Skocz do zawartości

Zdzierstwo czy życzliwość!


Zyla

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałęm dzisiaj meila od jakiegoś albert1952@o2.pl o temacie "Profesjonalne typy".

Czy ktos już s tego korzystał?

Czy to jest skuteczne?

Czy to nastepny, szukający naiwnych?

 

Cały tekst MEILA:

 

Cześć

 

Chciałbym przedstawić Ci specjalną ofertę!!!

 

Obecnie biorę udział w konkursie na www.magbets.pl w TOP 10 mój nick to emil1980.

Klikając na nick możesz zobaczyć jakie mam wyniki.

Dodatkowo przesyłam w załączniku screen z moimi wynikami.

 

 

Gram u bukmachera od 7 lat.

Stworzyłem specjalną grupę osób, którym podaję typy bukmacherskie.

Jako, że mam bardzo dużą skuteczność (od 90%-100% - ostatnie 12 miesięcy) wierzę, że wiele osób dzięki mnie zacznie podobnie jak ja regularnie wygrywać pieniądze!!!.

 

Co OFERUJĘ i co GWARANTUJĘ Ci ze swojej strony:

 

1) 100% uczciwości

2) tylko PEWNE typy i GOTOWE kupony, które pozwolą Ci wygrywać!!!!

3) tylko takie typy i kupony, które sam będę grał!!!

4) typy niedostępne nigdzie indziej!!! tzn. że nie będę ich zamieszczał na ŻADNEJ STRONIE ani nigdzie indziej!!!

5) typy zawsze ,,na czas’’ - co najmniej na 24 godziny przed meczem, tak abyś ZAWSZE ZDĄŻYŁ je obstawić, niezależnie od tego gdzie grasz!!!

6) gwarantuję Ci, że zaczynając grę od małych stawek szybko pomnożysz swoje pieniądze!!! (ja zaczynałem od 2 zł na kupon - obecnie stawiam kilkadziesiąt razy więcej).

 

W jaki sposób dostać się do tej SPECJALNEJ GRUPY?

WYSTARCZY OPŁACIĆ SYMBOLICZNY ABONAMENT KTÓRY WYNOSI:

 

Opcja 1:

 

1 miesiąc - 15 zł.

 

Opcja 2:

 

3 miesiące - 30 zł

 

(powyższe ceny obowiązują w okresie promocyjnym trwającym do końca sierpnia 2005r)

 

 

Wybierając opcję 2 otrzymujesz ode mnie dodatkowo: 7 systemów do gry

u bukmachera o wartości przekraczającej 200 zł (systemy te są ostro reklamowane w Internecie). Ty dostaniesz je ode mnie za darmo!!!

Dostaniesz również prezent o wartości 90zł, a także zestaw linków do bukmacherów internetowych, którzy za SAMĄ TYLKO REJESTRACJĘ dają nam pieniądze na grę!!!

 

Jeśli jesteś zainteresowany regularnym wygrywaniem, to po prostu wybierz opcję, która Ci odpowiada i zacznij wygrywać!!!

 

Mój numer konta:

 

mBank

89 1140 2004 0000 3702 3605 5484

Robert Olbrych

 

(w tytule wpłaty podaj tylko swój numer gg i adres mailowy).

 

 

Gdy wpłata pojawi się na moim koncie NATYCHMIAST dopiszę Cię

do SPECJALNEJ GRUPY i od następnego dnia będziesz otrzymywał ode mnie typy i gotowe kupony.

 

 

Kto zakupi abonament i w ciągu jego trwania zdarzy się miesiąc

z ujemnym bilansem, wówczas do abonamentu zostanie doliczony miesiąc gratis!!!

 

 

 

KAZDA OSOBA W MOIM KLUBIE OTRZYMUJE ODE MNIE REGULARNIE CO TYDZIEŃ RÓŻNEGO RODZAJU BONUSY:

- systemy do gry u bukmachera,

- różnego rodzaju programy do gry u bukmachera,

- e-booki,

- bony i bonusy pieniężne,

- oraz masę przydatnych linków ( statystyki, wyniki, składy, kontuzje itp.).

 

 

Istnieje możliwość otrzymania faktury!!!

 

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie bądź wątpliwości skontaktuj się ze mną.

 

Adresy mailowe:

eugeniusz75@o2.pl

albert1952@o2.pl

emil1980@autograf.pl

LUB GG 3823026

 

 

 

Pozdrawiam

 

Parę słów o sobie....

 

Zacząłem od grudnia 2004r reklamować swoja METODĘ na ogrywanie u buka( METODĘ NIE SYSTEM!!!!)

Gram już trochę....wiem ze nie istnieją żadne systemy 100% bo to jest sport i nigdy nie ma 100% ale strasznie ciekawi mnie ten temat bukmacherstwa....myślałem, myślałem i wymyśliłem coś co na początku wydawało mi się czymś niesamowitym....zacząłem tak grać od roku i co się okazuje? że naprawdę wygrywam prawie non stop!!!

Oczywiście zdarzy się ze jeden kupon z ośmiu nie wejdzie, ale 7 jest trafionych....na początku swój pomysł na grę dawałem za darmo...ale poza tym ze dopłacałem do tego to jeszcze ludzie mnie bluzgali i takie tam......

Pewna osoba której dałem to w pierwszej kolejności powiedziała: To jest super!!! sprzedawaj to, a jeszcze na tym zarobisz.....i wiesz co....zacząłem od 5 zł.

Było mało chętnych nie wierzyli......podniosłem stawkę do 20 zł...kupiło kilkadziesiąt osób....podniosłem stawkę i załatwiłem wszelkie formalności, opłaty, żeby nie było tak, ze ktoś to kupi i zacznie sprzedawać dalej....załatwiłem prawa autorskie......podniosłem cenę do 50 zł i co? i zaczęła się lawina osób....na chwilę obecna gra 712 osób- prowadzę szczegółowa statystykę....bardzo szybko odezwali się do mnie różni cudotwórcy którzy oferują systemy bergera i innych gadów.....z Polsatu i z netu...chcieli strasznie się wymienić....pytałem PO CO? skoro mają takie genialne systemy i chcą za nie od 29 do 150 zł!!!! nawet TYLE CHCIAŁ JEDEN IDIOTA......a Oni wtedy mi odpisali...Robert sam wiesz jak jest...chodzi o kasę....

Odpisałem, że w takim razie są zwykłymi naciągaczami, a oni mi na to, że chyba się choinki urwałem...i pisali ze przecież wiesz ze nie ma żadnych systemów do buka multilotka i innych gier.....owszem ktoś wymyślił różne systemy ale one są dobre tylko na papierze...oferowali progresję i inne bzdury.

Ja wpadłem na coś co naprawdę pozwala regularnie wygrywać-MAM OPRACOWANĄ METODĘ NA WYBÓR WŁASCIWYCH MECZY DO GRANIA...żadne cuda nie widy....a dlaczego postanowiłem to sprzedawać?

Mam swój sklep wiec nie jest to moje źródło zarobkowania......chciałem zobaczyć czy taki produkt jest na rynku potrzebny i czy faktycznie ludzie są w stanie płacić za czyjeś pomysły....teraz wiem ze SĄ! Do tej pory sprzedałem tego 712 sztuk...policz sobie większość poszła po 50 zł...czy pomogło to komuś? Oczywiście!!! niektórzy piszą....jesteś thebeściak... dzięki Tobie zacząłem nareszcie wygrywać i takie tam....bardzo miłe uczucie że ktoś już nie topi kasy....a cała ta banda dzieciaków która mnie wyzywa no cóż.....nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia....ponieważ mój sposób kupiło sporo osób....gro to jeszcze dzieciaki....które nie rozumieją nadal jak trzeba grać....ktoś mi napisał żeby stworzyć taka grupę którym mógłbym dawać gotowce.....podłapałem....i stworzyłem taką grupę- od 1 marca mam 565 osób!!!

Niektórym nie chce się analizować meczy nie znają języków.. itd-chcą gotowce!!!

Ja za symboliczna opłatę poświęcę kilka godzin dziennie i będę im dawał kupony....to że trafiam sporo to już wiedzą....to tyle...

Przepraszam jeśli zaśmieciłem Ci pocztę więcej tego nie zrobię pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...