Skocz do zawartości

BET-AT-HOME!! Świetne typy!! Wchodźcie, naprawde warto!!


damyan90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

To mój temat w którym będe zamieszczał mocno przemyślane typy, oczywiście jak w temacie w bet-at-home. Na dzisiaj nic nie daje ponieważ jeszcze mi kasa na konto nie doszła, ale gdy tylko tam się znajdzie postaram się umieszczać regularnie typy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Elo zakładasz temat piszesz w nim byle co a typy podajesz dopiero za 2-3 dni :D zobaczymy jak ci pojdzie bo jak puszczas tzw tasiemce to nie wiem czy duzo wygrasz bo takie to wchodzą 1 na rok ::D:D chyba ze masz duze szczescie to bedziesz bogaty

 

Pozdrawiam i zapraszam do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię tasiemców bo wiem że to nie wchodzi. Będe grał kupony z ako 2 za 5zł głownie i zobaczymy ile sie dorobie! Przesłałem do bet-at-home screen przelewu więc to chyba już tylko kwestia najwyżej 30minut aż dojdzie mi kasa na konto! Zapewniam że moje typy będą mocno przemyślane ponieważ nie chce stracić kasy! Oczywiście zaraz zobacze twój temat! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój temat w którym będe zamieszczał mocno przemyślane typy

 

 

Zapewniam że moje typy będą mocno przemyślane ponieważ nie chce stracić kasy

 

 

narazie tylko zapewniasz :DD

mozesz prezciez podawac typy na sucho, to zaden problem :mrgreen:

jak juz kase masz to spoko

zobaczymy jak dobry jestes w te klocki :D

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kasa już jest na koncie! Mam już pomysł na jeden kupon, powiedzcie co o nim myślicie:

 

Belchatow - Kujawiak 1 1,40

AC Milan - Palermo 1 2,20

Le Mans - SCF Amiens 1 1,60

Stawka:4,2

AKO:4,93

EWK:20,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kasa już jest na koncie! Mam już pomysł na jeden kupon, powiedzcie co o nim myślicie:

 

Belchatow - Kujawiak 1 1,40

AC Milan - Palermo 1 2,20

Le Mans - SCF Amiens1 1,60

Stawka:4,2

AKO:4,93

EWK:20,7

 

ten milan niepewny moga odpuscic ale zobaczymy jak sie skonczy mecz :roll: pozdro oby weszlo bo reszta mnie sie podoba :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam po długiej przerwie! Nareszcie forum już działa bo myślałem że mi sie coś w kompie spiepszyło. :mrgreen: Na dzisiaj póściłem coś takiego na noc:

 

Florida M. - Seattle Mariners 1 1,55 :f:

New York Mets - Houston Astros 1 1,50 :DD

Stawka:4,2

EWK:9,77

 

(Oby weszło bo na koncie mam już tylko 4,2 ponieważ wygrałem troche kasy ale przelałem to wszystko na konto w banku. Zostawiłem tylko około 16zł i troszke przegrałem) :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety na koncie zostało mi już tylko 4,2. :oops: Jeżeli mi to nie wejdzie to zmieniam bukmachera:

 

Widzew Lodz - LKS Lodz 1 1,35 :f: (kuźwa!!)

Esthonia - Portugal 2 1,40

Czech - Mazedonien 1 1,10 :DD:

Latvia - Liechtenstein 1 1,10 :DD:

Stawka:4,2

EWK:9,6 :f::f::f::f::f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i konto puste. Po zastanowieniu się nie będe zmieniał buka. Przelałem już 10zł na konto i jutro prawdopodobnie dojdzie. Jutro coś postawie z polskiej ligi pewnie i może holenderskiej. Jeszcze zobacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj na odegranie pósczcze coś takiego:

 

Germany - Italy 1 1,25 (kobiety) :mrgreen:

FC Volendam - Stormvogels/Telstar 1 1,55 :f:

Stawka:4,2

EWK:8,14

 

Powiedzcie mi co o tym myślicie albo podajcie jakieś pewniaki na dzisiaj bo chce sie odegrać za wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem wczoraj na nba i wygrałem. Sorki że tego nie zamieściłem ale nie miałem bardzo czasu. A oto ten mecz:

 

Spurs (un 176,5) - Pistons (ov 176,5) 1 1,80 :mrgreen:

Stawka:5,8

EWK:10,44 :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie sobie chyba z tydzień przerwy w typowaniu. Znacie jakiegoś buka internetowego z dużą ofertą, małym minimalnym depozytem i minimalną stawką oraz z którego będzie można wypłacić pieniądze na czyjeś konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienx!! O tym jaka stawka i minimalna wpłata to wiem ale słyszałem że niestety nie można wypłacić na czyjeś konto. A chciałem zrobić tak że zarejestruje sie na tate, ponieważ mam dopiero 15lat przelałbym pieniądze ze swojego konta a później wysłałbym im skan dowodu od taty i wypłaciłbym kase na swoje konto. Szkoda. Zostało mi jeszcze na koncie w admiralbet troche kasy ale za mało żeby wypłacić i myślałem że jakbym uzbierał te 15 euro to później mógłbym zagrać w expekcie. Jeszcze zobacze ile uzbieram w admirale. A nie wiecie ile trzeba w betandwin minimalnie wypłacić kasy na konto? Może sie myle ale czytałem coś i było że min to 30euro ale mogło mi sie ze Sportingbet pomylić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1 euro to warto cokolwiek z dużym kursem postawić. A co do Nadala to myślę, że nie ma pojęcia o grze na trawie a ta bez wątpienia na Wimbledonie rośnie :mrgreen: Za eurola można sobie zafundować troche emocji ale za mocno tych kciuków Waciak nie trzymaj - jak dla mnie jedna może dwie gry i po Nadalu, ale zobaczymy. Nie mam nic do chłopaka i życzę nu jak najlepiej a kto ma racje zobaczymy już za niedługo. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej przebitce sa tylko dwa powody zeby obstawiac:

1. Dostajesz do domu jutrzejsze gazety

2. Zawsze to swietna zabawa kiedy sie wygra (a z czasem i emocje). Kto wie moze jednak wygra W. Sam na tenisie sie nieznam, ale obstawilem zwyciestwo Det nad Sas 4-2 tez za 1. Strata bedzie zadna, a satysfakcja z wygranej :jupi:

 

Ja ci zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póściłem sobie takiego mini tasiemca. Może wejdzie :D

 

Deutschland (un) - Argentinien (ov) 2 1,65 :D:D:D

Australien (un) - Tunesien (ov) 2 1,60 :(:(:(

Shelbourne Dublin - Kildare County 1 1,25 :D:D:D

Drogheda United - Monaghan United 1 1,35 :D:D:D

Coria G. - Behrend T. 1 1,15 :D:D:D

Henman T. - Nieminen J. 1 1,10 :D:D:D

 

Stawka:4,2

EWK:23,67 :(:(:(

 

P.S. Dla mnie to mini tasiemiec, ponieważ rzadko kiedy gram więcej niż 3mecze na kuponie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam mecz Henmana na polsacie sport i widze że sobie chyba nie da rady z Nieminenem :( Dlatego postanowiłem obstawić jeszcze osobno te mecze:

 

Germany (un) - Argentinien (ov) 2 1,70 :D:D:D

Shelbourne Dublin - Kildare County 1 1,25 :D:D:D

Drogheda United - Monaghan United 1 1,35 :D:D:D

Stawka:4,5

EWK:12,91 :p::p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam na koncie w Bet-at-home już 31,18zł gdyby tylko w meczu australia - tunezja padła jeszcze jedna bramka to kasy było by więcej o jakieś 20zł. Szkoda ale jest chociaż to :D Jutro zapodam jakiś fajny kuponik bo z tego co widze to kilka ciekawych meczy będzie, może jeszcze dorzuce coś z tenisa. Zobaczymy!! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj takie coś:

 

Ferrero J. C. - Lee H.T. 1 1,40 :D:D:D

Farina Elia S. - Vento Kabchi M 1 1,40 :D:D:D

Hrbaty D. - Monfils G. 1 1,50 :c: :c: :c:

Stawka:5

EWK:14,70

 

Holland U20 - Chile U20 1 1,30 :D:D:D

Grecja (un) - Mexico (ov) 2 1,80 :c: :c: :c:

Lokomotiv Moscow - Samara Kryliya Sovetov 1 1,40 :D:D:D

Stawka:4,5

EWK:14,74

 

P.S. Oby weszło, bo zbieram na dvd, pamięć i grafe do kompa :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...