Skocz do zawartości

LARGO zaczyna grać


Largo

Rekomendowane odpowiedzi

no dzisiejszej nocy zanotowałem mały plusik :) tak mały że sam go prawie nie zauważyłem :) teraz napewno już trzeba będize grać na wygraną LAD ... to juz chyba ostatni mecz z LAA .. tak więc moze pokażać cos rozsądnego :) no i ten BAL ... mam nadizeje zę dzisiaj się przełamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nadal się jeszce troche bawie ale jak w końcu znajde to czego szukam to zobaczycie jak się wygrywa :p a teraz do sedna sprawy

 

KUPON 1

Texas Rangers - Los Angeles Angels (2.32) :wsciekly:

stawka 8

ewentualna wygrana 18,56 +10

uzasadnienie : LAA za dlugo wygrywa nie wiem czy jest zespół z porównywalnie tak długa dobrą poassa teraz gtrają na nie swoim terenie tak więc mogą się podtknąć ... choaicż wybrani pitchersi na to nie wsakzują ... lizce tutaj na niespodzianke

 

KUPON 2

Boston Red Sox - Cleveland Indians (2.53) :))

stawka 8

ewentualna wygrana 20.24

uzasadnienie : Boston ma teraz długą liste wygranych .... podobnie jak LAD ... ile mozna wygrywac a CLE po wczorejszym wygranym meczu dzisiaj będize liczyło na jeszce jedną wygraną tak więc mam nadizeje że dzisiaj to wlasńie będize niespodzianka ( na tych pitchersach się za bardzo nie znam ale mam nadizeje ze bedize dobzre --- narazie się ucze tego sportu )

 

KUPON 3

Los Angeles Dodgers - San Diego Padres :))

Baltimore Orioles - New York Yankees :))

Boston Red Sox - Cleveland Indians :wsciekly: (pomyliłem się przy obstawianiu )

Minnesota Twins - Kansas City Royals :))

Texas Rangers - Los Angeles Angels :wsciekly: ( a jednak przegrali :/ )

stawka 10

ewentualna wygrana 61,29

( to taki zakładzik 3z 5 :) mam nadizeje zę wejdzie :) nie psize uzasadnienia jeżęli coś będize niejasne to wyjaśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz chyba wiem jak dlaj grać dzisiaj zwiększam bardzo stawke na przegraną LAA no bo kurde ile można wygrywać ... jeszce tylko nie wiem co z pitchersami .. ale to się potem doiem jak będą kursy :) ale chyba jest sense grania na przegraną LAA

 

SD LAD ....

tutaj chyba nie będzie większej niepodzianki prawdopodobnie dziisiaj LAD wygra mecz a potem znowu SD i ostatni mecz też wygra SD :) mam przynajmniej taką nadizeje :)

 

to by było na tyle więcej meczy nie bardzo mam czas przeglądac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj kolejne mecze zrezygnowałem z SD Vs LAD .. bo mimo przeczucia ze wygra SD nie chce za bardzo kombinować :)

 

KUPON 1

Oakland Athletics - Seattle Mariners (2,29)

stawka 10

ewentualna wygrana 22,9

uzasadnienie : jak na OKLAND to też bardzo dluga seria wygrancyh :) wczoraj dzień przerwy to teraz muszą przegrać wprawdzie grają z drużyną które nie może się za bardzo chwalic swoimi sukcesami ale licze na cud :)

 

KUPON 2

Texas Rangers - Los Angeles Angels (2.16)

stawka 15

ewentualna wygrana 33,40

uzasadnienie :) ... no chyba nie musze tłumaczyć :D

 

KUPON 3

Florida Marlins - Atlanta Braves (2,87)

stawka 5

ewentualna wygrana 14,35

uzasadnienie : podobnie jak powyżej Floryda ciągnie ładnie ale też koniec ::) jeżlei nie dzisiaj to już jutro muszą przegrać :) a wydaje mi sie że ATLANTA będize głodna zwycięśt ostatnio tylko 2 zwycięstwa :)

 

i na koniec znowu jakiś sytemik .. o którym nie mam pojęcia tripex ... czy jakoś tak :)

 

KUPON 4

Baltimore Orioles - New York Yankees

Wybrani pitchers Ponson - Wang

MLB 2 1.82

St Louis Cardinals - Cincinnati Reds

Wybrani pitchers Mulder - Claussen

MLB 1 1.43

Oakland Athletics - Seattle Mariners

Wybrani pitchers Zito - Moyer

MLB 2 2.29

 

stawka 20

ewentualana wygrana 80,05

 

zobaczymy przez ostatnie dni wychodze albo na plus albo na minus ... ale to wysztko to wachaania w granicach 1 złotego :| tak więc stoje od dłuższego czasu w miejscu ..i niech się lepiej coś ruszy bo zaczynam się nudzić takim obstawianiem ... ( mam nadizeje zę nie ruszy się na gorsze :| )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...