedy będziemy zawsze wygrywać). Nawet jeśli przy każdym kuponie pomylimy się jeden raz ale skończymy system to wygramy min. 514 zł. Cały system możemy skończyć nawet w tydzień . Dwa mecze na kuponir to duże prawdopodobieństwo wygranej więc nie należy ograniczać się do jednej dyscypliny sportu . Proponuje grać nawet 3 mecze na kupon lecz wtedy należy stosować podpórki . Mam nadzieje że mój system pomoże wam ograć buka

 

Zalezy na ktorym kroku popelnisz te bledy jesli np. na 2 popelnisz po kolei 2 to musisz zaczac od nowa system jesli np. na 7 to cofasz sie do 6 i tak dalej .

 

Zasada numer 1 to : Jesli dobrze typujesz kazdy system bedzie dobry jesli jestes slaby kazdy system bedzie zly Dlatego zeby przejsc ten system zdarzenia nalezy dobierac bardzo starannie a nie na chybil trafil.

 

Ktoś już go podawał na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No niestety nie moge sie zgodzic z przedmowcami, ze jest to supersystem.

Zeby ten system sie oplacal nalezy wygrac przynajmniej 66% kuponow o AKO 2.

Zakladajac, ze kazdy kupon to jedno zdarzenie, to u najlepszych bookow PAYOUT wynosi 92 no moze 93%. Co daje prawdopodobienstwo trafienia tego zdarzenia ok 47% (czyli znacznie ponizej wymaganego 66%). No chyba, ze wydaje wam sie, ze jestescie w stanie lepiej przewidziec prawdopodobienstwo trafienia jakiegos zdarzenia niz tysiace fachowcow pracujacych u setek bookow. Ale jesli juz tak jest to z kolei nie potrzebujecie ani tego ani innego systemu. Poprawcie mnie, jesli sie myle.

Pozdro dla wszystkich systemowiczow :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zakładasz że kupon to jedno zdarzenie :przerazony: :pytanie: Wtedy faktycznie nie byłoby łatwo. Ale wystarczy zagrać 2 zdarzenia z kursem 1,42 czy 3 z 1,27 i szansa wygranej jest naprawdę duża. :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi tylko o ocene prawdopodobienstwa (czysto matematycznie). Z tym, ze jesli zalozysz, ze 2 lub 3 zdarzenia na kuponie to prawdobodobienstwo wcale nie rosnie. Przy kursie 1.42 prawdopodobienstwo wynosi ok 65.5%(przy payout 93%, bo jesli grasz u booka na necie, ktory wyplaca tylko np 85%, to kurs 1.42 bedziesz mial przy prawdopodbienstwie 59.86% :niesmak: ) Ale nawet przyjmujac 65.5%(czyli 0.655) to prawdop. na dubel wyglada tak 0.655*0.655=0.429 czyli 42.9% troszke za malo do tego systemu.

Jedyna nadzieja w tym, ze masz lepszy program kalkulujacy prawdopodobienstwo niz bukmacherzy :D

Co o tym sadzicie?

Czy komus sie sprawdzil ten system???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem tym systemem i sie sprawdzal do czasu. Doszlem do 11 kroku z tym ze zaczalem od stawki 5 PLN wiec przy 11 kroku stawialem juz za 160PLN i niestety poczulem sie zapewny wygranej i wtopilem 4 razy pod rzad :mlotek:

Ale mysle ze system jest do przejscia tylko trzeba czekac na odpowiednie mecze takie jak ostatnio zaglebie z polonia ( wrocil smuda z urlopu i musialo wygrac ) a wybierac z tego co akurat w danym dniu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...