Skocz do zawartości

ma ktoś e-booka


damias19

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

A dostane cos w zamian? To moze dam Wam tego ebooka :p

 

//Kopa w tyłek. Ale u mnie to możesz mieć nawet bez tego e-booka ;) Ksin ---Kusząca oferta ale nie skorzystam :)

 

//Kiedyś tak mi jedna laska powiedziała jak Ty tu napisałeś Dziubla %-):rotfl: No nie mogę ale jaja :mrgreen: Waciak ----Oj Waciak a Ty sie zawsze musisz czepiac %-) Juz lepieJ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nareszcie mialem czas i go przeczytałem. Nie jest taki zły, wiekszosc informacji wiedziałem

Zaciekawił mnie Spadek kursów w róznych bukach

I chyba zaczne oddawać 10 % zysku na cele charytatywne (ciekawy pomysł) :tak:

 

:arrow: Dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam czy mógłby mi ktoś przesłać na emaila tego ebooka :D „multilotek kontra zakłady sportowe” chętnie też go sobie przeczytam, może wyciągnę jakieś informacje, w zamian mogę przesłać ebooka „stań się postrachem bukmacherów” :spoko:

 

Pozdrawiam,

:p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem tego ebooka u kumpla.Dosc ciekawy teoretycznie i trzeba przyznac ze krzepi serca graczy:-)Milionerem jakos nie zostalem (pewnie nie tylko ja) a jesli juz cos mi sie uda wygrac to bez jego pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
„stań się postrachem bukmacherów”

tego e-booka to mozna co najwyzej wydrukować i wrzucić do najblizszego stawu niech stanie się postrachem ryb i raków. Do niczego innego sie nie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
„stań się postrachem bukmacherów”

tego e-booka to mozna co najwyzej wydrukować i wrzucić do najblizszego stawu niech stanie się postrachem ryb i raków. Do niczego innego sie nie nadaje

- niestety nie masz racji bo dla poczatkujących to ciekawa lektora i nie chodzi o podawane tam systemy bo tu masz rację ale wszelkie inne zasady tam podane napewno nie zaszkodzą jak je będzie się przestrzegać.

Czytałem kiedyś obydwa

"Zostań postrachem bukmacherów" i "multilotek kontra zakłady bukmacherskie"

- polecam przeczytać początkującym i tym co myślą, że już wszystko wiedzą ale nadal przegrywają.

 

powodzenia wszystkim życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie inne zasady tam podane napewno nie zaszkodzą jak je będzie się przestrzegać

 

wszelkie inne zasady tam podane+ wiele innych o których nie śniło się nawet autorowi e-booka znajdzie się na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
wszelkie inne zasady tam podane napewno nie zaszkodzą jak je będzie się przestrzegać

 

wszelkie inne zasady tam podane+ wiele innych o których nie śniło się nawet autorowi e-booka znajdzie się na tym forum

- ale tutaj trzeba je selekcjonowac a tam jest wiele dobrych porad w jednym i złych raczej nie ma. ( oczywiście kupować się nie opłaci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...