Skocz do zawartości

Typy PeTTeRa !! Zajrzyj a nie pożałujesz


VaN RaVeN

Rekomendowane odpowiedzi

Zakład: Akumulowany Stawka: 4.00 Wygrana: 170.30

 

803 Norwich - Manch.Utd. 2 1.45

845 Bregenz - Pasching 2 1.65

888 PSV - Den Bosch 1 1.12

898 Bayern - M'Gladbach 1 1.27

901 Hertha - Freiburg 1 1.30

1016 Arsenal (strz./nie strz.) 1 1.15

1183 Podbeskidzie - Belchatow 2 2.50

1234 Valencia - Malaga 1 1.45

1296 Tomsk - Petersburg 2 1.90

1314 Charkov - Szachtar 2 1.35

 

A drugi kuponik to typy których się bardziej obawiam i postanowiłem nie stawiać na tym pierwszym

 

Zakład: Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 15.20

789 Wisła P - Wisła K. 2 1.60

881 Numancia - Atl. Madrid 2 2.20

1229 Betis - Levante 1 1.50

1245 Breda - Feyenoord 2 1.60

 

KOMENTUJCIE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podbeskidzie-Bełchatów, mój typ to X. Zobacz ile remisów ma Bełchatów na wyjeździe. Tomsk Petersburg ciężki mecz może i wygra Petersburg, ale Tomsk też może wygrać, to bym wurzucił. Numancia-Atletico każdy wynik może paść, jak już chcesz postawić ten mecz to ja bym dał remis. Ten drugi kuon oprócz Numancia-Atletico dobrze wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie-Bełchatów, mój typ to X. Zobacz ile remisów ma Bełchatów na wyjeździe. Tomsk Petersburg ciężki mecz może i wygra Petersburg, ale Tomsk też może wygrać, to bym wurzucił. Numancia-Atletico każdy wynik może paść, jak już chcesz postawić ten mecz to ja bym dał remis. Ten drugi kuon oprócz Numancia-Atletico dobrze wygląda.

 

Hmm ja mieszkam w Bełchatowie i kocham ten klub !! Ufam im że wygrają a te remisy na wyjeździe to w zeszłej rundzie... Teraz wygraliśmy z widzewem 1:2 więc wszystko zapowiada się pięknie!! ;] (Wiem że troche ryzykuję ale co tam)

Tomsk jest 3 od końca bodajże natomiast zenit jak zwykle zabójczo zaczął sezon i w ostatnich dwóch meczach strzelił aż 9 bramek !! Musi wygrać

Numancia Atletico <-- jest przecież torres który napewno coś ustrzeli ale może być coś koło remisu bo atletico jest niepokonane na własnym boisku natomiast na wyjeździe ma tylko 2 wygrane... No ale przegrać nie powinni (To jest mecz którego się najbardziej obawiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numancia Atletico <-- jest przecież torres który napewno coś ustrzeli ale może być coś koło remisu bo atletico jest niepokonane na własnym boisku natomiast na wyjeździe ma tylko 2 wygrane... No ale przegrać nie powinni (To jest mecz którego się najbardziej obawiam)

 

...no bo i jest sie czego obawiac... ;) sam tez gram ale tylko na jednym kuponie ten mecz bo mysle ze jest szansa na 2 a kurs fajny... bo z jednaj strony Numancia ostatnio ciagle dostaje baty a w koncu musza jej wpasc jakies punkt(y), a z drugiej - dwa zwyciestwa na wyjezdzie to troche malo jak na caly sezon u takiej druzyny jak Athletic a z kim ma wygrywac jak nie z dolem tabeli...

 

Tomsk Petersburg ciężki mecz może i wygra Petersburg, ale Tomsk też może wygrać, to bym wurzucił.

 

...A ja bym tego nie wyrzucal... ;) Jasne ze mozna grac tylko Chelsea i Celtic po kursach 1.15 ktore potem wala cale kupony ale ja wlasnie wole takie meczyki jak ten... Kurs wysoki a szanse na sukces bardzo duze... sam tez licze na Zenit choc wiadomo ze w koncu passa musi sie skonczyc - oby nie dzis !! :DD

 

co do Belchatowa to sie nie wypowiadam... ale wiadomo ze sentyment to nie zawsze jest najlepszy doradca ;)

 

pozdr i powodzenia :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Byłem u buka :D Postawiłem minimalnie inaczej niż napisałem... Podparłem Giekse (Boję się o remis) i dodałem Betis do tego pierwszego kuponiku

Drugi natomiast już większe zmiany bo wtgląda teraz tak:

 

Roseborg - Aalesund 11,22

Breda - Feyenoord 2 1,60

Everton - Cr.Palaca 1 1,60

Jagiellonia - Ruch 1 1,60

Milan - Brescia 1 1,22

St.Etienne - Bastia 1 1,65

Stawka 2zł >> Wygrana 18.10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze mozna grac tylko Chelsea i Celtic po kursach 1.15 ktore potem wala cale kupony ale ja wlasnie wole takie meczyki jak ten...

 

Ja nie gram tylko kursy 1.15, oczywiście też czasem się zdarzy, chcesz to zobacz moje typy w Nasze kupony: Typy Fishera szalonego bukmachera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...