Skocz do zawartości

MATEMATYKA W BUKMACHERSTWIE?


kysatyper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich.Zrezygnowałem grania progresjią,ponieważ słabiutko mi poszło i wolałem zaoszczędzic te 600 zł co mi zostało .Zakładam nowy temat.Po zaangażowaniu mojej przyszłej żony w zakłady bukmacherskie , musze powiedzieć że rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.Kim jest moja przyszła żona?Jest studentem 5 roku matematyki na Politechnice Poznańskiej.Może zrezygnuje z opisywania tej metody(zachowam ją dla siebie) ,ale polega ona na tym że typuje spotkania solo , obliczająć stopien prawdopodobnego wystapienia danego rozwiązania.Mam zamiar pokazac wyniki mojej gry na forum.Będe grał wszystkie kupony za 100 zł.Kursy będą rózne ,ale bede sie starał dobierać w miare "wysokie" kursy czyli powyżej 2.Zaczynam od dzisiaj . Przeznaczam na gre pozostałe 600 zł z ostatniej gry .

KUPON #1

1 LE HAVRE-TROYES TYP X KURS 2,80 TOTO-MIX

STAWKA = 100 ZŁ

WYGRANA = 252 ZŁ

KUPON #2

1 HALMSTAD-DJURGARDEN TYP X KURS 3,00 TOTO-MIX

WYGRANA = 270 ZŁ

 

ŚREDNI KURS = 2,9

SKUTECZNOŚC = 0 %

ZYSK GRY = 0 ZŁ

GOOD LUCK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Matematyka i soccer to bardzo ciekawe ale kursy nie odzwierciedlają wyników spotkań,

te dwa remisy licząc rachunkiem prawdopodobieństwa też wyjdą,tymbardziej że prawdopodobieństwo x jest najbardziej wskazane w tych spotkaniach licząc skromnie jakieś 87,3 %.będe śledził te poczynania, a pom drugie nie ma systemu na wygrane w futbolu.Napewno bedziesz dobierał spotkania z współczynnikiem remisowym moge ci podać na jutro to Schalke - Brema tu prawdopodobnie będzie remis ale SHALKE musi to spotkanie wygrać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHALKE musi to spotkanie wygrać

ten uśmiech mówi wszystko !! W sporcie musi to nie wiele znaczy, a ostatnie tygodnie dla tych co coś muszą nie są najlepsze. Pewnie Schalke to wygra ale nic nie musi. I jeszcze jedno zdanie do właściciela tematu dziś jeszcze w 2 niemieckiej pachnie remisikiem. Może jaszcze skoczę i zagram te dwa Twoje remisy + 2 niemiecka X i puszczę to 2z3 za zwiększoną kasiorkę. Pozdro a single i dubleciki to jest TO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka i soccer to bardzo ciekawe ale kursy nie odzwierciedlają wyników spotkań,

te dwa remisy licząc rachunkiem prawdopodobieństwa też wyjdą,tymbardziej że prawdopodobieństwo x jest najbardziej wskazane w tych spotkaniach licząc skromnie jakieś 87,3 %.będe śledził te poczynania, a pom drugie nie ma systemu na wygrane w futbolu.Napewno bedziesz dobierał spotkania z współczynnikiem remisowym moge ci podać na jutro to Schalke - Brema tu prawdopodobnie będzie remis ale SHALKE musi to spotkanie wygrać :lol:

Chciałbym zaznaczyć że nie będe tylko grał na remisy!Dzisiaj tak wyszło , chociaż nie wykluczam że w spotkaniu LE HAVRE - TROYES , może paśc 1 , ale wieksza liczba wyszła jednak na x i dlatego tak gram.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kysatyper, a możesz podać jak ty bądź twoja żona oblicza stopień prawdopodobieństwa?? bo ja też czasem licze, ale tylko patrze na wyjazdy, dom i takie słabe, a wy chyba coś więcej patrzycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kysatyper, a możesz podać jak ty bądź twoja żona oblicza stopień prawdopodobieństwa?? bo ja też czasem licze, ale tylko patrze na wyjazdy, dom i takie słabe, a wy chyba coś więcej patrzycie

Niestety ale kazdy ma swoje tajemnice... ;) Musi wam wystarczyć to że podaje tutaj swoje typy.Chciałbym temu sie przyjżeć na dłuższa mete bo analizowalismy przez ostatnie dni niektóre mecze i bylismy mile zaskoczeni.Teraz przyszedł czas na gre w realu .Z jakim skutkiem? Oby pozytywnym.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak wykrakałem w wczesniejszym poście że może paśc 1 i padła!

Trudno - najgorsze jest to że były brane rozwiazania 1x i padły dwie 1.Mysle że jednak bedzie lepiej grać z podpórką i 2-3 spotkania na 1 kuponie .Zobaczymy jak to wyjdzie.Mimo wszystko jestem troszke podbudowany ,że padły te 1,ponieważ - były one brane tez pod uwage - ale mimo wszystko ciut większe współczynniki miał x.Jednak cos jest w tej matematyce?Nastepne typy jutro.Zagram teraz małe combo z podpórkami i zobaczymy jaki bedzie efekt.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 3

1 BOLTON-SOUTHAMPTON TYP 1 KURS 1,60 TOTO-MIX :f: 1-1 jednak!

2 BURNLEY-Q.P.R TYP 1X KURS 1,24 TOTO-MIX :mrgreen: 2-0

3 ZAGŁBIE SOSN.-ARKA GD.TYP X2 KURS 1,24 TOTO-MIX :mrgreen: 1-2

4 RODDICK-BOEKER TYP 1 KURS 1,08 TOTO-MIX :mrgreen: 2-0

AKO= 2,65

STAWKA = 100 ZŁ

WYGRANA = 239 ZŁ

KUPON 4

1 STOKE-WEST HAM TYP 2 KURS 2,15 TOTO-MIX :mrgreen: 0-1

AKO = 2,15

STAWKA = 100 ZŁ

WYGRANA = 193,5 ZŁ

Dorzuciłem jeszcze ten kuponik.

SKUTECZNOŚC = 0 %

ZYSK GRY = -200 ZŁ

POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz powiem Ci tak nie grasz i wchodzi grasz i nie wchodzi a jest tak dlatego że typując na sucho to Cie wali czy wejdzie na jak juz kase postawiawisz to jest troche inaczej . TAk samo z twoimi dokładnymi wynikami na sucho sporo wchodziło a jak coś postawiłes to coś nie bardzo . Nie lepiej grać normlanie bez udoskonaleń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz powiem Ci tak nie grasz i wchodzi grasz i nie wchodzi a jest tak dlatego że typując na sucho to Cie wali czy wejdzie na jak juz kase postawiawisz to jest troche inaczej . TAk samo z twoimi dokładnymi wynikami na sucho sporo wchodziło a jak coś postawiłes to coś nie bardzo . Nie lepiej grać normlanie bez udoskonaleń?

Każdy szuka jakieś "złotej" metody na buka!Ja sprawdzam wiele wariantów gry,ponieważ już naprawde duzo sposobów przeegzaminowałem i jakoś żaden mi jasnej drogi nie wskazał.Ten z matematyką to tylko nastepny sposób gry a nie" cudowny" środek na kase!Panowie opanujcie się ! Mam zamiar pokazywać moją gre i podzielic sie z innymi rezultatami.Mam przeczucie że wiekszość chciałaby otrzymać gotowy system gry.Każda metoda ma na celu jedno - ZBAŃCZYC BUKMACHERA! Prosze tylko o wyrozumiałość .Matematyka - to matematyka - może byc tylko pomocna w typowaniu.Sport - to niestety ale tylko sport.Mimo układów , korupcji i tak jest losowy.Odpowiem jeszcze tylko na pytanie do autora tego postu.Co masz na mysli - normalnie? Wiekszośc ludzi gra normalnie i normalnie jest mocno do tyłu!Nikt oczywiście sie do tego nigdy nie przyzna - nawet ja , ale taka jest prawda.Raz po raz cos wejdzie i pasuje i czujemy sie mocni.Prawda jest taka że GDYBY WSZYSCY BYLI DO PRZODU? - TO NIEBYŁOBY BUKMACHERSTWA! Tak - tak - niestety ale taka jest prawda.Oczywiscie sa momenty gdzie wygrywamy troszke kasy i jest OK. Ale ....mimo wszystko to i tak ogólne plecy.Pisząc to biore pod uwage okres minimum 5 lat codziennej gry !

Teraz analizujemy troszke spotkania pod kątem matematyki ale prosze nieoczekiwać CUDU!

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zajmuje sie systemami gry od dawna i szczerze powiedziawszy z systemami to jest jak z patentem... jak wymyslisz cos naprawdę gotowego do zarabiania to wierz mi że zachowasz tpo d;la siebie ... ale ja mam takie pytanie ... grasz za 100 i jak 10 razy pod rząd nie trafisz to jak później - musisz conaj,mniej kilka razy z rzedy wygrac żeby wyjść na czysto.... a w progresji jednak nie .... a jeżli chodzi o prawdopodobieństwo każdego meczu to bukmacher także liczy matematycznie - nie inaczej .... gdyby jakis buk nie uzywal matematyki oskubalbym go w miesiąc... no ale niestety...

pozdrawiam i życze powodzenia oraz wiele nowych dobrych patentow

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 5

1 GAUDIO-D.FERRER TYP 2 KURS 2,40 TOTO-MIX

2 J.BLAKE-DUPUIS TYP 1 KURS 1,35 TOTO-MIX

AKO = 3,24

STAWKA = 100 ZŁ

WYGRANA = 291,6 ZŁ

ILOŚĆ KUPONÓW/TRAFIONE 4/1

SKUTECZNOŚĆ 25%

ZYSK = - 185 ZŁ

GOOD LUCK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...