Skocz do zawartości

Progresja na twoj szczesliwy numerek


jarx68

Rekomendowane odpowiedzi


Taaaaa ja grałem. Pierw obstawiłem za 5 zyli, później za 10, za 15 i nic i zrezygnowałem :/

 

Ja grałem na przedział tam np. 30-36, a z parzystymi/nieparzystymi różnie bywało, ale w końcu też zrezygnowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobilem wykres ostatnich losowan i wybralem 5 liczb ktore najdluzej nie padaly potem obserwowalem jak zostaly 2 zaczelem grac normalnie w toto. Pierwszy raz 1,20 potem dwa razy po 1,20 potem trzy razy potem 4 razy a potem wyjechalem zagranice i przerwalem, ale chcem teraz do tego wrocic. Niech np. trafimy za 10 raz czyli mamy 10 kuponow z liczba moze trafimy 3-4 liczb trzeba liczyc na szczecie i wtedy jestemy TERAZ TO MI LOTTO tez warto poczekac na kumulacje mysle ze to niedglupi pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu grac w Totomixie progresja na Numerka poniewaz teraz to juz sie nauczyli zmieniac odpowiednio kursy bez sensu jest grac. Ja mowilem o graniu w lotto co moze przyniesc wielka kase a jedyne co jest potrzebne to tylko szczescie w trafieniu 4 liczb przy numerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

a ja wpadłem na inny pomysł grania na przedziały w numerku.

 

A mianowicie zpisałem wszystkie przedziały jakie padały z okresu jednego roku wstecz, i po przeanalizowaniu zauważyłem że przedziały często lubią się powtarzać po sobie..... i tak dla przykładu (liczby to poszczególne przedziały)

 

z dwóch kolejnych miesięcy:

 

6/1/3/1/6/4/4/6/1/6/6/3/1/1/5/3/4/

/5/5/4/2/5/6/1/1/3/4/3/4/2/3/3/4/5

 

tak więc widać że powtarzają się po sobie średnio co 3-4 losowania.

A jeżeli któryś przedział padnie to stawka w Totomixie wzrasta przeważnie do stawki wyjściowej a więc 5 zł.......i nie ma się co obawiać że spadnie np na 3,50 w przypadku grania uparcie na jeden przedział który długo nie pada jak to miało miejsce w przypadku 4 przedziału kiedy nie padł aż przez 25 losowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perez bardzo dobry pomysł, jak będzie możliwość to dam Ci pochwałe :] tylko nie wiem skąd wyniki pościągałeś bo mi nie pasują z moimi :roll: ale ważne że system raczej wydaje sie być dobry.

Załóżmy, że wpadłem na ten system w listopadzie, albo nie Perez napisał ten system 31 października, a ja 1 listopada zacząłem im grać. Spójrzmy jakie by były tego wyniki

Oglądam losowanie 1 listopada, wylosowana liczba to 18, a więc przedział nr 3. Ide do TOTO-MIXA 3 listopada i obstawiam przedział 3 (12-18) - wylosowali liczbe z pierwsego przedziału. Dobra szczegółów nie będe podawał. Oczywiście gram progresją na przedział nr 3, a przedział ten padł na czwartym poziomie progresji. Oglądam następne losowanie - wylosowali liczbe z przedziału nr 2. Progresja tym razem skończyła się na poziomie piątym. Oglądam następne losowanie - wylosowali piąty przedział. Progresja kończy się na trzecim poziomie. Oglądam losowanie - wylosowali ponownie piąty przedział. Nie gram ponownie tego przedziału bo mało prawdopodobne by było ponownie. A więc następne losowanie - wylosowali trzeci przedział. Progresja kończy się na czwartym poziomie. W następnym losowaniu wylosowali pierwszy przedział. Progresja skończyła się na czwartym poziomie. Wylosowali znowu pierwszy a więc odpuszczam, następnie wylosowali szósty przedział. Progresja skończona na trzecim poziomie. Wylosowali pierwszy przedział, progresja skończona na .. siódmym poziomie :uwaga: no można by było też odpuścić bo wcześniej padły dwa razy z rzędu przedział nr 1, ale teraz jestem mądry bo mam wyniki :) No przyjmijmy że byłem zabezpieczony na taką opcje :] W następnym losowaniu wylosowali piąty przedział. Progresja skończyła sie na poziomie trzecim. Następnie wylosowali drugi przedział. Progresja zakończyła się na trzecim poziomie. No i koniec wyników.

A więc widać, że nie jest źle. Najwyższy poziom progresji to siódmy, ale jak wiemy można też było tego uniknąć bo wcześniej były dwa losowania z tym samym przedziałem.

Teraz podam jakie padały przedziały ostatnio

 

21256256451235453516526112261314135544524544236513

 

Pierwsze z lewej to są ostatnie, a te z prawej przedział nr 3 jest z 1 listopada. Choć trzeba przyznać, że jak ktoś źle wtrafi to może przegrać

 

 

Choć trzeba przyznać, że moja gra była taka automatyczna, grana bez przerwy - oglądanie losowania, granie tego co było. Możnaby było nie grać tego tak automatycznie tylko samemu "wyczaić" bo jak zauważymy, podziały lubią sie powtarzać np na początku listopada jest bardzo dużo przedziału czwartego i piątego. W środku jest bardzo dużo pierwszego i drugiego przedziału. Ja np teraz nie grałbym na drugi poziom (bo wylosowali ostatnio tylko na piąty) tak wyczuwam. Może zagrałbym sobie na próbe, TAK!

Założe temat na Naszych kuponach. Zobaczymy jakie poziomy progresji osiągne :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fisher,

A możesz podać jakiś bilans zysków? :>

 

[ Komentarz dodany przez: Fisher: Pią 27 Sty, 06 14:39 ]

Nie nie moge %-) zakładam temat w Naszych kuponach i tam zobaczymy co będzie

No bo wież, to zależy w jakim momencie byś zaczął grać i obstawiać. Z tego przykładu co szczegółowo opisałem bym zyskał wiele (chyba) oczywiście, żebym był zabezpieczony na siódmy poziom :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam losowanie 1 listopada, wylosowana liczba to 18, a więc przedział nr 3. Ide do TOTO-MIXA 3 listopada i obstawiam przedział 3 (12-18)

 

21256256451235453516526112261314135544524544236513

 

Pierwsze z lewej to są ostatnie, a te z prawej przedział nr 3 jest z 1 listopada. Choć trzeba przyznać, że jak ktoś źle wtrafi to może przegrać

 

 

:cwaniak:

 

Witam

 

Ja widzę obok takiej wspaniałej serii inną, która zaczyna się od losowania nr2 czyli blisko.

Zakładam że mój wirtualny typer dowiedział się o systemie i zaczął progresje jedno losowanie później.

Jak dobrze rozumię to w pierwszej progresji grając 1 przedział dojdziemy do 16 pułapu, po nim można rozegrać następną na 4 przedział i trafimy na serię 17 ciśnieniowych losowań.

Tak zagrał mój wirtualny typer i umarł po dwóch zawałach. :przerazony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem skąd wyniki pościągałeś bo mi nie pasują z moimi

to akurat są wyniki z września i października 2004r bo akurat takie miałem przed oczyma ale w tym się nic nie zmieniło i nadal się numerek powtarza co jakiś czas.

 

A żeby ograniczyć stratę ewentualną obliczyłem że średnia dla powtórki to 4-5 losowań.

A więc jeżeli się powtórzy przedział to czekam 3 losowania i jeżeli się nie będzie w tym czasie powtórki to zaczynam od 4 losowania z pierwszego poziomu progresji.

 

nie podwajam jednak stawek tylko gram 2,4,8,13,20,35,55,80,140,240 i potem trzeba już podwajać.

 

Ale bywa tak że losowań bez powtórki było 22 losowania np w Styczniu 2005 r.

Wtedy jak byś nie kombinował jesteś bankrut chyba że masz miliony.

 

Do tego trzeba mieć jednak kasę bo w razie konieczności trzeba wykładać na losowania 5 razy w tygodniu.

 

Gram jeszcze tym samym systemem na powtórki w Dużym Lotku (Parzyste, nieparzyste, pół na pół) i również się powtarzają z tym że stawki wahają się od 2,50 do 2,80

 

W sierpniu tamtego roku pół na pół powtórzyło się 7 razy pod rząd za każdym razem do przodu co wy na to ??

 

212562564512354535165261

nom tak jak widać można trafić na czarną serię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze BPL to chyba jedyny temat (po za Off Topicami w Hydeparku, czy administracji) w którym się udzielasz :D

 

[ Komentarz dodany przez: BPL: 29-01-2006, 21:30 ]

nie no czasem cos skrobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja dzisiaj skończyłem :p na 3 poziomie

Bilans: +13zł z groszami :D

 

Zastanawiam się czy trzymać się tego samego czy jednak wybrać inny przedział :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zainspirowaliscie mnie :smiech: ja na 2 przedziały będe grał progresją, wieksze prawdopodobienstwo trafienia będzie :cwaniak1:

 

Ps. wrzucę zaraz mój trafiony kuponik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ja czegoś tu nie rozumie ale przy kursach rzędu 3,5-5 można skutecznie grać progresją na 2 lub 3 przedziały. Wówczas prawdopodobieństwo trafienia jest duże. Chyba że się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No własnie to miałem na myśli mówiąc, że gram na 2 przedziały ... kursy są stosunkowo wysokie :) powodzenia wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
przy powtarzaniu się przedziałów kurs jest zawsze 5 zł lub nawet wyższy.

ale jak dluzszy czas (3-4 losowania) nie ma numerka z wybranego przedzialu kurs spada, przy okolo 9 losowaniach bez przedzialu kurs spada gdzies do 2,2-2,5 jakos nie pamietam dokladnie ale cs kolo tego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ale można zrobić cos takiego, że grając dany przedział czy dwa ... i nie pada dany przez 4 czy 5 losowania, ten obstawiony przez nas ... i zmieniamy sobie i zaczynamy progresję od początku .. na pewno zminimalizujemy straty ... bo jeśli przez 9 losowań się nie trafi dany przedział, to grajac wielkrotność 2 musimy przy 10 zakładzie postawić juz poand 1000 zł :szok: więc trzeba cos wymyślić, kiedy postawimy jakiś przedział i nie będzie on padał :respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bursztyn widze, że zacząłeś grać progresją dopiero w poniedziałek :p ja mam taki sam kupon, z różnicą w stawce bo 8zł :D

Przy 10 zakładzie musimy postawić 1024zł :p

 

Hmmm... zrobiłem zestawienie, że jak nie będzie danego numerka, to kurs spada o 0,2 (bo nie wiem jak jest naprawdę) i... sami może lepiej zobaczcie. Podrzucam plik excela zrobiony do 25 poziomu progresji, przy trafieniu 4 kuponów. Wnioskami możecie się podzielić, bo ja sam nie wiem co o tym myśleć :/

 

//edit: dobra, nie ma czego się bać - po prostu nie zwracajcie uwagi na pozycję "zysk/strata" obok całej tabelki, bo mi się pomyliło :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dluzszy czas (3-4 losowania) nie ma numerka z wybranego przedzialu kurs spada, przy okolo 9 losowaniach bez przedzialu kurs spada gdzies do 2,2-2,5 jakos nie pamietam dokladnie ale cs kolo tego

BPL nie rozumiesz mnie chyba.

Kurs spada rzeczywiście do poziomu nawet poniżej 3 zł jeżeli bardzo długo tego przedziału nie było ale i teraz pomyśl że gdy ten przedział pada np:

 

1-6 nie było 7 losowań i stawka spadła do 3,50 to gdy właśnie padnie to w następnym losowaniu wraca do swojego poziomu 5zł i wtedy grasz na ten przedział co był ostatnio a więc w tym przypadku na 1-6.

 

Tak jak mówiłem że przedziały się powtarzają po sobie i wtedy stawki trafiasz maksymalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...