Skocz do zawartości

sposób grania


ucze

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym sie z wami podzielic pewnym spoosbem granie u bukow i poprosic was o podzielenie sie swoimi uwagami

 

aby zagrac potrzebujemy mecze o lacznym kurise ok 3 u buka naziemnego ok 3,4

kurs moze byc wiekszy ale nie powienien byc mniejszy niz 3zl. Oprucz tego

potrzebne sa tez dwa mecze gdzie stawki w tych meczach przedstawiaja sie nastepujaco

2,00 3,00 3,05 lub podobnie chodzi o to zeby na faworyta(gospodarza) byl kurs 2,00 a pozostale dwa kurs minimum 3,00

teraz rozpisujemy to na 6 kuponow przypuszczalnie kazdy kupon za 10 zl

kup1

ako-3.00

1m-1-2,00

EWK-60zl-zwrot wlozonych pienidzy

 

kup2

ako-3.00

2m-1-2,00

EWK-60zl-zwrot wlozonych pieniedzy

 

kup3

ako-3,00

1m-x-3,00

2m-x-3,00

EWK-270zl=+210 zl

 

kup4

ako-3,00

1m-x-3,00

2m-2-3,05

EWK-270=+210zl

 

kup5

ako-3,00

1m-2-3,05

2m-x-3,00

EWK-270z =+210zl

 

kup6

ako-3,00

1m-2-3.05

2m-2-3,05

EWK-270zl=+210zl

 

1m-pierwszy mecz ze stawkami 2.00 3,00 3,05

2m-drugi mecz ze stawkami 2,00 3,00 3,05

ako-mecze o lacznym kursie 3.00

EWK-ewentulana wygrana

wiec jezeli wejda nam mecze o lacznym kursie 3,00 to mozemy byc pewni ze nie bedziemy stratni

poniewaz w przypadku trafienia w pierwszym meczu 1 wygrywamy 60 zl(kupon 1) moze sie tez zdarzyc ze w drugim meczu trafimy 1 wtedy rowniez mamy zwrot postawioncyh pieniedzy bo wygrywamy tez 60 zl(kupon 2)

jezeli uda nam sie trafic w obydwoch meczach 1 to jestemy +60 zl poniewaz trafiamy 2 kupony po 60 zl(kupon 1 i kupon 2)

jezeli w zadnym z tych dwoch meczow nie bedzie 1 to znaczy ze jestemy +210 zl bo wygrywamy 270zl(wtedy trafiamy jeden z kuponow 3,4,5lub 6 )

 

niestety problemem moze sie okazac zanlezienie dosc pewnych meczy o lacznym kursie ok 3zl ale mi sie to udawalo i powiem ze na tym systemie grania nie bylem stratny

a wiec piszcie co o tym sadzicie mam nadzieje ze przyda sie to komus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie jezeli w pierwyszm meczu bedzie 1 a w drugim bedzie 2 albo x to wygrywasz 60 zl czyli jestes na czysto zwruci ci sie kaska za kupony tak jak masz to w kuponie nr 1 pokazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak to opisales ze niewiele z tego rozumiem

 

kup1

ako-3zl

1m-1-2zl

EWK-60zl-zwrot wlozonych pienidzy

 

ako-3zl ? ako-3 jak juz cos, w zlotowkach to moze byc stawka :p

 

1m-1-2zl 1m ? rozumiem ze ma oznaczac pierwszy mecz. "1" typ na gospodarza. "2zl" a to chyba kurs (znowu w zlotowkach? :O ) na gospodarza, ale jak to jest singiel to dlaczego u gory ako 3?

 

 

i nie rozumiem na jakiej zasadzie jest zwrot przy 1 i x lub 2 jak nie zagrales zadnego singla na x czy 2 tylko na sama jedynke, nie zagrales tez zadnego dubla 1+x ani 1+2

a na kazdy kupon jest 10zl

 

chyba ze cos zle kojarze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest napisane wyzej potzrebne sa mecze o lacznym kursie 3 i jeszcze dwa mecze ale mysle ze dobrze jest wszytsko wytlumaczone

mimo to jesli ktos ma jakies problemy ze zrozumieniem to piszcie na gg bo na forum ciezko wytlumaczyc z powodu braku czasu pozdro kumaci:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze jesli nie wejda mecze o kurise3.00 to kupony w plecy ale ja tam nie narzekam jesli ktos chce niech sprubuje ja nie namawiam a tylko pokazuje jak mozna zagrac szczegolnie olpaca sie jak sie zaczynaja najsilniejsze ligi wtedy jest sporo meczy do wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz znalazłem dwa mecze,mianowicie

 

Falkenberg - Norrköping 3,00 3,45 2,20

Västerĺs - Väsby 2.05 3.45 3.30

 

ja spróbuje zagrac tym systemem,tylko zagram za mniejszą stawke np za 5 pln

 

kursy z expektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinacja niezła ale jak każda ma swoje wady i zalety.

ZALETY

- w 4 wariantach na 6 znacznie podnosi się zysk niż przy zwykłym AKO 3,00 za 60zł

- przy kursach 2,00/3,00/3,05 dość często weyjdą rezultaty na kursie 3,00 szczególnie jeżeli kurs 2,00 bedzie na zwycięstwo gości

-najczęściej jeżeli jeden z kursów oscyluje około 2,00 pozostałe są nieco wyższe niż 3,00 więc zysk może w tych 4 wariantach być większy

WADY

-trzeba trafić AKO 3,00 [bezwzględnie]

-gdy w 1 i 2m wyjdzie rezultat na kursie 2,00 tracimy zysk któty mógłby być z zagrania samego AKO 3,00 za 60zł

- podnosi kilkukrotnie koszty gry w progresji w przypadku błedów w AKO - 3,00

- przy grze bez progresji trzeba conajmniej 1 raz na 3 trafić AKO 3,00 i 1 i 2m na kursie 3,00 aby wyjść na swoje z małym zyskiem [pomijając zwroty]

System raczej wydaje mi sie,że nadaje się do gry na mniejszych stawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie całkiem ciekawy systemik :)

 

Gorzej jak ako 3 pln nie wejdzie,wtedy 60 pln w plecy ;)

 

Ja tego systemiku nie czaje jezeli wybieramy z oferty 2 mecze i i rozpisujemy w systemie pelnym to mamy 9 kombinacji jak nie patrzal

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ilosc kuponow

 

1 1 1 x x x 2 2 2

 

1 x 2 1 x 2 1 x 2

 

A Ty Ucze stworzyles 6 kuponow i tu :jupi: dla Slimaka ktory chyba znalazl wlasnie te brakujace ogniwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde ciezko jush zrozumiec to co nasmarowales

 

teraz rozpisujemy to na 6 kuponow przypuszczalnie kazdy kupon za 10 zl

ako-3.00

1m-1-2,00

EWK-60zl-zwrot wlozonych pienidzy

skad te 60 zl

 

10 x 3 =30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucze jednak po głębszym zastanowieniu się to ten system w dłuższym okresie czasu chyba jednak da mniejszy zysk niż samo AKO - 3,00 za 60zł bez kombinacji 1 i 2 meczu bo np;

- zakładając optymistycznie, że na 9 zagranych takich kombinacji po 6 kuponów wejdzie 9 razy AKO 3,00 i po jednym razie każda z możliwych kombinacji 1 i 2 meczu to będziemy mieli takie oto wygrane. 1 AKO- 2,0 / X AKO - 3,0 / 2 AKO- 3,0

1m 2m

1;1- zysk-60zł

1;X- zwrot

X;1- zwrot

X;X- zysk-210zł

X;2- zysk-210zł

2;X- zysk-210zł

1;2- zwrot

2;1- zwrot

2;2- zysk-210zł

razem zysk 900zł

Natomiast gdybyśmy zagrali te 9 razy samo AKO 3,00 za 60zł zysk wyniósłby 1080zł.

System staje się porównywalny z grą na same AKO-3,00 dopiero wtedy gdy w 1 i 2 m nie wystąpi 1 conajmniej 5 razy na 9 gier po 6 kombinacji.

Jeszcze gożej to wygląda gdy AKO-3,00 trafimy tylko 5 lub 6 razy ponieważ może tak być ,że akurat wtedy gdy trafimy AKO-3,00 to zejdzie się własnie z kombinacją 1 i 2 m dającą tylko zwrot.

Na pierwszy rzut oka system wygląda zachęcająco ale po głebszej analizie nie wygląda to tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wiekszosc zrozumiala ten system chcialbym pospowiedziec wam ze gdy wybieramy mecze ze stawkami 2.00 3.00 3.05 to najlepiej zeby kurs 2.00 byl na druzyne gosci (tak jak juz tu ktos to pisal ) mozna tez wybierac mecze do 1 polowy tam na remis jest stawka 2.00 a czesto sie zdarza ze zespoly prowadza do przerwy wtedy trzeba oczywisce inaczej ulozyc te kupony ale juz z tym nie bedziecie mieli klopotu chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zapoznaniu się z materiałem mogę powiedzieć, że:

- sposób rozpisania meczy i ewentualne zyski (czy raczej zminimalizowane straty) są zachęcające,

- praktycznie wszyscy się skoncentrowali na analizowaniu wygranej, a nikt nie zwrócił uwagi, że trafienie 3 zdarzeń z łącznym AKO = 3 nie jest niczym gwarantowane.

 

Krótko mówiąc, większym wyzwaniem (co będzie nobilitujące) jest złożenie właśnie grupy zdarzeń, niż odpowiednie pogrupowanie poszczególnych AKO na kuponach (aby zarobić i uniknąć zwrotów). I tutaj według mnie leży pies pogrzebany.

 

Niemniej gratuluje pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...