Skocz do zawartości

Typy Barca_Fun


_Barca_Fun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich typerów :lol2: Gram już od dawna ale teraz będę dzielił się moimi kuponami z wami :mrgreen:

 

Będę podawał swoje kupony co jakis czas. Mam nadzieję że będziecie je komentowali.

Dla wszytstkich pozdro i Niech Moc Będzie Z Wami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to zaczynamy

 

1 kupon 8)

 

Fiorentina - Milan 2

Chartlon - MU 2

K'Lautern - Bayern 2 :mrgreen:

Feyenoord - Herenveen 1

 

Stawka 5 zł

AKO 8,81

Zakładana wygrana 39,70 zł

 

2 kupon 8)

 

Bolton - Chelsea 2

Roosendal - Ajax 2

San Sebastian - Real 2

Rostock - Hertha 2 :f:

 

Stawka 10 zł

AKO 9,07

Zakładana wygrana 81,6 zł :f:

 

3 kupon - Wariat :shock:

 

Roma - Brescia x

Levante - Malaga x

Southampton - Norwich x :f:

Parma - Livorno x

Reading - Wolverhampton x :f:

Newcastle - Cr.Palace x :mrgreen:

 

Stawka 3 zł

AKO 899,94

Zakładana wygrana 2429,80 zł :f:

 

4 kupon - Wariat :shock:

 

Coventry - Derby 2 :f:

De Graafschap - Utrecht 2

M'Gladbach - Stuttgart 2 :f:

Malatya - Galatasaray 2

Moeskroen - FC Brugge 2

Barcelona - Albacete 1

Freiburg - Dotmund 2 :f:

Udinese - Atlanta 1

 

Stawka 2 zł

AKO 103,14

Zakładana wygrana 185,70 zł :f:

 

Pożyjemy zobaczymy :lol2: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milan hertha mu derby

Okey Mu i Derby moga nie wejść!! Ale Herte i Milan zostawcie w spokoju !!

Moim skromnym zdaniem Herta wygra bez problemów, chociaz Hansa nie jest łatwym rywalem, a Milan po prostu nie ma wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a co myslicie o meczu barcy bo tu fan barcy dał do kuponu wariackiego gdzie ma spokojnie 10 spotkan:D

Barcelona - Albacete 1

a barcelona teraz bedzie zmuszona wygraywac wszystko bo real ich goni tylko ze buki nie dały zaskakującego kursu :(

 

Pozdrawiam ...:::Abati:::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_barca_fun co do Twoich kuponow to w kuponie 1 dalbym zamiast MU arsenal. Zdaje mi sie ze to jest pewniejszy typ. W kuponie drugim to chelsea nie pasuje, bo bolton nie jest zly a chelsea musi nadgonic pierwszy mecz w LM, AJAX ostatnio postawilem z de grafshap i tez nameczyli sie okropnie, ale na szczescie wygrali no i real to tez nie wiadomo co zrobi. A co do 3 kuponu to jak wygrasz to dam Ci drugie tyle ;) raczej nie jest on za bardzo realny :)

Ale zycze Ci powodzenia i wysokich wygranych :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja rada taka "za tą kase zalej lepiej robaka" :lol2:

 

 

A na serio, to niegrałbym Cheslea i Milanu, ciężkie wyjazdy mają :mrgreen:

Mijmy nadzieje że ten weekend będzie lepszy niż poprzedni.

 

 

Podzro & powodzonka :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już niedługo ruszają naszr meczyki na sobotę :DD czekamy czekamy :DD

żeby wieczorem było :mrgreen: a nie było :evil: trzeba mysleć pozytywnie :roll:

pozdro tym co dodali komentarze i reszcie dodawajcie opinie :DD :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kupon

Fiorentina - Milan 2

Chartlon - MU 2

K'Lautern - Bayern 2

Feyenoord - Herenveen 1

Bolton - Chelsea 2

Roosendal - Ajax 2

San Sebastian - Real 2

Rostock - Hertha 2

Moje skromne zdanie. Milan jeśli chce walczyć o 1 miejsce w lidze musi to wygrać, na jesień wygrali coś koło 6-2. MU po prostu nie lubie bo mi pare razy zwalili kupon.

Bayern ostatni raz przegrał z K'Lautern w 1999 roku, nawet Kosa im nie pomoże :DD

Feyenoord cięzko będzie heerenven podbudowane po ostatnim ogromnym zwycięstwie.

Chealse myślę że już dzisiaj będzie chciała przesądzić kto jest najleprzy w premiership, a murinio(czy jakoś tak) ma wiele do odpokutowania po ostatnim remisie.

W rewanżu będę stawiał na Liverpool. Ajax spoko, Real czeka cięzki mecz jak to zawsze było między tymi dwiema drużynami,często były remisy. Hertha to zespól nieobliczalny ale wystarczy marcelinio żeby wygrali z Hansą, chyba że przez przypadek zagra wichniarek(wtedy może być różnie) :mrgreen:

wystarczy komentarza ?? :mrgreen:

Życze wygranych bo naszym współnym celem jest ograć buka !! :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!! Wielkie Dzięki za słowa uznania, ale może przesadziłeś :D Więc tak meczyk Milanu z Fiorą może i wygląda na pewniaka, ale Fiora będzie walczyć o utrzymanie w lidze 2X powinno wejść w 99,9% a tak apropo to staram się niegrać 2 wogóle i tym bardziej pewniaków są ciekawsze mecze, kiedyś parę razy przegrałem kupony z takimi pewniaczkami, z których mogłem wziąć grubą kasą, to moja osobista opinia. :r:

Chartlon - MU to już pewniejszy mecz Charton nie spadnie z ligi a MU walczy z Arsenalem o jak najlepszą pozycję (MU nie wygrał na wyjeździe od 3 spotkań) Charton ostatnio nie zachwyca formą. K'Lautern - Bayern Kaiser. kiepska forma w odróżnieniu do Bayernu, ale...

nieźle radzi sobie w domu a Bayrn podobnie na wyj. może też być X lub 1 Bayern wyprzedza drugi zespół o 9 pkt. i może odpóścić w jedynkę raczej nie wieżę.

 

Powodzenia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!!

Odpowiadam Ci na Twoj post

Witam jestem nowy na forum ale nie nowy w tej branży. Slyszłem że jesteś dobry w te klocki zajrzyj na mój post Typy Barca_Fun i dodaj swój komentarz.

 

Przyjalem zasade nie komentowania Typow innych. "Przepraszam". Kazdy oddaje Typy , ktore uwaza za sluszne i tak do tego podchodze. Nie miej mi tego za zle. Respektuje Typy wszystkich, obojetnie jakie one sa. Podgladam posty innych i w niektorych wypadkach takze je typuje.

Zycze wszystkim Typowiczom udanych Typow i trzymam za wszystkich "Kciuki"

:p::p::p::p::p::p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy masz dobre.Jednak ja dzisiaj nie stawiałem na Chelsea.Jesli wygrają to maja mistrzostwo!!!A wydaje mi się,że będą chcieli swiętować u siebie :roll: Dałem na Bolton 1x.Zobaczymy czy miałem rację :mrgreen: Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...