Skocz do zawartości

Czy jest coś takiego?


piachu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jeżeli post jest pisany w nieprawidłowym dziale proszę o przeniesienie.

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

W tym systemie na 100% trzeba wygrać nie możnaby przegrać.

Robimy takie kombinacje na kartkach i dajemy tyle opcji żeby 1 na np. 30 kuponów wszedł. Wybieramy X ilość meczów i rozpisujemy każdą z opcji.

 

I

1- 1.60

2. 2.05

 

II

1. 1.80

2. 1.80

 

III

1. 1.75

2. 2.10

 

Robimy z tego taki zakład złożony w tym wypadku byłoby 3 spotkania (napewno trzeba więcej) aby 1 opcja na xxx możliwych udała się. Rozumiecie o co mi chodzi. Robimy taki zakład złożony, aby suma jaką wygramy była większa od wkładu jaki podaliśmy. Czy jest takie coś, czy istnieje określony programik na ten system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, ale ... sam nie wiem. Zakladajac ze zdarzenie ma dwa wyniki lose win, to dla i-tej ilosci meczy mamy wzor 2 do i`tej (potega) jesli 3 torowe to 3 do i`tej. Wklad jest bardzo duzy ... a wygrana... hm trzeba by policzyc na konkretnym przykladzie. Zeby to sie zwrocilo trzeba by zagrac duza ilosc meczy, mysle ze przy 8 mialoby szanse wypalic, ale policzmy 2 do 8 = 16x16=256 kombinacji. Zakladamy ze sredni kurs wynosi 1,50 ... to wygrana za taki kupon wynosi okolo 30 zl, ale przy srednim kursie 2,00 wygrana wynosi okolo 300 zl. Jaka masz pewnosc ze trafisz na wysokie kursy? Jesli pewniaki beda wygrywaly (chodzi o kursy 1,05-1,75) to jestes w plecy 230 zl okolo. Jesli wygraja (w wiekszosci) nie pewniaki :frown: To zyskasz okolo 30 zl.... czy warto? Sam sie zastanow? Wpadles na pomysl ...takiego surebet`a kombinacyjnego ... Przy zdarzeniach z 3 wynikami, moze to byc oplacalne bardziej, wygra jedna druzyna z kursem 13 zl, albo cos takiego.... ale nie polecam... moze niech jakis senior sie wypowie ja gram tylko miesiac, z mojej strona to tylko matematyka :) co ten kierunek informatyka matematyczna robi z ludzi ... :-) ;-)

 

Aha liczylem na kazdy zaklad 1 zl, jesli gdzies sie pomylilem w obliczeniach to sorrki (kursy wzialem losowo wybrane okolo +/-1,50 i +/-2,00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem kiedyś coś z takiego z tym że kursy na zdarzenia wynosiły w przypadku typów dwrdrogowych 1.80 a w przypadku typów trzydrogowych ok. 2.70. I nic z tego ;( choćbyście nie wiem ile daliście kuponów ze wszystkimi możliwościami typów to zawsze bukmacherzy wyjdą na swoje. Chyba że będziecie trafiać kursy wyższe to może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...