Skocz do zawartości

Typy Krzy$ia


hhg77777

Rekomendowane odpowiedzi

Chicago White Sox - Arizona Diamondbacks 1 1,75 :wsciekly:

Stawka: 133PLN

EWK: 233PLN

 

Na wygraną White Sox (2etap)

Chicago White Sox - Arizona Diamondbacks 1 1,57

Stawka: 402PLN

EWK: 631PLN

 

Mysle jeszcze nad San Diego,ale troszke Soxi mnie blokuja-bo kurs malutki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No Panowie Mlb-owcy widze ze dobre zadania domowe odrabiamy bo nasze notatki sie w znacznym stopniu pokrywaja

 

Na dzis wybiore cos z dwojki:San Diego,LA Dodgers :)

Sprawe przemyśle na zakupach na które siewlasnie wybieram ;) - mam nadzieje ze obroce do 19 jakbym sie jednak na SD zdecydowal :):p::p: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego typu progresji nadaja sie jedynie zdarzenia, gdzie wynik moze byc dwudrogowy. Poprostu w danym momencie, masz 50% szans trafienia. Przy 3 mozliwych rezultatach prawdopodobienstwo spada do 33,33333333333333333333333333333333333333333333333 % :cwaniak2: tak w pewnym przyblizeniu ;). Mozna w ten sposob bawic sie w progresje na AKO 2,5-3. Spada wtedy znacznie prawdopodobienstwo, ale za to stawkowanie jest na duzo bardziej przyzwoitym poziomie.

 

W bejsballu jest jeszcze jedna zaleta, graja w tego palanta w zasadzie codziennie, wiec przez etapy progresu idzie sie jak burza ;)

 

Ostatnio przygladam sie tez progresji na porazke jakiegos faworyta w tenisa, tam niespodzianek sporo, wiec przy odrobinie szczescia i wiedzy mozna na tym zarobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie male pytanko w co oprucz basseballu mozna grac takim systemem??

prosze o odpowiedz i przepraszam za zasmiecanie postu

Mozesz zagrac chyba w toto-mixie na szczesliwy numerek, parzysty-nieparzysty, ale uwazaj, czasem taki nieparzysty moze byc i 10 losowan pod rzad. Najlepiej graj na tenis, na moje typy. Ja zazwyczaj wtapiam... :p Ty postaw wtedy na tego drugiego :)

Kasowac smialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ominałem Sd jak sie narazie połowicznie okazało mialem nosa ;) - czy nie pomyle sie takze co do LAD okaze sie koło 5 nad ranem :)

 

Kansas City Royals - Los Angeles Dodgers 2 1,72

Stawka: 139PLN

EWK: 239PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostali po raz trzeci po dupie od Kansas :(:krzeslo: - na dzis chyba trzeba cos innego znalesc bo z taka forma to oni na Chicago raczej niczego nie wskórają :/

 

Kansas City Royals - Los Angeles Dodgers 2 1,72 --- 9:3 :( :oops:

Stawka: 139PLN

EWK: 239PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na porazke Kansas - dis z Huston graja - cos mi to smierdzi ze huston moze nie dac rady :(

 

# Porazka # Kansas City Royals

 

M: - - - - - + - - - + - + + - - + - - + - - - - - - +

C: + + + - - + + - - + + + + +

 

Mam nadzieje ze ze wkoncu ktos ich zlamie i beda przegrywali dalej jak na poczatku :) wtedy byli oplacalni, a teraz - szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przerzucam ta progresje na kogos z trojki: Los Angeles Angels,Minnesota Twins, Cincinnati Reds...

Decyzje na kogo,podejme pewnie koło 22 ale na chwile obecna najbardziej "podoba mi sie" przejscie na LAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana progresji,nastepuje przejscie z jedego LA na drugie :D

 

Los Angeles Angels - Florida Marlins 1 1,75 (2etap)

Stawka: 319PLN

EWK: 558PLN

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze sobie taki twór wytrzasłem ;)

Minnesota Twins - San Diego Padres 1 1,72 (1etap)

Stawka: 69PLN

EWK: 119PLN

 

Minnesota Twins - San Diego Padres 2 2,27 (1etap)

Stawka: 39PLN

EWK: 89PLN

 

Pewne jest tylko tyle ze napewno jeden wejdzie :smiech::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby jakies urodzinowe eksperymenty? :p:

 

 

Ty to faktycznie do każdej dziury zajrzysz :D ( Stamei )

 

Z tego względu dla Ciebie Krzysiu wszystkiego najlepszego: zdrowia :D, powodzenia w życiu osobistym :D i zawodowym, :spoko: , dużo zadowolenia i optymizmu :jupi: spełnienia marzeń ;) oraz maksymalnej skuteczności z zarabianiu kasy :p:

 

Z najlepszymi życzeniami... Na zdrowie :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby jakies urodzinowe eksperymenty? :p:

 

No a jak :D -trza ciagle cos nowego sprawdzac, zeby w miejscu nie stac :cwaniak1:

 

Dzieki wszystkim za życzonka :respekt::p::p:

 

Na dzis "na teraz" bede grał tak:

SD - tu wiadomo 2 etap na 50 zysku

Arizona Ietap - 50

Baltimore Ietap - 100 (tu odstrasza niski bardzo kurs,ale nie moze sie chyba zdazyc zeby rzegrali wszystkie 3 mecze z Colorado :szok: ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gram tak:

Minnesota Twins - San Diego Padres 2 2,29 (2etap) --- 2:7 :p:

Stawka: 70PLN

EWK: 160PLN

 

Cleveland Indians - Arizona Diamondbacks 2 1,98 (1etap) --- 3:1 :oops:

Stawka: 51PLN

EWK: 101PLN

 

Baltimore jednak odpuściem bo mimo ze to mega-faworyt to kurs w granicach 1,44 mnie niesamowicie odstrasza :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak myliłem sie co do Baltimore-no coz tak też bywa :krzeslo:

 

Cleveland Indians - Arizona Diamondbacks 2 2,65 (2etap)

Stawka: 92PLN

EWK: 243PLN

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

New York Yankees - Chicago Cubs 2 2,85 (1etap)

Stawka: 54PLN

EWK: 154PLN

:smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland Indians - Arizona Diamondbacks 2 2,65 (2etap) :oops:

Stawka: 92PLN

EWK: 243PLN

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

New York Yankees - Chicago Cubs 2 2,85 (1etap) :oops: :krzesło

Stawka: 54PLN

EWK: 154PLN

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boston - Pittsburg 1 1,50 (1etap) :p: :mrgreen:

Stawka: 200PLN

EWK: 300PLN :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee - Chicago Cubs 2 1,97 (2 etap) --- 4:5 :mrgreen:

Stawka: 159PLN

EWK: 313PLN :p:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

San Francisco - Arizona 2 1,81 (3 etap) --- 8:3 :wsciekly:

Stawka: 300PLN

EWK: 543PLN

Stan konta :+3057PLN :) (443PLN włożone w arizone)

 

 

 

No troszke mnie denerwowac ta Arizonka zaczyna

A dzis z tego co widze to startuje u nich bardzoooo słaby pitcher,wiec nie wiem jeszcze co dziś poczne z tym fantem :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a nie mozęsz zrobić tak żeby dzisiejszego meczu nie obstawiać a zagrać jakiś jutro ... skoro wiesz że dzisiaj mogę przegrać to ja bym przeczekał jeden meczyk :)

a z kim potem gra ARIZONA ??

 

(jestem chyba zbyt świeży żeby się w tej sprawie wypowiadać ale co tam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,nad przerzuceniem tez cały czas mysle-chciłem tylko 50% przerzucić ale to nie za duzo i tak da,myślałem też o przerzuceniu całości na Minnesote ktora dzis gra z Detroit... ech nie wiem co robic i to mnie w tym zawsze najbardzie wkurza-ta okropna niepewnosc i jechanie na wyczucie co akurat dzisiejszej nocy jest pewniejsze :znudzony::mur:

 

Z drugiej strony jak na to patrze to ten Tomko z SF tez nie jest jakis specjalista w rzucaniu,a przeciez w rozgrywce na litosc nie tylko pitchers sie liczy :puk: - no i prawie pewnosc ze Arizona nie przegra tam 4 ray tez robi swoje-chodz czy ja wiem czy to takie niemozliwe :uwaga:

 

Takze przyznam sie,mam mały metlik w głowie-teraz ide pod prysznic dalej kombinowac :mur: - a wy piszcie smiało mi w temacie co radzicie(potem ew. pokasuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitcher ze statytsyk lepszy to Tomko, pitcher jasna sprawa to nie wszystko... ale dosc duzo od niego zalezy. Co do tego ze ARI wygra cos z SF ... dla mnie to jest pewne na 70%-80%. Chociaz wolalbym rozbic progres na 3 - 4 mecze, stac mnie jeszcze na dwa poziomy... ale pozniej ide z torbami. Jak sie rozbije, na pare meczy zawsze cos wejdzie... i bedzie mozna w 25% czy 33% ciagnac dalej na ARI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja realizuje plan awaryjny, bedzie tak:

 

Do wygrania 408,09 ---> przyjmuje 450

ARI 80

STL -1,5 150

CWS -1,5 150

MIN 70

 

Zaraz sprawdzam kursy i jade z tym koksem, mysle, ze 3/4 wejda juz dzis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zagram Arizone (mam juz jej 3 etap) mysle ze dzisiaj wygraja i warto zaryzykowac jesli przegra to pomysli sie jutro... graj Krzysiekow... ja co prawda dysponuje troche mniejszymi srodkami ale to nie o srodki chodzi lecz o wygrywanie nieprawdaz? :)

Post do skasowanie pozniej :D

Pozdr i ARI dzisiaj win :uwaga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...