Skocz do zawartości

Co sądzi cie o tym systemie ???


lukaszbibro

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek udać się do bukmachera lub wejść na stronę internetową (np. www.sts.pl ) i sprawdzić kursy na cały tydzień. Należy znaleźć trzy spotkania spełniające kryteria ( lub, jeśli ktoś się zna na sporcie może znaleźć więcej spotkań i wybrać według niego najlepsze, tylko muszą one spełniać podane kryteria):

 

· Na pierwszą drużynę kurs > 3.00 (większy od 3.00)

· Na drugą drużynę kurs > od kursu na pierwszą drużynę ( 2 > 1 )

· Musi być możliwość obstawienia „x2” (kurs ok. 1.20)

· Musi być możliwość „x” (kurs ok. 2.00)

 

Takie kursy występują przy wynikach pierwszej połowy meczu ( oczywiście obstawiamy piłkę nożną). Jak wiadomo numer 1 oznacza drużynę gospodarzy, wiadomo że jeśli się gra u siebie, na swoim boisku i dla swoich kibiców to ma się większą motywację i jest się pewniejszym. Kibice potrafią dopingować swoją drużynę. Na dodatek, jeśli kursy na gospodarzy w większości meczów są niższe to coś w tym musi być. Ważne jest, aby nigdy nie obstawiać meczy towarzyskich, gdyż zawodnicy nie mają żadnej motywacji do gry.

 

Gdy mamy już wybrane spotkania podstawiamy je do podanej tabelki od pierwszego do siódmego kuponu. Po lewej stronie mamy zakładaną wygraną, a po prawej koszty.

 

KUPONY ZAKŁADANA WYGRANA DRUŻYNA KOSZTY

I II III

7 Kuponów

Kupon 1 50zł 1 1 1

Kupon 2 20zł 1 1 X2 Koszt jednego kuponu to 2zł

Kupon 3 14zł 1 X2 X

Kupon 4 14zł X X2 1 7 kuponów x 2zł

Kupon 5 20zł X2 1 1

Kupon 6 20zł 1 X2 1 RAZEM: 14zł

Kupon 7 16zł X X X

 

 

Należy teraz udać się do bukmachera i obstawić te spotkania i po prostu czekać na wygraną. Musiał by być straszny pech żeby nic nie wygrać. Musieli by we wszystkich trzech przypadkach wygrać goście a to mało prawdopodobne, na dodatek przy takich kursach. Najczęściej jak wynika z moich obserwacji to albo wygrywają gospodarze albo jest remis. Wszystko to co pisze można sprawdzić w wynikach pierwszej połowy które można znaleźć na stronie www.sts.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby ladnie, ale gdzie mozna stawiac x2 do polowy? Trzeba by bylo robic samemu... ale to pol biedy. Gorzej, ze system sie kladzie juz przy dwoch 2. Mala zyskownosc (poz ukladem 1 1 1), lepiej grac singla po kursie 1,6-1,8 wg mnie prawdopodobienstwo podobne, a nerwow mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...