Skocz do zawartości

krzys_188 TYPY NA WEEKEND


krzys_188

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy moje typy na weekend to:

 

WISŁA K. - POGOŃ SZCZ. 1 1.39

Wisła zajmuje 1 miejsce i ma w lidze same wygrane, poza wczorajszym remisie w pucharze Polski z Polonią 2:2, ale to było na wyjeździe. Pogoń ostatnio słabo się spisuje, porażki i remisy.

ANGLIA IV LIGA

SOUTHEND - LEYTON 1 1.49

Southend dobrze sobie radzi zajmuje 2 miejsce z ze słabym Leyton nie powinni mieć trudności.

BELGIA 1

GENK - BEVEREN 1 1.48

Genk zjmuje 4 miejsce w tabeli i myśle że będzie chciał sobie poradzić z 3 - cim STANDARD LIEGE, które gra łatwy mecz z Mons. więc aby Genk się liczył musi wygrać to spotkanie.

FRANCJA 1

RENNES - SAINT ETIENNE 1 lub 1x 1.97 lub 1.16

Rennes ma obecnie 5 miejsce i bardzo dobrze sobie ostatnio radzi w lidze - pasmo zwycięstw i bedzie chciało być w UEFA a z tyłu o chyba jeden punkt jest AUXERRE, więc tymbardziej powinni wygrać.

HOLANDIA 1

TILBURG - PSV 2 1.78

PSV może być zmęczone po dzisiejszym meczu z LYONem, ale myśle że powinni sobie poradzić z TILBURGIEM tymbardziej że na wyjeździe co dziwne mają lepsze statystyki, bo nie mają żadnej poarażki a u siebie jedną.

HISZPANIA 1

LEVANTE - REAL MADRYT 2 1.78

Real powoli goni BARCĘ, a ostatni ci drudzy dostali właśnie na wyjeździe od tych pierwdszych 4:2. Wydaje mi się, że Real czuje się pokrzepiony i jeszcze przez te ostatnie kolejki będzie walczył z Barcą o pierwsze miejsce.

WŁOCHY 1

SIENA - MILAN 2 1.58

Tutaj mi chodzi po głowie niespodzianka, ale chyba remisu nie będzie. Przecię Milan ma tyle samo punktów co JUVE, więc musi walczyć do końca i nie może polec z drużyną z końca tabeli.

 

Analizujcie i piszcie jakieś sugestie. :o: Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:mrgreen: i co że zremisowała :

 

1 Gra u siebie a na Reymonta nawet Legia nie ma szans na punkty

2 Zremisowali z Płockiem bo glupi sedzia wywalił Wislaka niesprawiedliwie i musieli grać w 10

3 Pogoń z tymi swoimi Brazylijczykami to może remisować ale z GKS'em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...