Skocz do zawartości

LARGO zaczyna grać


Largo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj postawiłem na TENIS

KUPON 1

 

Mirnyi - Gasquet 2 (1,55) :))

Ancic - Hernych Jan 1 (1,2) :))

Llodra - Philippoussis 1 (2,2) :))

STAWKA 5

KURS 4,09

Ewentualna Wygrana 20,45 :))

 

po doliczeniu jeszce jednego kuponu i odliczeniu dzisiejszych przegranych na koncie zostaje 148,45 i od dzisiaj przeczucam się na progresje. Obstawiac będe MLB.

Los Angeles Angels

Los Angeles Dodgers

 

obstawiam że te drużyny będą przegrywały tak więc cały czas będe stawiał na ich przegraną

 

jeżlei chodiz o stawki to przedstawiają się one w nastęnujący sposób

2 - 4 - 16 - ... i tak dalej

 

doradźcie mi czy to jest dobry pomysł progresją będe się bawil pierwszy raz tak więc jestem troszke zielony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam... jesli chcesz rade to jest to zly pomysl... tzn. progresja MLB jak najbardziej i z tym sie zgadzam ale inaczej to musisz rozplanowac. Na bank nie osiagniesz zysku jak bedziesz mnozyl stawke x2 jak bedziesz przgrywal... musisz ustalic zysk jaki chcesz osiagnac... np. +10 zł kazdego wieczoru i tak obliczac zeby po ukonczeniu progresju na danym poziomie być te +10 zł do przodu. Rowniez gra na przegrana druzyn nie jest za ciekawym tematem... lepiej wybierac sobie druzyne kazdego dnia i ciagnac na nia progresje w przypadku jej przegranej. Poobserwuj jeszcze tematy i zobacz na czym to polega... zobacz moj temat Krzyska i kilku innych a zorientujesz sie blizej na czym polega progresja MLB, bo nie jest to zwykla progresja, taka jak w przypadku remisow w mecze pilkarskie (inne kursy).

 

Ufff.... to sie rozpisalem mam nadzijee ze w czyms pomoglem i w czyms doradzilem, jakby jeszcze cos to zapraszam na PW

Pozdrawiam :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pierwsze mecze się zakończyły dzisiaj mam nadzieje kolejne :)

przedstawiam rezultaty

 

KUPON 1

Chicago White Sox - Los Angeles Dodgers 1 (5-3) 2.91 (czyli gram etap drugi)

 

KUPON 2

Minnesota Twins - San Diego Padres 2 2 (2-7) 2.29 (wygrali czyli jade od nowa)

KUPON 3

Los Angeles Angels - Florida Marlins 1 1 (2-1) 2.19 (tak jak wyżej od poczaktu etap pierwszy

 

co do wyjaśnieć to stawka nie jest mnożona X2 tylko jest to potęga pierwszej stawki czyli przedstawia się to tak

2 - 4- 16- 196-.... i tak dalej :)

 

obstawiam wygrane tych 3 drużyn jezęli gdiześ progresja zajdzie za wysoko to przerywam inne co do stanu konta to wynosi on teraz 153,41 ale już dzisiaj dokonam przelewu na 150 złotych tak więc może sobia pogram ptogresją dłużej :)

 

 

piszcie swoje uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 1 (etap 2)

Chicago White Sox - Los Angeles Dodgers 2.47

Stawka 4

ewentualna wygrana 9.88

 

KUPON 2 (etap 1)

Minnesota Twins - San Diego Padres 3.56

stawka 2

ewentualna wygrana 7.12

 

nie widze meczu dla Los Angeles Angels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak... nie tak. Tzn. jak chcesz mozesz tak grac, ale nie polecam. Mam swoj arkusz ktory liczy ile chcesz wygrac itd. jest od gdzies w topic`ach Fenixa, ale nie chce mi sie szukac - napisz PW a wysle Ci arkusz. Zakladasz zysk np. 10 zl na kazdym meczu, i tak podwajasz stawke zeby na kazdym etapie progresji zyskac 10 zl ni mnie ni wiecej. Btw. 2,4,16,256,512,1024

 

Jesli chodzi o progresje na stale druzyny... Zajrzyj na temat Fenix`a a pozniej na Krzysiekowa i Stamei... Fenix podobno przetrwal (yea)....

 

Zycze sukcesow :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no racja tak sobie teraz policzyłem że troche bez sensu żeby taką progresje dawać :/ bo brakło by mi nawet przy wpłacie dodatkowej kasy na już 4 etap :/ zrobie tak jak mówisz :) dziennie dyszka :) to bardzo dobry pomysł dzisiaj po tym jak się te mecze skończą to tak włąsńie będe robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago White Sox - Los Angeles Dodgers 2.47 kolejna przegrana ... jak myslicie czy oni wogóle mają szanse wygrać :> dzisiaj zagram na nich progresją +15 żeby z każdego meczu było +15 złotych :)może dzisiaj będa mieli szczęśliwy dzień

 

Chicago White Sox - Los Angeles Dodgers 2.47 WYGRANA czyli progresja znowu od początku mam nadizeje że jeszcze kilka razy będą wygrywać ... dzisiaj progresja na nich +10

 

narazie nie podaje typów bo nie mam ich na expekcie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago White Sox - Los Angeles Dodgers 2.47 kolejna przegrana ... jak myslicie czy oni wogóle mają szanse wygrać :> dzisiaj zagram na nich progresją +15 żeby z każdego meczu było +15 złotych :)może dzisiaj będa mieli szczęśliwy dzień

 

Chicago White Sox - Los Angeles Dodgers 2.47 WYGRANA czyli progresja znowu od początku mam nadizeje że jeszcze kilka razy będą wygrywać ... dzisiaj progresja na nich +10

 

narazie nie podaje typów bo nie mam ich na expekcie :/

 

 

Brachu - nie bardzo kojarzę grasz na wygraną Dodgers, jesli tak to dziś w nocy dostali w dupę a więc czeka cię kolejny poziom :/ , a tu szykują się trzy nieciekawe wyjazdy Do San Diego ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzisiaj ciekawie się podziało bo SD gra z LAD a ja na oba zespoły mam progresje :)ale nie będe szalał o to kupony na dzisiaj :)

 

KUPON 1,2

San Diego Padres - Los Angeles Dodgers (1,55) (etap 1) :))

stawka 15

ewentualna wygrana 23,25 +10

KUPON 3

Los Angeles Angels - Texas Rangers (1.89) (etap 1) :))

stawka 10

ewentualna wygrana 23,25 +10

 

założenie dzeinnie + 10 na każdym meczu :) + 10 na czysto oczywiście granica błędu +- 2 złote

 

jednej rzeczy tylko nie wiem ... zakładam że dzisiaj nie wejdzie mi mecz z SD ... to jutro obstawiam tak żeby wyjść 20 złotych na czysto :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednej rzeczy tylko nie wiem ... zakładam że dzisiaj nie wejdzie mi mecz z SD ... to jutro obstawiam tak żeby wyjść 20 złotych na czysto :>

 

Nie... stawiasz tak zeby nadal byc +10 zł, grasz poprostu non stop na zysk na czysto 10 zł. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj takie kolejne meczyki

SD jest na fali zobaczymy jak długo dzisiaj kolejny mecz z LAD

KUPON 1

San Diego Padres - Los Angeles Dodgers (1.48) :))

stawka 20

ewentualna wygrana 29,60 +10

 

KUPON 2

Los Angeles Angels - Texas Rangers (1.73) :))

stawka 15

ewentualna wygrana 29,60 +10

 

takie o to dzisiaj kuponiki .... i moje skromne pytanie tylko się nie śmiać :) nie kazdy sie musi znać na tym sporcie przecież :)

macie możę jakieś stronki o tym jak się gra w ten sport jak się punktuje i ile się gra meczy u siebie z kim jakie są tabele i tkaie tam :) bo bez tego raczej ciężko coś trafić :p ja tylko znalazłem wyniki na żywo z MLB :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie o to dzisiaj kuponiki .... i moje skromne pytanie tylko się nie śmiać nie kazdy sie musi znać na tym sporcie przecież

macie możę jakieś stronki o tym jak się gra w ten sport jak się punktuje i ile się gra meczy u siebie z kim jakie są tabele i tkaie tam bo bez tego raczej ciężko coś trafić ja tylko znalazłem wyniki na żywo z MLB pozdrawiam

 

Ja patrzac na staty pitchers korzystam z www.mlb.com a chcac zobaczyc tabele i ostatnie mecze, a takze staty na poszczegolne mecze wchodze na www.betandwin.com i tam z livescore patrze. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielkie dzięki za linki :D w sumie mam to samo :) oprócz tej jednej storny z objaśnieniami co i jak :)

 

Kuponiki na dzisiaj:

 

KUPON 1

San Diego Padres - Los Angeles Dodgers (1.60) :wsciekly:

stawka 15

ewentualna wygrana 24 +10

KUPON 2

Los Angeles Angels - Texas Rangers (1.85) :))

stawka 12

ewentualna wygrana 22 +10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzisiaj grramy dalej z tą różnicą że SD obstawiam dzisiaj na +20 za tą wczorejsza porażke no to zaczynamy

 

KUPON 1

San Diego Padres - Los Angeles Dodgers (1.61) :wsciekly:

stawka 30

ewentualna wygrana 48,30 +20

nie widze meczu dla LAA ....

 

 

 

no nie podoba mi się że coraz wyżej tą progresje ciągnąć trzeba ale lloooooz gramy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze no i mamy dziisaj kolejne mecze ... zaczynamy ( mam nadizeje zę dzisiaj SD wygra i zwróci mi się kasa :/

 

KUPON 1

San Diego Padres - Seattle Mariners (1.85) :wsciekly:

stawka 50

ewentualna wygrana 92,50

 

KUPON 2

Los Angeles Angels - Los Angeles Dodgers (1.60) :))

stawka 20

ewentualna wygrana 32

 

Chyba mam czarną serie bo Tenis którego już nie zamieszczam tutaj tez mi nie wchodzi :/ stan konta na po obstawieniu zakładów :(80 złotych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY......

co powinienem teraz zrobić .. SD przegrało znowu .... i to baaaaardzo wysoko :( jeżłei dzisiaj ich obstawie i znowu przegrają to kończe swoją gre :/ może nie obstawiać tego meczu ...

 

Licze na wasze zdanie co do meczu SD :) masakra :/ to już ich 4 przegrana :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi coś powie o dzisiejszych pitchersach na spotkanie SD ... bo na expekcie nawet ofert jeszce nei ma :/ tak więc nawet nie wiem co i jak :/

napiszcie mi coś bo od rana siedze i myśle czy obstawiać i jak obstawiać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff ;D

 

KUPON 1

Los Angeles Angels - Los Angeles Dodgers (1.66)

stawka 20

ewentualna wygrana 33,40 +10 :))

 

Kupon 2

San Diego Padres - Seattle Mariners (1.48 ) :))

stawka 70

ewentualna wygrana 103,6 (tutaj grałem już o zwrot kosztów większość się zwróciła )

 

stan konta po wszysztkich grach 159 a na początku 120 :) powolutku do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tez dobra noc u Ciebie... ja stalem na skraju bankructwa naszczescie powoli wychodze na prostą (jeszcze 30 zł :wsciekly: )

Pozdrawiam i gratuluje...

PS. Uwazaj przy takich zasobach finansowych na grę na dwa szlaki! Jest bardzo niebezpieczna i czesto konczy sie bankructwem :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz racje wczoraj o mało serca nie zostawiłem przed tym monitorem jak w ciągu kulku minut z 8-1 zrobiło sie 8-5 :D musze to zmienić :) i bardziej sie wciągnąć w tą gre :)

 

 

a co d oTwojej straty to spoko niedlugo będizemy pływać w milionach :D beidzmey jeść kawior kąpać się w szmpanie mieszkać w willi z basenem i groźnym psem :D:D

 

 

a co do SD to chyba z nimi kończe już nie będą ciągneli tak dobrze ... tak samo LAA teraz ma bardzo długą serie LAD już przegrało z nimi 2 razy to może dzisiaj będą chcieli wygrać zobaczymy tak samo było jak SD grało z LAD po dwóch wygranych LAD zaczeło wygrywac ... może tutaj będize podobnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzisiaj troszeczke zaszalałem :)

 

KUPON 1

Philadelphia Phillies - Boston Red Sox (1.96) :))

stawka 10

ewentualna wygrana 19,6 +10

 

KUPON 2

New York Yankees - New York Mets (1.47) :))

stawka 15

ewentualna wygrana 22,05 +10

KUPON 3

Los Angeles Angels - Los Angeles Dodgers (2.40) :wsciekly:

stawka 10

ewentualna wygrana 24,1

 

KUPON 4

Cleveland Indians - Cincinnati Reds (1.58) :))

Washington Nationals - Toronto Bluejays (1.72) :wsciekly:

stawka 10

ewentualna wygrana 27

 

 

no i zobaczymy mam nadzieje ze nie bardzo bierzecie przykład z tych typów :) bo dzisiaj pół dnia siedziałem i kombinowałem ... i teraz jak na to patrze to nie wygląda to zbyt dobrze :/ ale juz zostało to obstawione :)

 

naraize przerywam progresje ... musze sie troche podszkolić w tym sporcie głupotą było by przegrywanie pieniędzy nie mając pojęcia o tym sporcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...