Skocz do zawartości

Typy Krzy$ia


hhg77777

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja poprzedniej częsci moich wypocin... ;)

 

Stan konta: +1445PLN

 

Na wygraną Yankees (2etap)

 

nyy.gif VS oak.gif

New York Yankees - Oakland Athletics 1 1,60

Stawka: 453PLN

EWK: 725PLN

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na wygraną Cardinals (1etap)

 

stl.gif VS sdg_1.gif

St. Louis Cardinals - San Diego Padres 1 1,60

Stawka: 167PLN

EWK: 267PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


New York Yankees - Oakland Athletics 1 1,60 --- 5:0 :mrgreen:

Stawka: 453PLN

EWK: 725PLN :p:

St. Louis Cardinals - San Diego Padres 1 1,60 --- 4:5 :evil:

Stawka: 167PLN

EWK: 267PLN

 

Stan konta: +1550PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś a próbowałeś tak?

W każdej serii grają 3 lub 4 spotkania - i w takiej serii progresja na przegrana faworyta ?

Tak szczerze to już sie nad tym zastanawiałem bo wyniki takich własnie serii w wiekszości są warte takiego właśnie grania :) -tylko trzeba dobrze wybierać zeby się w jakiś kanał nie wpuscic ;) (np.seria 22 :shock: win Oakland pod rząd :r: )

Krzychu, progresja nigdy nie będzie złotym środkiem ;) chyba że masz budżet 100 000 zł przy takim stawkowaniu na 1 poziomie

He-Ty mnie tu strasz ;) a ja sie zastanawiam nad podwojeniem zakładanej wygranej :)

Ale tak serio-jeżeli zakładałbym zysk w okolicach np.połowy z tego co teraz(50zł) to wariant taki daje mi mozliwość zagrania tylko(i może aż w niektórych przypadkach ;) ) 1 poziomu wiecej -bo po tym własnie jednym poziomie nadład sie mniej wiecej wyrównuje- a niewiem czemu(może zbyt pazerny na kaske jestem ;) ) te 5 dyszek wg.mnie nie jest warte ryzyka straty o wiele wiekszych pieniążków %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Blue Jays - Kansas City Royals 1 1,60 --- 6:1

Stawka: 167PLN

EWK: 267PLN :p:

Stan konta: +1875PLN :DD

 

Na wygraną Marlins (1etap)

 

fla.gif VS hou.gif

Florida Marlins - Houston Astros 1 1,60

Stawka: 167PLN

EWK: 267PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam chłopaki za zywa dyskusje i rade-jak zauwazycie wybrałem jedną z propozycji ;)

 

Na wygrana White Sox (1 etap)

 

cha.gif VS tam.gif

Tampa Bay Devil Rays - Chicago White Sox 2 1,7

Stawka: 143PLN

EWK: 243PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie że weszło :) Taka moja kolejna propozycja na dziś Philadelphia - Cincinnati (12) 1 ,55 .

 

A jednak cos mi zle podpowiadales-czyzby to ze zlosliwosci? :p;)

Nie gralem wczoraj nic bo nie bylo nic konkretnego-a lepiej sie postrzymac dzionek niz grac na sile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oakland Athletics - New York Yankees 1 2,07 4:9 :oops:

Stawka: 93PLN

EWK: 193PLN

Stan konta: 1982PLN

 

Na wygrana Athletics (2 etap)

 

oak.gif VS nyy.gif

Oakland Athletics - New York Yankees 1 2,09

Stawka: 177PLN

EWK: 370PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oakland Athletics - New York Yankees 1 2,09 6:15 :shock: :oops:

Stawka: 177PLN

EWK: 370PLN

 

Stan konta: 1805PLN

 

Na wygrana Athletics (3 etap)

 

oak.gif VS nyy.gif

Oakland Athletics - New York Yankees 1 2,91

Stawka: 194PLN

EWK: 565PLN

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze takie cos za kaske Armirala zagrałem :DD :

Eindhoven - Feyenoord 1 1,55

Juventus - Parma 1 1,30

Bolton - Everton 1 1,80

 

Stawka: 3 €

EWK: 10.88 €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eindhoven - Feyenoord 1 1,55 --- 4:2 :mrgreen:

Juventus - Parma 1 1,30 --- 2:0 :mrgreen:

Bolton - Everton 1 1,80 --- 3:2 :mrgreen:

Stawka: 3 €

EWK: 10.88 € :p:

 

Stan konta w Admiral: 18 € :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oakland Athletics - New York Yankees 1 2,91 --- 4:6 :c: -było blisko ale te dziady dalej w kólki lecą :(

Stawka: 194PLN

EWK: 565PLN

Stan konta: 1611PLN

 

Na wygrana Athletics (4 etap)

 

oak.gif VS bos.gif

Oakland Athletics - Boston Red Sox 1 2,63 Arroyo dziś notujesz pierwszą wtope i nie ma że boli!!!

Stawka: 346PLN

EWK: 910PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poszlo 6:4m :) obstawialem razem z toba i troche sie balem o ten mecz:)

 

No i miales czego sie bac, wlasnie skonczylem ogladac ten meczyk i Oakland wygralo tylko cudem ;)

 

Czas rozpoczac progres na Boston, albo na White skarpety wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,wygrali cudem ale jednak wygrana-tymczasem ja sie jeszcze nie ciesz poniewaz:

 

-zakład na to spotkanie obstawialem w Sportingbecie a teraz wchodze tam na swoje konto patrze i tego meczu tam nie ma w historii ani nigdzie indziej :shock: :shock: :shock: -wysłałem meila wlasnie do pędraków,czekam na odp. jak sukinsyny tego nie wyjasnia to biore z tamtad kase i daleko od takiego buka... :x

 

Mam pytanie:czy ktos mial jeszcze takie przygody z netowymi bukami kiedykolwiek? :roll:

(oczywiscie stawka za jaka postawiem jest spowrotem na koncie ale tego zdarzenia nigdzie nie ma !!) - bede wdzieczny za szybkie odp. jesli ktos juz spotkał sie z takim czyms :c::c::f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie przynajmniej zwrócili za zaklad mi narazie nie

 

 

Wiatmy,

 

Prosimy sie nie niepokoic. Wszystkie kupony zawierajace spotkanie

Tampa Bay Devil Rays - Chicago White Sox zostaly wycofane do ponownego rozliczenia. Dlatego tez moze sie w tej chwili nie zgadzac stan Panskiego konta gracza, bowiem zostala od niego odjeata stawka zamieszczona na takim kuponie.

 

Milego dnia,

Support

Expekt.com Ltd

 

 

To co dzis obstawiamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, slyszalem ze ktos mial juz takie problemy, znaczy gdzies wyczytalem ale co dokladniej bylo dalej z ta sprawa to nic mi nie wiadomo.

 

Moj kupon na ten zaklad naszczescie zostal pozytywnie rozliczony :)

Powodzenia w dochodzeniu swoich pieniedzy :) jedyne co mnie trapi to taka wlasnie sprawa, akladu nie ma w historii i jak co udowodnic, chyba robic screeny zlozonych kuponow - :)

 

Dzien w dzien trace, wrr a kasy ubywa, wkoncu bankruta zalicze :( juz prawie nim jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piernicze zakichanców narazie bo milcza i sam już zgłupiałem i nie wiem czy na 100% to zatwierdzilem w ostatnim 3 oknie(kłopoty z pradem wczoraj mialem) %-)

 

Dzisiaj to próbuje na Bostonie odbić(ale wybaczcie nie podam kuponów na dziś bo wk.... z leksza jestem :/ ) i od dzis nie przeocze zadnego skanu zakladu od wszystkich buków robić ZAWSZE :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piernicze zakichanców narazie bo milcza i sam już zgłupiałem i nie wiem czy na 100% to zatwierdzilem w ostatnim 3 oknie(kłopoty z pradem wczoraj mialem) %-)

 

Dzisiaj to próbuje na Bostonie odbić(ale wybaczcie nie podam kuponów na dziś bo wk.... z leksza jestem :/ ) i od dzis nie przeocze zadnego skanu zakladu od wszystkich buków robić ZAWSZE :?

 

Mnie to wlasnie denerwuje, ze nie daja np maili z potwierdzeniem zawarcia zakladu z jakims kodem czy czyms takim, jak obstawie progresje, to zawsze 3 razy sprawdzam, czy wszystko ok. Czasem nawet w nocy sie zerwe, ze ku**a chyba nie obstawilem i jak baran o 3 albo 4 wlaczam kompa :)) Chyba pojde do psychoterapeuty :r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 2/5 wlazlo :)

MIL Brewers, BAL Orioles, BOS Red Sox, CHI White Sox, ARI Diamondbacks z wynikiem 4/5 musialem zrezygnowac z progrechy bo kasa sie skonczyla :( a ze przy malym budżecie gralem na wiele szlakow doprowadzilem sie do bankructwa - prawie :)

 

Jak grac by odrobic straty ? na 1 druzyne, bo ostatnio walilem na 10 teraz zmniejszylem do 6 - staram sie grac do 6 :) ostatnio mam przeblyski raz plus raz minus, ostatnio to same minusy mialem wiec przestrzegam,

 

Jedna maxymalnie 2 team i grajcie, ja z malym portfelem zle zrobilem :(, wyplacilem jeszcze kase by przelac z buka do buka i kasa miedzy bankami smiga :( ech a grac nie ma za co - paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również postawiłem na Oakland i nie miałem żadnych problemów z zaliczeniem zakładu takich jak wy piszecie. MLB obstawiam od początku sezenu i nigdy nie zadarzyło sie żeby coś było błędnie policzone czy nieuznane czy jeszcze coś innego, a łącznie obstawiłem już około 100 singli. Gram w BAW. Ale przyznam sie że jak czytam wasze posty to zastanawiam sie czy nie zacząć robić print screeny zakładów %-) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze sprawa sie nie wyjasniła do konca(w odpowiedzi dostałem takie cos: "Brak zakładu w historii jest spowodowany brakiem potwierdzenia kuponu." ( %-) ) ) a jako że i ja nie jestem w 100% pewny tego czy potwierdziłem 2 raz kupon(kłopoty z prądem) i najwazzniejsze-odrobiłem dzis wszystko na Bostonie bio przeniosłem progresje :D :DD -nie bede juz tu mieszał tylko podam ten kupon weralny z Oakland bo stan konta i tak jest taki sam ;)

 

Oakland Athletics - Boston Red Sox 1 2,63 --- 6:4

Stawka: 346PLN

EWK: 910PLN :p:

Stan konta: 2175PLN :DD

 

(ps. i od dziś robie screeny wszystkich zawartych zakładów na progresje - wszystkim też radze...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...