Skocz do zawartości

Typy mc_sztefana


mc_sztefan

Rekomendowane odpowiedzi


KUPON 3

 

Barcelona (strz./nie strz.) 1 1,15

Inter (strz./nie strz.) 1 1,18

Rangers (strz./nie strz.) 1 1,25

Sampdoria (strz./nie strz.) 1 1,18

Nuernberg (strz./nie strz.) 1 1,20

 

stawka: 10 zł

ako: 2,40

 

No zobaczymy co z tego będzie, nie grałem jeszcze nigdy na strzeli nie strzeli :)

Najbardziej z moich kuponów ciekawi mnie mecz ManU:)

 

Tak jak Ci mowilem, kupon dobry ale najciezej bedzie z nurunberg :? Nie stety chyba to wykrakalem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro i pojutrze testy! TRZYMAĆ KCIUKI!

 

No mc_sztefan zycze Ci powodzenia, ja tez pisze jutro i pojutrze te testy :? Ale jak sie nie powiedzie to pamietaj ze z bukmacherstwa tez da sie zyc ;) :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam gdzieś znikł poprzedni mój temat z MLB... (może to zamieszanie z forum) więc będe kontynuował ten... hm... bylo bardzo dobrze... dopóki nie przyszedł czas na Yankesow z Kansac City... na nich zostalem bankrutem... zaczynam od początku z kwotą początkową 200 zł. Zobaczymy co z tego wyjdzie :mrgreen:

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania i dyskusji w moim temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja MLB: II poziom

Chicago Cubs

 

Kupon 3: 33 zł

Chicago Cubs - Florida Marlins 1 2,35 :D (14-0)

stawka: 15 zł

 

Mogliby dziś wygrać chociaz slabe szanse widze :devil1: zobaczymy co to bedzie...

 

stan konta: 220,80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym jednym dniu przerwy powracam do gry... na dzisiaj znow ryzykownie Philadelphia, poza tym meczem nie widze żadnych ciekawych kursów na inne mecze....

 

Progresja MLB: I poziom

Philadelphia Phillies

 

Kupon 5: 19,08

Oakland Athletics - Philadelphia Phillies 2 2,12 (1-6) :D

stawka: 9 zł

 

stan konta: 241,48 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ale super kursy są... nie wiadomo czy sie pochlastac czy co... :krzeslo: Jak dzisiaj nie wygra Baltimore to będzie słabo :/ Jednakze wszystko wskazuje na to, że ich pojadą...

 

Progresja MLB: I poziom

Baltimore Orioles

 

Kupon 6: 32,34 zł

Baltimore Orioles - Colorado Rockies 1 1,47 :D

stawka: 22 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja MLB: I poziom

Chicago Cubs

 

Kupon 7: 19,20 zł

New York Yankees - Chicago Cubs 2 2,40

stawka: 8 zł

ja bym proponowal zamienic ta progresje na przegrana NYY bo maja juz 4 wygrane (z dzisiejsza bedzie 5) w koncu musze przegrac :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja MLB: I poziom

Chicago Cubs

 

Kupon 7: 19,20 zł

New York Yankees - Chicago Cubs 2 2,40

stawka: 8 zł

ja bym proponowal zamienic ta progresje na przegrana NYY bo maja juz 4 wygrane (z dzisiejsza bedzie 5) w koncu musze przegrac :krzeslo:

 

Hm... owszem ale nie lubie grac progresji na przegrana... ostatnio mieli tyle winow z rzedu ze z moim budzetem zostalbym bankrutem... no niestety dziś nie wyrobilem sie zagrac II etapu zamienie na jakis inny typ ktory sie jeszcze nie rozpoczal :wsciekly:

Dzx za komenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wbrew zasadom progresji no ale nie wyrobilem sie na Cubsow... :c: wkurze sie jesli wygraja, no chyba ze Philadelphia da rade to bedzie dobrze :p:

Wiec dzisiaj Philadelpia ma byc win (oczywiscie nikt tego nie gra w progresji ale o to wlasnie chodzi... zeby isc swoim niepowtarzalnym szlakiem :cwaniak1: )

 

Progresja: II poziom

Philadelphia Phillies

 

Kupon 8: 40,48 zł

Oakland Athletics - Philadelphia Phillies 2 1,84 :((:krzeslo:

stawka: 22 zł

 

stan konta: 221,82 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj wreszcie mozna by cos wygrac wcale bym sie nie pogniewal... zrobie na dziś dwa szlaki... jeden to ta nieszczęsna Arizona a drugi to najprawdopodobniej Washington Nationals. :zdegustowany: Rozbije wygraną na dwa szlaki (po 20 zł wygranej na czysto na kupon tak aby wyjść na +10 a w razie czego nie stawiac duzej sumy na pojedynczy szlak).

 

Progresja MLB: III poziom

Arizona Diamondbacks

 

Kupon 9: 46,02 zł

San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks 2 1,77 :((:mlotek:

stawka: 26 zł

 

Progresja MLB: I poziom

Washington Nationals

 

Kupon 10: 43,24 zł

Pittsburgh Pirates - Washington Nationals 2 1,88 (4-7) :D

stawka: 23 zł

 

Jak dzisiaj nic nie wejdzie to powiem tyle, że będzie słabo... zapraszam do komentowania i do wypowiadania sie na temat mojego stylu progresji.... :uwaga:

 

//Ale Arizona dojebala sobie pizdersa :wsciekly: Przed meczem mieli miec dobrego pitchers'a a dali ze statem 0-4 meczy... zajebiscie... dobrze ze progresje rozbilem!//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ciągniemy dalej na Arizone... pomimo slabego pizdersa cos czuje ze dzisiaj ich pojadą (czy przeczucie zludne okaze sie rano...). No więc jedziemy:

 

Progresja MLB: IV poziom

Arizona Diamondbacks

 

Kupon 11: 39,60 zł

San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks 2 2,20 (4-6) :jupi::D

stawka: 18 zł

 

stan konta: 260,66 zł

 

//Przeczucie okazało się nie zludne Arizona nareszcie win!//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj wybiorę coś z tych typów:

 

Cleveland Indians v Boston Red Sox 1 1,88---> 2L (czas na przelamanie), b. dobry pitcher

Minnesota Twins v Detroit Tigers 1 1,73---> 3L, Detroit gra slabym pitcherem

Seattle Mariners v Oakland Athletics 1 1,75---> 4W Oakland, pitchers SEA (W6-L2) OAK (W3-L8)

Anaheim Angels v Texas Rangers 2 1,83---> 3L, staty TEX (W9-L2)

 

Hm... oczywiscie to troche nietypowe typy, bo reszta ma albo slabe kursy albo cos mi w nich smierdzi... Wszelkie sugestie lub uwagi mile widziane :uwaga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja MLB: I poziom

Texas Rangers

 

Kupon 12: 23,17 zł

Anaheim Angels - Texas Rangers 2 1,83 :((

stawka: 12,66 zł

 

Progresja MLB: I poziom

St. Louis Cardinals

 

Kupon 13: 31 zł

Cincinnati Reds - St. Louis Cardinals 2 1,55 (7-6) :((:wsciekly:

stawka: 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znow St. Louis, stawka na nich wzrosnie lawinowo, jesli dzisiaj nie wygraja to nie wiem co zrobie... a Texas pauzuje, zobacze czy zmienie na cos innego czy poczekam do jutra...

Progresja MLB: II poziom

St. Louis Cardinals

 

Kupon 14: 72 zł

Pittsburg Pirates - St. Louis Cardinals 2 1,44 (11-7) :c::((:c:

stawka: 50 zł

 

- nie kozacze, byle sie odkuć po ich wczorajszej przegranej to bedzie dobrze, zysk wyniesie +2 zł :/

 

//Robi sie ch****o w tej MLB koncze progres i niewiem czy bede kontynuowal gre :mlotek: //

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja MLB: II poziom

Texas Rangers

 

Kupon 14: 45,60

Houston Astros - Texas Rangers 2 2,28 :((

stawka: 20 zł

 

A ze St. Louis to pomysle, teraz nie na trzezwo nie chce mi sie... :/ Wogole zeby zakonczyc te szlaki i nara bo nie chce mi sie w to bawic :cwaniak1: Pozdro!

 

stan konta: 158 zł

 

//Pieprzony Texas, pierwszy raz zszedlem ponizej 200... Chce to odrobic i zakonczyc tą zabawe!//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze uzupelniam dopiero dzis... wczoraj nie mialem juz sil, ale chyba kazdy wiedzial jak gram skoro Texas i St. Louis byly w mojej progresji :znudzony:

Postanowilem sie rozbic wygrana na dwa kupony tak zeby wyjsc na swoje, a tak zeby nie bylo za duzej straty w przypadku przegranej. Stając na progu bankructwa (w przypadku przegranych) znow powracam do gry :jupi:

 

Progresja MLB: III poziom

Texas Rangers

 

Kupon 15: 122,5

Houston Astros - Texas Rangers 2 1,75 (5-6) :D

stawka: 70 zł

 

Progresja MLB: III poziom

St. Louis Cardinals

 

Kupon 16: 120,80 zł

Pittsburg Pirates - St. Louis Cardinals 2 1,51 (0-8) :D

stawka: 80 zł

 

stan konta: 251,30 zł

 

//Jeszcze nie wyszedlem na plus 10. Władowałem sie niepotrzebnie w 2 szlaki. Juz wiem ze przy takim stanie konta nie wolno tego robić!//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy na dziś, coś z tego wybiore... nie wiem czy bede mial kiedy napisac co zagralem lecz bedzie to cos z tych typow:

 

Washington Nationals - Toronto Blue Jays 1

Atlanta Braves - Baltimore Orioles 2

Chicago White Sox - Chicago Cubs 1 :uwaga:

Philadelphia Phillies - Boston Red Sox 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...