Skocz do zawartości

Problem Handicap


Sh4de

Rekomendowane odpowiedzi

:help:Witam!

Mam problem z handicapami a mianowicie gram w Sportingbet i chcialem zagrac handicapem ale tego nie rozumiem poniewaz jest tak: Debrecen v Manchester United +1 2.625 +1 3.50 -1 2.20 i jakbym postawil 2zł na +1 Drebcen i 2zł na -1 Manchester wiem ze jak Drebcen wygra lub zremisuje wygrywam

a jak Manchester wygra min 2 golami to tez wygywam ale nie rozumiem jak Drebcen przegra 1 golem to zwrot i jak Manchester wygra min 1 golem to tez zwrot i tu jest moj problem co to jest x+1 :mur: po co to jest? ,

i jakbym postawil 2zł na +1 Drebcen i 2zł na -1 Manchester przeciez wtedy mozna stawiac bez ryzyka bo jak bedzie np2:1,

1,0 3,2 4,3 itd to zwrot kaski a jak bedzie jakis inny wynik to zawsze wygrana :D

Dziekuje za jaka kolwiek odpowiedz :zdziwiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Handicap+1 oznacza fakt, że Debrecen może albo wygrac, albo zremisować - wtedy wygrasz.

Natomiast przy handi -1 MU musi wygrać dwoma golami! Tak więc musiałbyś grać jeszcze zwykła wygrana United.

Surebetów nies :D ety nie robi się tak prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie oto mi chodzilo

Debrecen v Manchester United +1 2.625 +1 3.50 -1 2.20

1- 2,625 +1

x- 3,50 +1

2- 2,20 -1

po co jest to x? zeby 1 weszlo Drebcen musza zremisowac lub wygrac zeby 2 to MU musi conajmniej 2 golami wygrac ale nie rozumiem po co jest to x

A tak po za tym to i tak mi weszlo Debrecen 0 - 3Manchester U. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...