Skocz do zawartości

kuponiki i analizy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wszystkie kursy - Profesjonal :D

Kupon I:

 

Groclin - Amica 1 1.55

Jak dla mnie pewna 1 Groclin gra starym składem z dodatkowymi wzmocnieniami, pozatym od dwóch sezonów utrzymuje dobrą formę, w sparingach reprezentował sie dobrze więc poradzi sobie napewno ze osłabioną Amicą pozbawioną m.in Marcina Burkhardt i Dariusza Dudki

 

CSKA Moskwa - Tomsk 1 1.28

Pewna 1 wiadomo, że CSKA Abramowicza musi wygrywać \a ponieważ ostatnie dwa mecze remisowali więc powinni przełamać złą passę :cwaniak:

 

St.Etienne - Cluj 1 1.32

ZAcznę od tego że St.Etienne zagrało dobrze końcówkę poprzedniego sezonu więc posiada pewne ambicje by dostać się do Pucharu UEFA (wynik pierwszego meczu tych drużyn był przypadkiem(remis 1:1) a Cluj i tak zazedło jedną rundę za dużo :idea:

 

Lyon - Tottenham 1(zwycięstwo) 1.67

Lyon to solidny zespół ustabiliozowany od 2 sezonów pokazał już klasę w tym turnieju i powinien zostać triumfatorem PEACE CUP m.in dlatego że Tottenham to zespół, który nie zachwycił w tym turnieju (remisyz rywalami z tak zwanej średniej półki :roll: )

 

G.Łęczna - W.Kraków 02 1.16

Mecz do podniesienia AKO / Wiadomo że wisła bez wspaniałego Żurawskiego jest bardzo osłabiona ale powinna wywież choć 1 pkt z Łęcznej :cwaniak:

 

AKO: 5.07

Stawka 8 zł

Wygrana:36.50

 

Pozdrawiam i życze wygranych :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Gość Anonymous

Propozycje na 01.09.2005(profesjonal)

Nr spotk./typ Kurs

583/2 TP-47 - Haka 1,56

Wszystko wskazuje na zwycięstwo gości zarówno pozycja w tabeli jak i poprzednie spotkanie wygrane przez Hakę :cwaniak:

587/1 MyPa- RoPs 1,32

Lider tabeli z przedostatnim zespołem /Mypa nie może sobie pozwolić na strate punktów (w ostatnich 5 meczach stracili ich aż 4)a pozatym prawie same zwycięstwa :cwaniak:

306/1 Robredo - Kuerten 1,29

Robredo może nie zachwyca formą ale Kuerten jest na straconej pozycji(wygrał z Goldsteinem ,który za wiele w tym meczu pokazał) pozatym Guga nie ma kondych a zapowiada się na conajmniej 4 setowy pojedynek :cwaniak:

K01/02 (koszykówka)Polska - Czechy 1,75

na wyjeżdzie przegraliśmy z pepikami więc nie widzęw tym meczu innego wyjścia tym bardziej że wymęczyliśmy zwycięstwo u siebie z Estonią :D

 

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Propozycje na dzień 04.09.2005(Profesjonal):

Nr.zd/typ kurs

778-1 Zagłębie Sosn.- Heko Czermno 1.62

Panowie jak dla mnie pewniak Zagłębie jest w dobrej formie tylko krzywdzone przez naszych kochanych sędziów (przez ich drukowanie mamy 2 punkty mniej ) jak do tej pory Zagłębie przegrało 1 spotkanie i 2 krotnie zremisowało / Uważane jest za kandydata do awansu do 1 ligi/ Wiele rzeczy przemawia za Zagłębiem lecz nie sposób tego opisać( trzeba by o tym podyskutować) :cwaniak:

 

776-1 Jagiellonia B.- Piast Gliwice 1.32

Zaczne od sytuacji Piasta -ledwo utrzymał się w 2 lidze pozatym stracił w 2 poprzednich meczach kluczowych zawodników (czerwone kartki) a w meczu ze Szczakowianką prowadził do połowy 2:0 i zremisował a nie musze chyba przypominać jak ładnie wczoraj przegrała Szczakowianka z Górnikiem Polk. tylko 7:0 :zdziwiony: / jgielonia to jedenz trzech kandydatów do awansu do 1 ligi (jak narazie 1 miejsce w 2 lidze jeszcze bez porażki ) :cwaniak:

 

Mój jeszcze jeden typ na dzisiaj to :

Polska - Rosja (siatkówka) 2 (jeszcze profesjonal nie podał kursów według mnie na Rosję będzie ok. 1.6) Polska bez rozgrywającego nie może pograć ztakim zespołem jak Rosja / atak u nas też nie najlepszy więc Rosja powinna sobie poradzićz wybrykami Lozzano :wstyd:

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Słuchaj Bodzio w tym dziale podajesz tylko kupony i prowadzisz statystyki swojej gry.Wszelkie analizy dotyczące poszczególnych typów piszemy w działach z wybranej dyscypliny :uwaga: Także w dziale Wspólny Kupon możesz dać najpewniejszy według Ciebie typ na dany dzień wraz z analizą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Słuchaj Bodzio w tym dziale podajesz tylko kupony i prowadzisz statystyki swojej gry.Wszelkie analizy dotyczące poszczególnych typów piszemy w działach z wybranej dyscypliny :uwaga: Także w dziale Wspólny Kupon możesz dać najpewniejszy według Ciebie typ na dany dzień wraz z analizą.

 

Codziennie mnie ktoś zaskakuje -------WACIAK------- CHOLERA (*mało kiedy przeklinam) nie wiedziałem że jesteś moderatorem tego forum.

 

Chyba przeszła u nas CATARINA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...