Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy by Tomason


Tomason

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do gor?cego komentowania moich typ?w :) Na dzis zagralem cos takiego

 

NAC Breda-Sparta Rotterdam 1 1,81

 

Je?eli chodzi o ten mecz to ciekawi mnie to czemu buki tak wysoki kurs dali na NAC. Wd?ug mnie Breda to dzis murowany zwyci?zca. Patrz?c na forme obu dru?yn w ostatnich meczach to wyra?n? przewage ma dru?yna NAC. Szeczeg?lnie je?li m?wimy o spotkaniach Bredy u siebie gdzie czuj? si? oni bardzo dobrze oczym mog? ?wiadczy? chociazby ostatnie 3 mecze gdzie z ?atwo?ci? rozprawili si? kolejno z: Arnheim Vitesse, Feyenoordem oraz ostatnio Waalwijk RKC. Sparta graj?c u sobie jest moze jeszcze w stanie co kolwiek wywalczy? czego nie mo?na powiedzie? o meczach wyjazdowych. Gdzie z zespo?ami wy?ej notowanymi przegrywaj?.

 

Erzgebirge Aue-Wacker Burghausen 1 1,62

 

Drugi mecz w kt?rym dziwi mnie wysoki kurs na gospodarzy. Zesp?? Aue to zesp?? kt?ry ostatnio imponuje form? i co najwa?niejsze nie jest wcale jeszcze tak do ko?ca bez szans na awans i je?eli my?l? o tym by awansowa? powa?nie musza wygrywa? z takimi s?abeuszami jak Burghausen.

 

 

Zapraszam do komentowania :) Wysokich wygranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do gor?cego komentowania moich typ?w :) Na dzis zagralem cos takiego

 

 

Erzgebirge Aue-Wacker Burghausen 1 1,62 :jupi::jupi::jupi:

 

Drugi mecz w kt?rym dziwi mnie wysoki kurs na gospodarzy. Zesp?? Aue to zesp?? kt?ry ostatnio imponuje form? i co najwa?niejsze nie jest wcale jeszcze tak do ko?ca bez szans na awans i je?eli my?l? o tym by awansowa? powa?nie musza wygrywa? z takimi s?abeuszami jak Burghausen.

 

 

Zapraszam do komentowania :) Wysokich wygranych

 

Teraz jeszcze tylko pozostaje czeka? na wygrana Bredy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do gor?cego komentowania moich typ?w :) Na dzis zagralem cos takiego

 

NAC Breda-Sparta Rotterdam 1 1,81 :jupi::jupi::jupi:

 

Je?eli chodzi o ten mecz to ciekawi mnie to czemu buki tak wysoki kurs dali na NAC. Wd?ug mnie Breda to dzis murowany zwyci?zca. Patrz?c na forme obu dru?yn w ostatnich meczach to wyra?n? przewage ma dru?yna NAC. Szeczeg?lnie je?li m?wimy o spotkaniach Bredy u siebie gdzie czuj? si? oni bardzo dobrze oczym mog? ?wiadczy? chociazby ostatnie 3 mecze gdzie z ?atwo?ci? rozprawili si? kolejno z: Arnheim Vitesse, Feyenoordem oraz ostatnio Waalwijk RKC. Sparta graj?c u sobie jest moze jeszcze w stanie co kolwiek wywalczy? czego nie mo?na powiedzie? o meczach wyjazdowych. Gdzie z zespo?ami wy?ej notowanymi przegrywaj?.

 

 

 

Zapraszam do komentowania :) Wysokich wygranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi?o popatrze? na typera ,kt?ry ma w g?owie rozum ,a nie sieczke. Na takiego mi wygl?dasz. Wi?c gratuluje Ci wyboru meczy, m?drej analizy i singli lub dubli na kuponie a nie tasiemc?w jak to robi? co niekt?rzy. Tak trzymaj.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zagram cos takiego:

 

Real M. - Bayern typ :1 1.90

 

Jeżeli chodzi o ten mecz to wydaje mi się zdecydowanym faworytem zespół z Madrytu. Może w tym sezonie nie zachwycają, grają strasznie nie równo. Z wypowiedzi zawodników i włodarzy klubu wynika że jest to bardzo ważny mecz dla nich i kto wie czy w meczu z Betisem nie zagrali na pół gwizdka by pozostawić siły na dzisiejszy mecz, kto wie. A jeśli chodzi o Bayern, no cóż można powiedzieć. Według mnie katastofa! Mecze na wyjeździe wogóle im nie wychodzą, w meczach u siebie może jeszcze coś potrafią zagrać ale mecze na wyjeździe ostatnio to porażka.

Warto też wspomnieć że jest już to faza pucharowa LM więc by chcieć awansować dalej trzeba przedewszystkim wygrywać mecze u siebie.

 

West Bromw. - Cardiff typ :1 1.65

Preston - Norwich typ:1 1.65

 

W obu meczach upatruje zwycięstwa gospodarzy gdyż obie drużyny celują w awans jeżeli nie bezposredni to chociaż poprzez baraże. Równiez forma w ostanich meczach oraz składy również przemawia za gospodarzami.

 

I dwa typy z hokeja :

Herning - Nordsjaelland (1m.) typ:1 1.25

Karpat - TPS Turku typ:1 1.60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zagram cos takiego:

 

Real M. - Bayern typ :1 1.90 :jupi:

 

Jeżeli chodzi o ten mecz to wydaje mi się zdecydowanym faworytem zespół z Madrytu. Może w tym sezonie nie zachwycają, grają strasznie nie równo. Z wypowiedzi zawodników i włodarzy klubu wynika że jest to bardzo ważny mecz dla nich i kto wie czy w meczu z Betisem nie zagrali na pół gwizdka by pozostawić siły na dzisiejszy mecz, kto wie. A jeśli chodzi o Bayern, no cóż można powiedzieć. Według mnie katastofa! Mecze na wyjeździe wogóle im nie wychodzą, w meczach u siebie może jeszcze coś potrafią zagrać ale mecze na wyjeździe ostatnio to porażka.

Warto też wspomnieć że jest już to faza pucharowa LM więc by chcieć awansować dalej trzeba przedewszystkim wygrywać mecze u siebie.

 

West Bromw. - Cardiff typ :1 1.65 :jupi:

Preston - Norwich typ:1 1.65 :jupi:

 

W obu meczach upatruje zwycięstwa gospodarzy gdyż obie drużyny celują w awans jeżeli nie bezposredni to chociaż poprzez baraże. Równiez forma w ostanich meczach oraz składy również przemawia za gospodarzami.

 

I dwa typy z hokeja :

Herning - Nordsjaelland (1m.) typ:1 1.25 :jupi:

Karpat - TPS Turku typ:1 1.60 :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zagram cos takiego:

 

Real M. - Bayern typ :1 1.90 :jupi:

 

Jeżeli chodzi o ten mecz to wydaje mi się zdecydowanym faworytem zespół z Madrytu. Może w tym sezonie nie zachwycają, grają strasznie nie równo. Z wypowiedzi zawodników i włodarzy klubu wynika że jest to bardzo ważny mecz dla nich i kto wie czy w meczu z Betisem nie zagrali na pół gwizdka by pozostawić siły na dzisiejszy mecz, kto wie. A jeśli chodzi o Bayern, no cóż można powiedzieć. Według mnie katastofa! Mecze na wyjeździe wogóle im nie wychodzą, w meczach u siebie może jeszcze coś potrafią zagrać ale mecze na wyjeździe ostatnio to porażka.

Warto też wspomnieć że jest już to faza pucharowa LM więc by chcieć awansować dalej trzeba przedewszystkim wygrywać mecze u siebie.

 

West Bromw. - Cardiff typ :1 1.65 :jupi:

Preston - Norwich typ:1 1.65 :jupi:

 

W obu meczach upatruje zwycięstwa gospodarzy gdyż obie drużyny celują w awans jeżeli nie bezposredni to chociaż poprzez baraże. Równiez forma w ostanich meczach oraz składy również przemawia za gospodarzami.

 

I dwa typy z hokeja :

Herning - Nordsjaelland (1m.) typ:1 1.25 :jupi:

Karpat - TPS Turku typ:1 1.60 :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gram coś takiego:

 

:arrow: Trondheim Ik - Ihk Sparta Sarpsborg

typ:2 kurs: 1,4

:arrow: Kärpät Oulu - Espoo Blues

typ:1 kurs: 1,5

:arrow: Ässät Pori - Tappara Tampere

typ:2 kurs: 1,6

 

Komenty mile widziane ;);)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz Uefa Cup ;);)

 

:arrow: Az Alkmaar - Fenerbahce

typ: 1 kurs: 1,65

:arrow: Glasgow Rangers - Hapoel Tel Aviv

typ:1 kurs: 1,5

:arrow: Fc Sevilla - Steaua Bucuresti

typ: 1 kurs: 1,35

 

Co myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gram coś takiego:

 

:arrow: Trondheim Ik - Ihk Sparta Sarpsborg :t:

typ:2 kurs: 1,4

:arrow: Kärpät Oulu - Espoo Blues :n:

typ:1 kurs: 1,5

:arrow: Ässät Pori - Tappara Tampere :n:

typ:2 kurs: 1,6

 

Komenty mile widziane ;);)

 

 

Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz Uefa Cup ;);)

 

:arrow: Az Alkmaar - Fenerbahce :n:

typ: 1 kurs: 1,65

:arrow: Glasgow Rangers - Hapoel Tel Aviv :t:

typ:1 kurs: 1,5

:arrow: Fc Sevilla - Steaua Bucuresti :t:

typ: 1 kurs: 1,35

 

Co myślicie o tym?

 

Alkmaar niewiadomo czemu przegrał az 2-0 w 1 połowie i już potem trudno im było to nadrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oto kupon na dzis:

 

Sevilla - Szachtar Donieck

1 1.37

Lugi HF - IFK Ystad

1 1.33

Prokom Trefl Sopot - Winterthur F.C. Barcelona

Łącznie z Dogrywką

2 1.35

Razzano, V - Meng, Yuan

1 1.44

Wozniak, A - Dulko, G

2 1.30

 

 

kurs ogolny : 4

Stawka: 50

Pozdro i czekam na komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witam po dość długiej przerwie ale nie miałem zupełnie czasu żeby coś grać. Teraz zapowiada się że z czasem będzie lepiej, dlatego postanowiłem odświeżyć mój temacik i dzielić się z Wami moimi typami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na pierwszy kuponik po przerwie.

Śr 26-12-2007 13:00 Watford - Cardiff

Ang. Championship 1 1.75

Śr 26-12-2007 12:30 Feyenoord - Sparta

Hol. Eredivisie 1 1.20

Śr 26-12-2007 12:30 NEC - VVV Venlo

powyżej/poniżej Hol. Eredivisie ponizej 2.5 goli 1.75

 

stawka : 50.00 PLN

możliwa wygrana: 184.00 PLN

 

Zachęcam do komentowania. Wszystkim życze wysokich wygranych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...