Skocz do zawartości

Sposób gry


doktor

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić sposób gry, którym gram od dłuższego czasu.

Jak już wspomniałem w temacie sposób pozwala zminimalizować straty przy ewentualnym niepowodzeniu naszych typów.

 

Wybieramy trzy mecze (powiedzmy na gospodarzy, będzie łatwiej opisać system) z kursem ok. 1.8 - 1.9. Tworzymy kupony z następującymi zakładami:

- Kupon I - 1, 1, 1,

- Kupon II - 1, 1, x2,

- Kupon III - 1, x2, 1,

- Kupon IV - x2, 1, 1.

 

Stawki na poszczególne kupony wylicza kalkulator załączony do tematu (w formacie Excella).

 

1. Jeżeli wejdzie nam kupon I - wygrywamy nawet 200% wkładu. :D

2. Jeżeli jeden z meczy nam nie wejdzie i wygra któryś z pozostałych kuponów (II, III, IV) mamy zwrót postawionej stawki. :cwaniak1:

3. Jeżeli nie wejdą nam dwa mecze tracimy wkład. :wsciekly:

 

Proszę o uwagi i komentarze za co z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


slyszalem o tym systemie w wersji na piec meczykow i szesc meczykow (jak dobrze pamietam to na mojej stronce jest) ale nie testowalem go jeszcze.W sumie odmiana systemu skróconego.

 

Ogladalem plik ktory zamiescilem i dochodze do wniosku ze jednak za duza stawka jest postawiona na typy 1,1,1.Mozna by raczej zmodyfikowac ją troche by ewentualny (jakże czesto wystepujący -a juz napewno przy tych kursach) jeden błąd również generował jakis zysk,choćby minimalny,aby nie stać w miejscu. Jeśli pozwolisz,przyjrze sie temu z bliska rano i jak coś ciekawego wymysle to napisze na necie lub dam załącznik.

 

Jak przetestujesz system to daj znac.Pozdrawiam.RAfal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksajtin ma rację.

Uzupełniłem arkusz Excell'a o dwie dodatkowe tabele. W jednej z nich można regulować stawkę Kuponu I, druga podaje zyski przy równomiernym rozłożeniu stawki na wszystkie kupony.

Plik do pobrania w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedstawić sposób gry, którym gram od dłuższego czasu.

Jak już wspomniałem w temacie sposób pozwala zminimalizować straty przy ewentualnym niepowodzeniu naszych typów.

 

Wybieramy trzy mecze (powiedzmy na gospodarzy, będzie łatwiej opisać system) z kursem ok. 1.8 - 1.9. Tworzymy kupony z następującymi zakładami:

- Kupon I - 1, 1, 1,

- Kupon II - 1, 1, x2,

- Kupon III - 1, x2, 1,

- Kupon IV - x2, 1, 1.

 

Stawki na poszczególne kupony wylicza kalkulator załączony do tematu (w formacie Excella).

 

1. Jeżeli wejdzie nam kupon I - wygrywamy nawet 200% wkładu. :D

2. Jeżeli jeden z meczy nam nie wejdzie i wygra któryś z pozostałych kuponów (II, III, IV) mamy zwrót postawionej stawki. :cwaniak1:

3. Jeżeli nie wejdą nam dwa mecze tracimy wkład. :wsciekly:

 

Proszę o uwagi i komentarze za co z góry wielkie dzięki.

 

Oto moj sposob: :mrgreen:

Wybieramy trzy mecze (powiedzmy na gospodarzy, będzie łatwiej opisać system) z kursem ok. 1.8 - 1.9. I wysyłamy je rozpisem 2 z 3:

 

1. Jeżeli wejda nam trzy mecze - wygrywamy ponad 300% wkładu (na czystko ponad 200%). :D

2. Jeżeli jeden z meczy nam nie wejdzie mamy zwrot postawionej stawki (z nadwyżką). :cwaniak1:

3. Jeżeli nie wejdą nam dwa mecze tracimy wkład. :wsciekly:

 

I teraz pytanie. Co w Twoim sposobie jest takiego odkrywczego i czym różni się od rozpisu 2 z 3 (pomijając, że to co napisałeś jest bardziej zamotane...). Jeżeli coś przeoczyłem to zwrócę honor :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamietam to w systemie 2z3 mamy 3 zaklady po dwa mecze na kazdym wybierane z trzech meczy.Tutaj chyba troche wiecej tego jest.A tak poza tym odnosnie systemu 2z3, jesli ktos lubi progresje,to opracowalem na ten system.Plik znajdziecie na http://eksajtin.fm.interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamietam to w systemie 2z3 mamy 3 zaklady po dwa mecze na kazdym wybierane z trzech meczy. Tutaj chyba troche wiecej tego jest.

 

No właśnie napisałem że ten 'system', jest tylko bardziej zamotaną wersją rozpisu 2z3 , bo idea jest dokładnie taka sama... ( Ale po co sobie utrudniać życie... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...