Skocz do zawartości

Ciekawy system


Neoplus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przedstawiam wam ciekawy system.Proszę o zapoznanie się z nim i podzielenie się spostrzeżeniami na jego temat.Kiedyś robiłem symulacje systemu, no i jak bym zagrał za "prawdziwe pieniądze" byłbym na plusie:

 

System ten polega na podstawieniu meczy pod podane poniżej rozpisy. UWAGA!!! Mecze powinny mieć kurs na gospodarza od 1,55 do 1,80 natomiast na gościa chodzi mi tu o tzw. X2 kurs powinien wynosić od 1,80 do 2,40 by wygrana była opłacalna!!!

Pierwszy system dotyczy tylko i wyłącznie czterech dowolnie wybranych meczy!!!. Drugi natomiast pięciu również dowolnie wybranych przez państwa meczy.

System na 4 mecze tzw. Cztery skreślenia

 

1. 1 x2 1 x2 pierwszy kupon

2. x2 1 x2 1 drugi kupon

3. x2 x2 1 1 trzeci kupon

4. 1 1 x2 x2 czwart kupon

5. x2 1 1 x2 piąty kupon

6. 1 x2 x2 1 szósty kupon

 

 

System na pięć meczy tzw. Pięć skreśleń

 

1. 1 x2 x2 1 x2 pierwszy kupon

2. x2 1 1 x2 1 drugi kupon

3. 1 x2 1 x2 x2 trzeci kupon

4. x2 x2 x2 1 1 czwarty kupon

5. 1 1 x2 x2 x2 piąty kupon

6. x2 x2 1 x2 1 szósty kupon

 

Wysyłamy 6 kuponów z tymi samymi meczami na każdym i obstawiamy je zgodnie z podanymi schematami. Oczywiście pamiętając na ile meczy chcemy grac na cztery czy na pięć.Kupon obstawiamy według linii ciągłej tzn. w prawa stronę. Gdyż w dół oznacza liczbę kuponów np. 1,2,3,4,5,6 oznacza to sześć kuponów. Oba systemy opierają się tylko i wyłącznie na sześciu kuponach, więc wybieramy cztery lub pięć meczy i ustawiamy je w podane rozpisy. ZAWSZE NA SZEŚCIU KUPONACH!!!. Gdyż tylko tyle kuponów gwarantuje wygrane. Ten system jest raczej pewny, ponieważ przy takich kursach jak np. 1.70 na gospodarza nigdy nie zdarza się by były na kuponie tzw. trzy jedynki!!!. To jest po prostu nie możliwe przy tego rodzaju kursach sami się państwo przekonacie!!!.

 

Np. 1kupon: Perugia-Milan 1, Liverpool-Chelsea x2, Juventus-Bologna 1, Parma-Lazio x2

Tak powinien wyglądać kupon pierwszy rozpisany na 4 mecze. To jest ten pierwszy schemat u góry oraz pierwszy rządek patrząc w prawą stronę, gdyż liczby w dół opisują liczbę kuponów, o czym już wcześniej wspominałem.

Natomiast w przypadku gry na pięć meczy pierwszy kupon będzie wyglądał tak:

Np.: Perugia-Milan 1, Liverpool-Chelsea x2, Juventus-Bologna x2, Parma-Lazio 1, Valencia-Barcelona x2

 

W załączniku jest symulacja!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozpisz to tak jakos estetyczniej bym to zrozumial :) ale na przykladach danych meczy, przedstaw pierw te meze i ich kursy a potem rozpisz jaka stawka jaka wygrana i czy jest z tego + czy -

 

Z tego co zrozumialem to kurs mysi miec:

zielony - czerwony 1[1.80], x[3.20], 2[4.10], 1x[1.10], x2[1.71]

a my wybieramy 1 i x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisz to na tym przykladzie, wybralem 4 spotkania gdzie kursy sa zblizone do 1,8 i od 1,8

 

Stanislas Wawrinka (SUI) 1.97 - Guillermo Garcia-Lopez (ESP) 1.65

Nicolas Almagro (ESP) 1.75 - Feliciano Lopez (ESP) 1.85

Kenneth Carlsen (DEN) 1.99 - Paradorn Srichaphan (THA) 1.64

Mardy Fish (USA) 1.97 - Robby Ginepri (USA) 1.65

 

Z tego co rozumiem jak trafisz 4 spotkania 1 lub 3 to tracisz wszystko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vebnaster tam nie ma żadnego czystego x!! I pamiętaj o kursach!! Ty piszesz że na x2 np. 1.65 ŹLE!! Jest wyraźnie napisane od 1.8 do 2.4 na x2 a na 1 od 1.55 do 1.8.

Trzeba tego szczególnie przestrzegać bo tylko wtedy będą zyski.Symulacje zrobiłem i jest w załączniku(musisz się zalogować na forum żeby pobrać) Tam jest przeprowadzona symulacja z kursami i napisane jest w którym przypadku jak jesteś na plusie.(A jest się zawsze).Estetyczniej proszę:

 

System na 4 mecze tzw. Cztery skreślenia

 

1. 1\x2\1\x2 pierwszy kupon

2. x2\1\x2\1 drugi kupon

3. x2\x2\1\1 trzeci kupon

4. 1\1\x2\x2 czwart kupon

5. x2\1\1\x2 piąty kupon

6. 1\x2\x2\1 szósty kupon

 

System na pięć meczy tzw. Pięć skreśleń

 

1. 1\x2\x2\1\x2 pierwszy kupon

2. x2\1\1\x2\1 drugi kupon

3. 1\x2\1\x2\x2 trzeci kupon

4. x2\x2\x2\1\1 czwarty kupon

5. 1\1\x2\x2\x2 piąty kupon

6. x2\x2\1\x2\1 szósty kupon

 

Piopawlowski bardzo prszę żebyś napisał jak go przetestujesz jak się sprawdził.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szefie ale z tego co widzę, zakładasz że będzie w tych czterech spotkaniach - dwa razy 1 i dwa razy X2.

 

Jak wejdą cztery 1 to system się wali, przy trzech jest to samo.

Przynajmniej tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neoplus, przedstawiasz spotkania trojdrozne, ja ci podalem meczyki z tenisa dwojdrozne

na to samo wychodzi bo niema X tylko 1 i 2 co do wysokosci kursu da sie dostosowac ale tak jak wczesnij zauwazylem i potwierdzil to Piostar "zakładasz że będzie w tych czterech spotkaniach - dwa razy 1 i dwa razy X2"

 

Jak wejdą cztery 1 to system się wali, przy trzech jest to samo.

Przynajmniej tak to rozumiem.

 

Zalacznik pobiore jak bede mial sprawnego kompa, narazie virus blokuje mi niektore programy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... wszyskto fajnie.. ale jak bedze trzy "1", a jedna "x2" albo na odwrót.. albo cztery "1" albo cztery "x2" .. Sorki ale niestety system bez przyszłości :(:(:( Myślcie dalej :) Wpadne znów kiedys pokrytykować (spoko żart) :mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam jakiegoś MODA.. np. pana Fenixa na ten temat. Człowieku przemów im do rozsądku :lol: Bo chłopcy system chcą testować.. ale przyjrzyjcie sie najpierw a potem grajcie.. nie widzicie ze jak wejdzie cos innego jak 2 na 2 .. np. 1x3 0x4 3x1 4x0 to jesteśce w plecy z całą kasą jaką macie :| Czyli ogolnie szanse wygrania na tym systemie to 20% Ehhh.. grajcie.. poczekamy na wyniki :evil: :evil: :evil: Niech nawet raz wam sie uda.. nawet 2.. dam sobie uciąć palec ze 5 razy nie da rady :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zmianami.. i to nie drobnymi :D no spoglądnij se na to tylke :D 20% szans jak nic :D Ehh.. czy tylko ja widze ze to lewe jest :evil: :evil: :evil: Obra.. nie wtrącam sie :p opowiedzcie o zyskach jak przetestujecie :DD :DD :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Systemik jest dobry, tylko trudno znaleźć u jednego buka spotkania z takimi kursami. Systemik jest poprostu systemem redukcyjnym. Stopień redukcji możesz sobie ustawiać sam. Dobór spotkań też nie jest zbyt trudny. Wystarczy grać moje superpewne jedynki :) Wczoraj na 8 spotkań w 7 wskoczyłem w remis ( ale na szczęście nie jestem typerem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Fenix, załóżmy żebyś zagrał wczorajsze typy:

systemem neoplusa 4-meczowym

a więc 2 kupony 4-meczowe

i co wyszło ?? na pierwszym kuponie byłyby X2,X2,X2,X2, a na drugim x2,x2,x2, 1

i co?? nic by nie weszło. musisz wytypować 2 faworytów i 2 słabszych faworytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Fenix, załóżmy żebyś zagrał wczorajsze typy:

systemem neoplusa 4-meczowym

a więc 2 kupony 4-meczowe

i co wyszło Question na pierwszym kuponie byłyby X2,X2,X2,X2, a na drugim x2,x2,x2, 1

i co?? nic by nie weszło. musisz wytypować 2 faworytów i 2 słabszych faworytów

 

 

Dzieki Fisher.. W końcu ktoś mnie zrozumiał :p::p::p:

 

Ale swoją drogą chciałbym zobaczyć to w praktyce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sprawdzilem to dzisiaj na 4 i 5 dowolnie wybranych spotkaniach. Zaden kupon nie wszedl (na szczescie nie gralem za kase). Bez podparcia nie ma sensu tego ruszac, jak koledzy przeliczali 20% to bardzo male prawdopodobienstwo (statystycznie 1 na 5).

 

Mozna pomyslec o tym ale tylko w przypadku dokladnej analizy granych spotkan czyli nie granie przypadkowych meczy.

 

Fenix pisales, ze system wymaga kiku zmian wiec rozwin temat bo mnie zaciekawiles :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam wszystkich

Na początku chciałem wyrazić uznanie dla Waszych nieustannych prób zwiększenia szans w starciu z bukami.Wiele się tu dowiedziałem.Ale koniec lizusostwa i do rzeczy.

 

Zagrałem wczoraj systemem Neoplusa na 4 mecze dodając-

 

7. 1 1 1 x2

8. 1 1 x2 1

9. 1 x2 11

 

-nie obstawiając na x2 meczu z najniższym kursem na 1.Dobierając stawkę odp. do każdego kuponu wychodzi koszt gry +20%.

Wczoraj weszło zobaczymy dziś.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...